Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Kuca je srusena do temelja i zemlja ociscena za razliku od apoteke ili romske kuce. Sada vise ''nista'' ne stoji na putu bulevaru. :gobb:
 
Jeee...

A pre par sati sam prošetao već uređenim delom ove ulice - nova strana je uređena baš nekako - ljupko, u nedsotatku boljeg izraza.
Ali zato - "aroma" iz štala sa suprotne strane ulice.... smajli koji drži zapušen nos....
 
relja":2eamw26d je napisao(la):
Jeee...

A pre par sati sam prošetao već uređenim delom ove ulice - nova strana je uređena baš nekako - ljupko, u nedsotatku boljeg izraza.
Ali zato - "aroma" iz štala sa suprotne strane ulice.... smajli koji drži zapušen nos....
Aroma ce uskoro nestati. Ona izmena zakona o drzanju domacih zivotinja treba da stupi na snagu 01.07.2011.
 
Danas sam posle dužeg vremena prošao Vojvođanskom i prijatno me iznenadila širina, kao da ima više vazduha. Koliko sam primetio jedino je ostala kuća na granici sa Gandijevom ako se varam?

Sve je čisto od Gandijeve do Nehruove.!!!!
 
PIGLET":ufveer8k je napisao(la):
Danas sam posle dužeg vremena prošao Vojvođanskom i prijatno me iznenadila širina, kao da ima više vazduha. Koliko sam primetio jedino je ostala kuća na granici sa Gandijevom ako se varam?

Sve je čisto od Gandijeve do Nehruove.!!!!
Pa nije ostala samo ta mala napustena do Gandijeve, nju cemo lako. Nego ove preostale tri jedna do druge iza nje. Mislim da su kucni brojevi 5,7 i 9
 
Da, ostale su tri kuće, i ta koja se više nalazi u Gandijevoj, na ćošku. A vala jeste široko, da ne veruješ.
 
jedan od nas":1bqvdssu je napisao(la):
MaRkOs":1bqvdssu je napisao(la):
jedan od nas":1bqvdssu je napisao(la):
Info iz pouzdanog izvora ,prica oko rusenja poslednje tri kuce nije ni blizu resenja..
Otkud taj izvor? Jel mislis na ove tri ka Gandijevoj?
Da mislim na te kuce .Pouzdani izvori se nikada ne otkrivaju :)

U vezi terena oko skole, sterija popovic ima teren iza skole, a i teniski teren je nekada bio na njihovom zemljistu pa su ga prepustili/prodali/iznajmili(kako god) privatniku, tako da ko ih j***..
Bas me zanima sta koci rusenje te poslednje tri kuce,ako nisu blizu resenja. :/
 
Ma očigledno je da će ostatak Vojvođenske biti urađen u 2011, nestaće i te tri kućice u jednom trenutku, samo će se vest o tome pojaviti na forumu.(ovom naravno) :)
 
relja":12wnvx5p je napisao(la):
aj' da se nadamo...
После свих година, једино је још нада остала... Ако ппаметњаковићи и ту не предвиде неки Ерпорт сити. :rolleyes:
 
Ja se sikiram da se neko tu ne naseli pre nego što zaoru desnu stranu Vojvođanske. Pukla njiva sad, prostora koliko voliš... :/ Ajde bre više! :grand:
 
Iz izmena gupa 2009. godine

Саобраћајнице Јурија Гагарина и Војвођанска улица се продужавају у правцу југозапада.
Потез Улице Јурија Гагарина се из Сурчинског поља усмерава ка комплексу Аеродрома и представљаће једну од алтернативних веза Аеродрома са градом (у фази детаљне разраде овог потеза треба резервисати простор за развој ЛРТ система у будућности). Правац Војвођанске улице се усмерава ка обилазном аутопуту, спољном простору општине Сурчин, ка Обреновцу.''

У истом одељку у тачки: „Саобраћај“ после прве реченице која се завршава са: „коловозног профила“, брише се реченица и замењује следећом реченицом: ,,Нова градска магистрална саобраћајница која пролази овим подручјем на правцу, Нови Београд – Сурчин – Обреновац (нова Војвођанска улица), денивелисано се мимоилази са обилазним аутопутем, повезујући се са сервисним саобраћајницама које прате аутопут и обезбеђују саобраћајну и инфраструктурну повезаност насеља Сурчин, Добановци, Батајница и њихових нових привредних паркова.
 
Ne mogu bas najbolje da razumem ovo gore.

Da li produzetak Vojvodjanske ide ispod Surcina pa sve do obilaznice ili iznad Surcina, a ispod aerodroma, pa sve do obilaznice.

I da li ovde misle da se Jurija Gagarina produzava jugozapadno pa onda posle nekog vremena, u vivini aerodroma, skrene severno prema aerodromu ili misle na nesto drugo?
 
Srusena jedna kuca kod raskrsnice Tosin Bunar - Nikole Dobrovica!
 
Vrh