Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Где на почетку Гандијеве ? Је ли овде на самој Бежанијској коси код семафора где си цигани ?
 
Gde i prošli put Gago,pre nekoliko meseci:
fotografija4007.jpg

fotografija4003.jpg
 
Izvodjacu radova, pre nekoliko meseci sam postavio fotke kada se aktivirala ova "veca" i jos jedna "manja" rupa u Vojvodjanskoj (kod semafora raskrsnica sa Nehruovom). Te rupe su popunili peskom ali to ocigledno nije dovoljno.
 
Zna li neko da li postoji mogućnost da se traži znak zabranjeno parkiranje i zaustavljanje?
 
Svakodnevno prolazim tuda, na ovoj strani Gandijeve gde su behaton ploce i stajaliste nisam vidjao bahato parkirane,ova rupcaga je posledica fuseraja.
 
Potvrđeno mi je i od radnika u IMT-u. IMT ne radi od nove godine i ne primaju plate niti imaju overene zdravstvene knjižice.

Nego, da li znate o nekom višegodišnjem problemu sa kanalizacijom u Zemunskoj ulici? Navodno je kolektor nedovoljnog kapaciteta pa oko brojeva 15 i 17 se non stop izliva kanalizacija u podrume zgrada?
 
Nisam mislio u Vojvodjanskoj nego izmedju maxija i rome.. Preko puta stanice..
Svaki dan se nadje neko pametan ko zauzme pola trake i ceo trotoar. Kao da nemaju ulicice i parking 20m dalje...
 
milos.tro":6vis8pl0 je napisao(la):
Gde i prošli put Gago,pre nekoliko meseci:
fotografija4007.jpg

fotografija4003.jpg

@Милоше, то није почетак Гандијеве, почетак је горе код мене на Коси од раскрснице Љубинке Бобић, Бежанијских илегалаца и Партизанске авијације, али нема везе. Иначе је некада почетак Гандијеве био од садашњег улаза у гробље, тад није било улице Љубинке Бобић.

Слика много више говори, да ту је била прво она мала рупа, па су је поправили, а сад је баш рупчага. Гледаћу да током сутрашњег дана пријавим ово оштећење. Зваћу директно извођача радова тј. Страбаг, имам још телефон човека који је био шеф градилишта.

@бл3ипсилон4 :) , Често се ту паркирају, а ево ти једне Милошеве слике од краја децембра 2014. године. На слици се лепо види да и, нама драга, Комунална полиција, воли ту да паркира, а и ови из Роме кад допремају робу !.
fotografija3340.jpg


За постављање саобраћајног знака/знакова би требао да поднесеш молбу/пријаву градском Секретаријату за саобраћај, Сектору за безбедност и информисање јавности, Одељењу за информисање и информационе технологије или писменим путем у писарници у 27. марта 43-45 или електронском поштом info.saobracaj@beograd.gov.rs , а покушај и телефоном на 330-95-99; 324-70-23
 
U pravu si Gago :) ,uvek me zbuni ona zgrada iza na kojoj piše Zemunska ul. :( i par današnjih fotki kod Rome (doduše dostavno vozilo nije "uzurpiralo" i ulicu):
fotografija4019.jpg

fotografija4023.jpg
 
Hvala vam puno. Poslaću mail večeras kada budem stigao.
 
bl3y4":20v36hq4 je napisao(la):
Hvala vam puno. Poslaću mail večeras kada budem stigao.

Mozes da im posaljes i fotku za ovaj znak,da ga poprave koji je malo povise kod marketa
fotografija3701.jpg
 
Mail sam upravo poslao...Odgovor očekujem najranije u ponedeljak ili utorak pošto je sada već petak predveče..
Naravno pod uslovom da mi uopšte odgovore.

Hvala još jednom za info ;)
 
@бл3ипсилон4, одговориће ти, али не тако брзо.

@Милоше, зар је овај саобраћајни знак поново искривљен. Па скоро га је Београд пут поправио. Значи опет је некоме сметао овај знак !

