Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

milos.tro":2nr0bh3m je napisao(la):
Video sam na studiju B u prilogu i fotke "prašume" koje sam postavio :)

Kad je to bilo na tv-u, ja sam totalno neupućen :) Jel će da kose ili ne :D
 
nbgcity":g5fq7xs6 je napisao(la):
milos.tro":g5fq7xs6 je napisao(la):
Video sam na studiju B u prilogu i fotke "prašume" koje sam postavio :)

Kad je to bilo na tv-u, ja sam totalno neupućen :) Jel će da kose ili ne :D

Bilo je juče na TV-u,gledaću da fotkam ovih dana ako bude bilo nešto interesantno :)
 
Nema više "prašume" na delu Vojvodjanske ka Gandijevoj :)
fotografija2686.jpg

fotografija2688.jpg

fotografija2689.jpg
 
Hvala bogu da su se smilovali.
A deo prema Nehruovoj?
 
relja":3u1woyx2 je napisao(la):
Hvala bogu da su se smilovali.
A deo prema Nehruovoj?

Ne, nažalost taj deo su samo malo sredili oko škole a veliki deo ka blokovima i ulici je ostao isti :bash: :bash: :bash:
Moraću ponovo da zovem Studiio B :D :D :D
 
Danas su krenuli sa mehanizacijom da rade ovaj deo ka Gandijevoj,verovatno ce raditi postupno ka Nehruovoj
 
nbgcity":15r5qdm7 je napisao(la):
milos.tro":15r5qdm7 je napisao(la):
Danas su krenuli sa mehanizacijom da rade ovaj deo ka Gandijevoj,verovatno ce raditi postupno ka Nehruovoj

Neće. :bash:

Hebiga, opet kontaktiraj Studio B da urade još jednu reportažu, pa će se valjda smilovati da odrade do Nehruove :bash:
 
Jutros su krenuli da "raščišćavaju" dalje, od Gandijeve ka Nehruovoj :)
fotografija2725.jpg

fotografija2727.jpg
 
Mislim da je ovo između Gandijeve i Nehruove u bloku 63 (sudeći po ovim barjacima), tj ovo je prostor između zgrade sa "neprofitnim stanovima" i OŠ JS Popović. Kute je slikao sa terase preko puta OŠ Milan Rakić (blok 62).
 
Ovo su slike lokacije od juče, obićiću ujutro da vidim šta su uradili ;)
imag1627.jpg

imag1628.jpg

imag1629.jpg

imag1630.jpg
 
I ja sam juče popodne bacio pogled. Stiče se utisak kao da "na sredini" poteza između Gandijeve i Nehruove postoji površina koju namerno zaobilaze. Tako je bilo i dok su trajali radovi na proširenju ulice. Zaravnjena je okolina škole i okolina ove stambene zgrade (kao "meki pojas" u vojsci) ali između - ni da pogledaju.
Nadam se da će me demantovati ovih dana.
 
Vjerovatno vlasnistvo i plan da zasade jos koju zgradu
 
relja":1tz3nr2o je napisao(la):
I ja sam juče popodne bacio pogled. Stiče se utisak kao da "na sredini" poteza između Gandijeve i Nehruove postoji površina koju namerno zaobilaze. Tako je bilo i dok su trajali radovi na proširenju ulice. Zaravnjena je okolina škole i okolina ove stambene zgrade (kao "meki pojas" u vojsci) ali između - ni da pogledaju.
Nadam se da će me demantovati ovih dana.


Update od danas popodne: "sitno rastinje" (koje je sve samo ne sitno) na potezu između Gandijeve i Nehruove je danas uklonjeno, ostala su mahom velika stabla, i pojas prema trotoaru kod stepenastih zgrada u bloku 63.
U tom pojasu nije nasipana zemlja, i tu takođe svašta raste.
problem bi donekle bio rešen kada bi nauli i izravnali zemlju i napravili nekoliko pešačkih staza. U ovom slučaju bi gaženje trave, fudbal i sl sigurno sprečilo novo bujanje onakvog korova.
 
Ma samo da krenu,doduše trebalo je vremena... :roll:
Mogli bi da odrade i parkić,igralište za klince :)
 
da li ce neko odgovarati za silne rupe u behaton plocama?nema smisla sta se ovo desava...rupa na samoj raskrsnici sa nehruovom stoji i vise od mesec dana...nece niko upasti ali prvo ruzno izgleda a drugo moze potkopati ceo trotoar pa i deo ulici...bruka za te rupe...
 
dane bezanija":1dze1csr je napisao(la):
da li ce neko odgovarati za silne rupe u behaton plocama?nema smisla sta se ovo desava...rupa na samoj raskrsnici sa nehruovom stoji i vise od mesec dana...nece niko upasti ali prvo ruzno izgleda a drugo moze potkopati ceo trotoar pa i deo ulici...bruka za te rupe...

Postavio sam fotke ranije ugao vojvodjanske i nehruove :bash:
fotografija2663.jpg

fotografija2664.jpg

i ruuupa na početku Gandijeva duboka oko pola metra :bash: :bash:
fotografija2655.jpg

fotografija2676.jpg
 
Pa prijavite komunalnoji inspekciji i recite da je ulica jos u garanciji
 
Kome bi mogli da se obratimo da se ove dve staze spoje, jer stvarno je apsurdno sto se staza jednostavno zavrsava a druga počinje posle 5m, a taj deo izmedju je samo blato.

imag1634.jpg
 
Vrh