Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Na početku Gandijeve kod autobuskog stajališta uocio sam da nedostaje nekoliko behaton ploča i rupu dubine oko 1m :bash: , improvizovano zaštićenu. Na uglu Vojvodjanske i Nehruove nedostaje nekoliko behaton ploča i rupa dubine oko 30cm.
 
Rupa u Gandijevoj kod autobuskog stajališta
fotografija2655.jpg

fotografija2676.jpg

Malo bahatih u Vojvodjanskoj
fotografija2656.jpg

fotografija2657.jpg

fotografija2658.jpg

fotografija2659.jpg

fotografija2662.jpg

"ostaci radova u Vojvodjanskoj"
fotografija2660.jpg

rupa kod raskrsnice Vojvodjanske i Gandijeve
fotografija2663.jpg

fotografija2664.jpg

"naslagane behaton ploče" ispred crkve (kad su bili radovi na instalacijama)
fotografija2665.jpg

fotografija2666.jpg

i malo "prašumskih predela" u Vojvodjanskoj
fotografija2667.jpg

fotografija2668.jpg

fotografija2671.jpg

fotografija2672.jpg

fotografija2674.jpg
 
milos.tro":3klegkbv je napisao(la):
...
i malo "prašumskih predela" u Vojvodjanskoj
fotografija2667.jpg

fotografija2668.jpg

fotografija2671.jpg

fotografija2672.jpg

fotografija2674.jpg

Pa naravno, kada teren nije na vreme raskrčen dok je trajala rekonstrukcija.
 
Juče sam malo obratio pažnju dok sam prolazio Vojvođanskom i došao do zaključka da skoro svi (ako ne i svi) koji žive u kućama imaju mesto u svom dvorištu bar za 2 automobila. To se potvrdilo kad sam pogledao na Bing mapama.

Ja razumem da je lepše kad izbaciš auto iz dvorišta na trotoar, ali to je cena života u kući na toj lokaciji.
 
Izgleda da se konacno useljava hotel u Zemunskoj ulici. Danas su postavljali na fasadi, ali nisam stigao da vidim iz busa. Sutra. :)
 
MaRkOs":c5hoym1z je napisao(la):
Izgleda da se konacno useljava hotel u Zemunskoj ulici. Danas su postavljali na fasadi, ali nisam stigao da vidim iz busa. Sutra. :)

Postavio sam na temi Hoteli Beograda :)
 
MaRkOs":jy2lkdlz je napisao(la):
Izgleda da se konacno useljava hotel u Zemunskoj ulici. Danas su postavljali na fasadi, ali nisam stigao da vidim iz busa. Sutra. :)
Па Моркосе друже где си ти, нема те већ дуже на форуму ?
Теби као туризмологу, сигурно годи кад се отвара нови хотел у Београду :)
 
astrodule":1bj7vcjt je napisao(la):
Od slikanja nema vajde. Ovo prijavi Zelenilu na 011/2630-506

Ja sam tu "prašumu" prijavio Zelenilu, oni su rekli da nisu nadlezni i da se obratim opštini Nbg, a opsitna mi je rekla da se obratim zelenilu :bash: :bash: :bash: Ostaje mi jedino jos Studio B :D
 
Studio B ili objaviti u Blicu (objavljuju oni članke na primedbe sugradjana i bude tu po neki pomak) :)
 
Inace ulica je jso pod garancijom tako da bi ova ulegnuca trotara trebala biti otklonjena
 
nbgcity":u7mkf69n je napisao(la):
astrodule":u7mkf69n je napisao(la):
Od slikanja nema vajde. Ovo prijavi Zelenilu na 011/2630-506

Ja sam tu "prašumu" prijavio Zelenilu, oni su rekli da nisu nadlezni i da se obratim opštini Nbg, a opsitna mi je rekla da se obratim zelenilu :bash: :bash: :bash: Ostaje mi jedino jos Studio B :D

I na kraju ti napišeš žalbu, platiš, oni zaključe ko je u pravu i ošišaju - ti si izgubio živce i novac, a oni su uradili stvar za koju su nadležni, tj koju oni treba da poguraju, a ne ti.
 