За постављање нових саобраћајних знакова и њихово одржавање, је задужен Београд пут, а не градски Секретаријат за саобраћај, они су задужени за одређивање места постављања знакова.

Пријавићу ја овај знак г-ђи Нади Петровић из Београд пута сад у понедељак (ако је стварно поново искривљен), ионако сам је у последње време смарао и затрпао са пријавама баш за саобраћајне знакове, посебно овде на Бежанијској коси. Наравно Милоше искористићу ову твоју слику да је пошаљем као лакше објашњење где се налази знак.
 
Gago, dobro je da si u kontaktu sa sefom gradilista Starbaga i sa Gdjom Nadom,ja ću da fotkam sve "nedostatke na ovoj lokaciji" da imamo dokumentovano, pa zajedničkim snagama da uradimo nešto. :kk:
 
Гага":3j2ghb0q je napisao(la):
@Милоше, зар је овај саобраћајни знак поново искривљен. Па скоро га је Београд пут поправио. Значи опет је некоме сметао овај знак !

За постављање нових саобраћајних знакова и њихово одржавање, је задужен Београд пут, а не градски Секретаријат за саобраћај, они су задужени за одређивање места постављања знакова.

Пријавићу ја овај знак г-ђи Нади Петровић из Београд пута сад у понедељак (ако је стварно поново искривљен), ионако сам је у последње време смарао и затрпао са пријавама баш за саобраћајне знакове, посебно овде на Бежанијској коси. Наравно Милоше искористићу ову твоју слику да је пошаљем као лакше објашњење где се налази знак.

Znak su popravili :kk: (verovatno ga je iskrivilo dostavno vozilo obližnjeg marketa), ostade još on "rupčaga" :grand: . Gledaću ovih dana da prodjem Vojvodjanskom,ako uočim neke nedostatke fotkam.
Pojavile se ponovo i gradj.mašine u Zemunskoj ul.
 
РАСПОРЕД РАДОВА ЕКИПА ГРАЂЕВИНСКЕ ОПЕРАТИВЕ
17.03.2015.

Раскрсница Земунске и новог скретања

Više ne piše skretanje za Tempo :)
 
18.3 Današnje fotke:
"Rupa" u Gandijevoj kod stajališta
fotografija4068.jpg

"Rupa" ugao Zemunske i Gandijeve
fotografija4082.jpg

Malo bahato parkiranih
fotografija4069.jpg

fotografija4070.jpg

Beograd put u akciji
fotografija4072.jpg

fotografija4073.jpg

Raskrsnica Vojvodjanska-Nehruova (ovde je nekad bila rupa)
fotografija4074.jpg

I još par fotki:
fotografija4075.jpg

fotografija4076.jpg

fotografija4077.jpg
 
bl3y4":1f60st4m je napisao(la):
Sta se ovde dogadja?
-------------------------------
milos.tro":1f60st4m je napisao(la):
Beograd put u akciji
fotografija4072.jpg

fotografija4073.jpg

Jos pocetkom meseca je na ovom mestu, ispred broja 28, pukla magistralna vodovodna cev, sveze postavljena tokom proslogodisnje rekonstrukcije.
Cela ulica je, od mesta havarije do pijace otprilike, jednu noc i prepodne plivala, formiralo se pravo malo jezero, koje je poplavilo i kolovoze i tortoare, a i poneko dvoriste. Jos tri dana nakon toga na ulici je bio vidljiv mulj. Ovo sto se vidi na ovim fotkama je ishod radova na popvarci cevi.
 
Tacno...
Potpuno sam zaboravio na to.
Nego planiraju li oni to popravljati pre nego sto pocne lepo vreme i krene da se koristi ta nova biciklisticka staza ili ce ostaviti ovako ?
Sve kuce su sada prikacene na kanalizaciju za dzabe kada se radilo ili se placalo?
Inace ovo pitam zato sto sam video da ispumpavaju vodu iz one kuce iza stare pumpe na ulicu koja se zatim sliva do sahta, a znam da su oni ranije tako divljacki praznili svoju septicku u kanal ispred kuce...
 
Vrh