Šta je novo?

Vojvođanska - Tošin Bunar

Deo Vojvodjanske od Gandijeve ka Nehruovoj
fotografija2741.jpg

fotografija2742.jpg

fotografija2743.jpg

fotografija2744.jpg

fotografija2745.jpg

fotografija2746.jpg

fotografija2747.jpg

fotografija2748.jpg

fotografija2762.jpg

fotografija2750.jpg

fotografija2751.jpg

fotografija2755.jpg

fotografija2757.jpg

fotografija2758.jpg

fotografija2759.jpg

fotografija2760.jpg
 
Izgleda da su ozbilnjno shvatili problem, pošto su radovi zahvatili ceo potez. Drveće je pošteđeno.
Nadam se da će nasuti zemlju dve do pešačkih staza kod stepenastih zgrada. Video sam i kamionet, mislim da pripada Čistoći, za odnošenje kabastog smeća.
 
Mislim da je to samo neki privremeni klošarski štek.

A ovo
nbgcity":ul1wzuzh je napisao(la):
Kome bi mogli da se obratimo da se ove dve staze spoje, jer stvarno je apsurdno sto se staza jednostavno zavrsava a druga počinje posle 5m, a taj deo izmedju je samo blato.

imag1634.jpg

Bi se lako dalo srediti sa ovim materijalom

milos.tro":ul1wzuzh je napisao(la):

Jedno što treba postaviti prepreke za automobile da ne ulaze sa parkinga u blok...
 
Radovi se bliže kraju, došli su i iz Javnog osvetljenja da menjaju sijalice na banderama,još kada bi sve lepo poravnali i posadili travu bilo bi super :)
imag1648.jpg

imag1649.jpg

imag1650.jpg

imag1652.jpg

imag1653.jpg

imag1654.jpg

imag1658.jpg

imag1659.jpg

imag1661.jpg

imag1664.jpg

imag1663.jpg

imag1651.jpg
 
Trabalo bi, na renderu im stoje i drvoredi i zelenilo i teniski teren :)
 
nbgcity":yp813xn0 je napisao(la):
Radovi se bliže kraju, došli su i iz Javnog osvetljenja da menjaju sijalice na banderama,još kada bi sve lepo poravnali i posadili travu bilo bi super :)
...

Nadam se da se radovi ne privode kraju, jer ima tu još potrebnih stvari: popraviti postojeće staze u bloku 63, povezati te staze sa Vojvođanskom, postaviti osvetljenje, orezati ovo drveće...

I ovo je dobro (doduše - svi znamo da je moglo da se "smlati" za tri dana dok je trajala rekonstrukcija ulice, a zašto nije, to je pravo pitanje), ali ako se ne uradi do kraja kako treba, prostor će uskoro ponovo biti zapušten.

+ plus za fotografije, naravno.
 
Od tog prostora bi mogao da se napravi veliki park, ali svi naravno znamo da do toga neće doći. :bash: :bash: :bash:
Treba što više nas da šalje dopis opštini da se ta površina uredi, jedino tako će se možda, ponavljam "možda" nešto promeniti, ali mnogo ljudi je nezainteresovano ... :violina: :violina: :violina:

Nadam se da grešim ali sobzirom da danas nije bilo radnika, izgleda da su radovi gotovi :bash: :rant: :rant:

imag1666.jpg

imag1667.jpg

imag1668.jpg
 
Коначно су се сетили да очисте канализационе шахтове!!
fotografija0459.jpg

fotografija0462.jpg
 
Sa kanalizacionih šahtova bi sada mogli da krenu da popravljaju rupe na trotoaru :dil: ,rupa u Gandijevoj je preko pola metra :grand: ,na uglu vojvodjanske i nehruove 30-tak cm.
 
16.9
zakrpili su rupu u Gandijevoj kod stajališta :)
1.jpg

fotografija2815.jpg

nešto manje bahatih u Vojvodjanskoj
fotografija2817.jpg

fotografija2819.jpg

fotografija2820.jpg

fotografija2821.jpg

zakrpljena rupa na uglu Nehruove i Vojvodjanske :)
2.jpg

fotografija2824.jpg

i malo raščišćenog
fotografija2827.jpg

fotografija2828.jpg

fotografija2829.jpg

fotografija2833.jpg
 
Radovi na uređenju okoline Vojvođanske, između Gandijeve i Nehruove, su potpuno stali.
 
Nažalost su prekinuli radove,treba opet da bude gomila žalbi od strane stanara kao što je bilo,pa tv, pa da se pokrenu...
Zar je toliki problem napraviti par staza,zasaditi travu?
 
Zna li neko sta se dogadja pored C-Marketa kod stanica 82...Isecene su dve trake asvalta po deset-dvadeset CM siroke..??
 
bl3y4":1s3spin1 je napisao(la):
Zna li neko sta se dogadja pored C-Marketa kod stanica 82...Isecene su dve trake asvalta po deset-dvadeset CM siroke..??

Ležeći policajac
 
Nema se para u zadnje vrijeme rade ovu asfaltnu varijantu
 
Iz nekog razloga već neko vreme postavljaju te asfaltirane ležeće pajkane. Kod mene u ulici (ispred škole) su prošlo leto skinuli onaj fini montažni gumeni i nedelju dana drndali ne bi li raskopali ulicu i nasuli asfalt preko. Naravno, na boju se čekalo još nekih mesec dana.

Pretpostavljam da te gumene sređuju i posle razmeštaju po centru grada.
 
Pa ok su i asfaltni pogotovo posto jeftiniji. Kod mene su u ulici radili nove velike lezece samo od asfalta ranije su bili kombinovani sa gumenim oborenim ivicama sada je sve od asfalta i ok izgleda i vrsi funkciju kako treba.
 
Ovi plastici su "dosta" skupi...minimum 500e po lezecem(mada su pre nekog vremena na TVu pricali kako su im to troskovi i dosta veci od toga)..
Dok je ovaj asfaltni verovatno malko jeftiniji :v
Koliko sam pricao tu sa nekim ljudima podnet je zahtev za postavljanje lezecih u ulici Pere Segedinca..ali su oni skljupljali neke silne potpise da bi to moglo da se ostvari...
Moze li mi neko reci da li je stvarno takva procedura ili ?
 
Vrh