Evo prilog na studiju b upravo ide oko korvoa u vojvodjanskoj neka gospodja govori ,zali se svima niko nadlezan
 
Direktore brzi si od zvuka :) ,drago mi je da novinari čitaju Beobuild,gosp. Šapić je obećao da će za nekoliko dana da pokose travu :gobb:
 
Direktore, kako uspeš u svakoj poruci da napraviš neku pravopisnu grešku? :D

Gledam ovo ''korvoa'' i ne kontam u čemu je fora. Tek se posle 5 sekundi upališe sekundarni motori i skontah šta je pisac hteo da kaže. ;)
 
Video sam na studiju B u prilogu i fotke "prašume" koje sam postavio :)
 
To malo da razvijate vijuge , dusu dalo za detekciju istrazivacki duh , ko neuspije da rijesi pita za rijesenje
 
Juce prodjoh, ovo je visoko i preko 2.5 metra u delovima. Sta ti je priroda i malo vise kise :)
 
astrodule":10wjuywn je napisao(la):
Juče sam malo obratio pažnju dok sam prolazio Vojvođanskom i došao do zaključka da skoro svi (ako ne i svi) koji žive u kućama imaju mesto u svom dvorištu bar za 2 automobila.

Hajde da krenemo od crkve ka Surcinu. Za crkvu smo vec ustanovili da ce biti problema dok se ne iscrtaju mesta ili se pronadje plac za parking. Sledeca kuca je obdaniste u koje moze da udje dostavno vozilo ali ne i svi roditelji koji ujutru ostavljaju decu i popodne dolaze po njih. Ostaje im ulica i trotoar. Pored obdanista je dvospratna kuca koja ima samo gvozdenu kapiju metar sirine i tu moze da udje bajs ili mozda pola automobila, ne znam sta kaze Bing. Zatim sledi stadion sa sirokom kapijom koja ce verovatno pustati gostujuce igrace, svi ostali u okolne ulice.

Dalje, u broju 82 mogu da uguraju dvoja kola u dvoriste, ali bih rekao da tamo zivi bar 10 porodica. Izmedju broja 84 i 86 postoji 84b u koju takodje moze da udje samo bajs. Pre raskrsnice sa D. Vukasovica, mislim da je broj 94, postoji kuca sa mnogo zelenila i ulazom samo za pesake, a sledeci je STR Batos koji nema zardinjeru ispred vec samo trotoar ispred kuce, a zakljucili smo da na trotoaru ne sme da se parkira. Jos na kraju da pomenem i sledeci STR Sunce, odmah posle Batosa, sa istim problemom.

Dakle, na tako kratkom potezu od crkve do D. Vukasovica imamo problema na pretek.

Parkinzi u Vojvodjanskoj su neminovnost, samo sto ce kao i za sve do sada proci godine dok to shvate i nadlezni.
 
Danas sam u onoj džungli u Vojođanskoj video kamion "Zelenila" i jedan bager-utovarivač.
 
Pa jel obećao predsednik opštine da će odraditi posao za par dana :roll:
 
Dok sačekamo sredjivanje "prašume" jedna stara fotka
Soliter u ulici Pere Segedinca, slikano je sa stepeništa koje vodi ka Bežanijskoj kosi. Još uvek nema solitera u 63 bloku i pogled puca sve do Save.
103572581015260313012094.jpg
 
Nije mi najjasnije šta su to danas uradili u Vojvođanskoj između Gandijeve i Nehruove.

Kao da je ta neuređena površina podeljena na deo za koji je nadležno "Zelenilo" (u okolini škole "Sterija") i na deo za koji nisu nadležni.
 
Vrh