Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Гага":151kpk2d je napisao(la):
nbgcity":151kpk2d je napisao(la):
astrodule":151kpk2d je napisao(la):
A što ne urade proširenje suženja na kraju Tošinog bunara ka Zemunskoj?

To bi morao da bude prioritet. Zar nije sve spremno (imovinski-pravno) za to proširenje?

Sve je spremno to je tačno, samo sto se čeka da stigne prilazni put od Mosta na Adi do te raskrsnice :) :violina:
Астродуле, остале су још две-три мање парцеле у спору !

Да допуним, мислим да је ово једна од спорних парцела, а можда је у међувремену решена !

Malo sa zakasnjenjem, izvinjavam se, odavno samo kibicujem po neki put ovaj forum.....

Na tom delu su se resili odavno. Ta konkretno parcela (na slici) pre jedno skoro desetak godina ako ne I vise, pa tek na kraju plac od Beke. Ostalo, iza toga sto vidite nista nije reseno (Vladimira Nazora) I najverovatnije nece ni biti reseno. Bice prosirenje raskrsnice, a "rupa" ce ostati, nazalost, tako kako jeste. Iako zvanicnih planova je bilo, kao I ljudi koji su dolazili (nisu hteli reci odakle), da proveravaju, pre tacno cetiri godine.

Ja mislim da je to forografija sa raskrsnice N.Dobrovica/T.Bunar (ako se ne varam) ili kako je neko davno, jos kada je ova tema pokrenuta, nazvao, raskrsnica Duska Dugouska!

E, ako neko ima nove informacije neka objavi.......Ja sam iscrpeo sve resorse...propadoh!
 
Изгледа да се нешто дешава у Војвођанској, некакво снимање терена у близини затворене пумпе код солитера! Можда се неко сетио да уреди овај део који у пролеће и лети изгледа као џунгла, а колико се сећам, у склопу реконструкције Војвођанске улице овде је требало да буде велики паркинг и тениски терени!
fotografija0558.jpg
 
To je lepa vest :) nadamo se da će odraditi kao na renderu park+ teniski teren:
fotografija2686.jpg
 
Tu jedino može da nikne neka zgrada, jer je plac za to i namenjen, a od parka nema ništa... :bash:
 
Kute":1ncma50o je napisao(la):
Изгледа да се нешто дешава у Војвођанској, некакво снимање терена у близини затворене пумпе код солитера! Можда се неко сетио да уреди овај део који у пролеће и лети изгледа као џунгла, а колико се сећам, у склопу реконструкције Војвођанске улице овде је требало да буде велики паркинг и тениски терени!
fotografija0558.jpg

Render je samo crtež, nije projekt, a tereni već postoje.

Neka za početak urede travnjak, postave neku stazu između bloka i ulice i, najvažnije, neka daju koji dinar za proširenje i uređenje dvorišta osnovne škole, a ne kao sad, livada sa dve bandere...
 
1.2 "ulično osvetljenje" u Gandijevoj i "radovi" u Zemunskoj :
fotografija3688.jpg

fotografija3689.jpg

fotografija3690.jpg

fotografija3691.jpg

fotografija3692.jpg

fotografija3694.jpg

fotografija3695.jpg

fotografija3697.jpg

fotografija3698.jpg

fotografija3699.jpg
 
PIGLET":20cm2jz1 je napisao(la):
Bahatost i bezobzirnost BG-puta je opet isplivala na videlo.

Radovi su jadno obezbedjeni, sa nekom tobož žutim trakama i bajatim ogradama koje nemaju refleksiju. Pored toga iskljucena je rasveta bas na delu gde su radovi. Pre par dana jedva sam izbegao da se ne zakucam u ogradu koju su metnuli u levu (brzu) traku. Te srece nije bio momak koji je razbio masku i hladnjak na svojoj Fiesti (spazih ga u povratku).

Situacija po noci je ocajna i deluje kao da je neko tendenciozno namestio nebezbednu situaciju.

Takođe se postavlja pitanje izgradnje trake za leva skretanja koje vodi-nigde!
Deluje da su malo požurili sa radovima, na gradilištu nema nikakvih aktivnosti, a pitanje kad će ih biti?

Ja godinama urgiram za kružne tokove u Gandijevoj i Omladinmskih brihgada ali u Sekretarijatu za saobraćaj nema sluha, a za ove radove za potrebe "Investitora" ima i više nego što treba. Licemerno....
Ja sam ovuda prolazio jednom prilikom nocu dok je padala kisa..
Sve je "lepo" obelezeno...Auto mi je bio i pomalo zamagljen zato sto sam krenuo od stanice voza na Tosinom..
Uglavnom ona traka gde su isekli asvalt i raskopali je pa zatim napunili nekim sljunkom je bila duboka skoro pa celo moje rastojanje na kolima do branika..I sto je najgore rupa uopste nije bila uocljiva posto rasveta nije radila, a pritom je i padala kisa..
Ne znam ni sam kako sam uspeo da usporim na brzinu puza u tako kratkom vremenu..I hvala bogu pa se iza mene niko nije zaleteo nego je isao neki BMW umerenom brzinom koji se bez problema zaustavio iza mene...
 
Šta se dogadja sa radovima u Zemunskoj, veće nekoliko dana nema ni jednog radnika, rasveta niije pustena, ulica nije asfaltirana. A i na sajtu Beograd puta nema ništa o radovima. Jel ima neko neku informaciju sta se dogadja?
 
Možda popravljaju rupu na Brankovom mostu? :p
 
nbgcity":3p5bfagn je napisao(la):
Šta se dogadja sa radovima u Zemunskoj, veće nekoliko dana nema ni jednog radnika, rasveta niije pustena, ulica nije asfaltirana. A i na sajtu Beograd puta nema ništa o radovima. Jel ima neko neku informaciju sta se dogadja?

Od kada sam pravio zadnji put reportazu ne dogadja se ama bas nista,radnika ni od korova :bash: ,morace Gaga ponovo da intervenise kod g-dje Nade. :grand:
 
Послао сам пре пар дана питања Београд путу, али још нисам добио одговор(е).

Да допуним, пошто сам сад био на сајту Београд пута:

РАСПОРЕД РАДОВА ЕКИПА ГРАЂЕВИНСКЕ ОПЕРАТИВЕ 19.02.2015.
ОСТАЛИ РАДОВИ
Раскрсница Земунске улице и новог скретања за Темпо - припрема
http://www.beogradput.rs/onama/radovi
 
Izgleda da se radi asfalt :)
ОСТАЛИ РАДОВИ
Раскрсница Земунске улице и новог скретања за Темпо - асфалт
 
nedelja 22.2 -jutros video radnike krenuli su sa asfaltiranjem
i fotke slikano oko 14h:
fotografija3887.jpg

fotografija3890.jpg

fotografija3891.jpg

fotografija3893.jpg

fotografija3894.jpg

fotografija3896.jpg

fotografija3897.jpg

fotografija3898.jpg
 
milos.tro":3kvbccwp je napisao(la):
nedelja 22.2 -jutros video radnike krenuli su sa asfaltiranjem
i fotke slikano oko 14h:
fotografija3897.jpg

Милоше, укњижен плусићћћ.
Значи део паркинга одлази у историју, јер ће ту сад бити улаз за Лидл.
 
Hvala Gago,nadamo se da će taj deo parkinga kao i ruševina pored vrlo brzo otići u istoriju :)
 
Jel tu sad dozvoljeno polukružno,da bar ima neke koristi od raskrsnice :D
 
Postavljeni su semafori na novoj raskrsnici.
Mislim da je ovo najkraće rastojanje između dva semafora na celom Novom Beogradu.
I to još u ulici koja je planirana da bude deo nekakve "magistrale".
Izgleda - suludo.
 
Извињавам се, нисам пратио на часу. За кога и због чега су направили раскрсницу? Ко је тај да има толики утицај?
 
relja":4y01v1o6 je napisao(la):
Postavljeni su semafori na novoj raskrsnici.
Mislim da je ovo najkraće rastojanje između dva semafora na celom Novom Beogradu.
I to još u ulici koja je planirana da bude deo nekakve "magistrale".
Izgleda - suludo.

Evo kako izgleda na fotkama slikano danas sa raksrsnice Gandijeve i Zemunske:
fotografija3930.jpg

i par fotki:
fotografija3931.jpg

fotografija3932001.jpg
 
Vrh