Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Ja verujem da nema nikog od stanara čiji stanovi gledaju ka dvorištu a da pri kupovini nije uzeo u obzir buku od dečije graje, tako da ja i ne shvatam termin "oaza mira" kao apsolutnu tišinu.
 
Neki od vas ovde strašno smarate svojim negativizmom i sarkazmom, a i bukvalizmom. Na kraju ono što će najuočljivije loše biti u kompleksu su komšije. Stvarno ne mogu da verujem kako davite.
 
Mislim da je ovako trenutno zamišljen projekat od strane investitora, renderi su sa zvaničnog sajta, a mislim da ih niko još nije postavio ovde:
 

Prilozi

  • eksterijer-foto-207-velika.jpg
    eksterijer-foto-207-velika.jpg
    83,8 KB · Pregleda: 4.927
  • eksterijer-foto-208-velika.jpg
    eksterijer-foto-208-velika.jpg
    82,2 KB · Pregleda: 4.919
  • eksterijer-foto-209-velika.jpg
    eksterijer-foto-209-velika.jpg
    116 KB · Pregleda: 4.928
To će tako izgledati dok ne odmakne prodaja IV faze. A onda ćemo videti novi render i kako je stvarno zamišljena V i VI faza. Izgled kompleksa na ovom renderu je nekoliko koraka iza prethodnog kojim je već bila znatno narušena estetika i funkcionalnost prvobitne ideje Voždovih kapija
 
Odustalo se od 1 zgrade,bice ih dve...

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Juče pre podne, pre onog velikog pljuska, zgrada 1. Vodoinstalater, koji je bio u prolazu, kaže da je verovatno u pitanju loše urađena kišna kanalizacija. Bacio sam pogled posle pljuska, nije bilo promena, odnosno nije se povećala bara.
3241ee4ea80b497653f869857bd7ac4c.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pogledao sam ovo mesto iz mog prethodnog posta sada posle velike kiše, i sve je ok. Bili su juče radnici koji su popravljati tu nešto, uglavnom danas ne curi.

Ali, prošetao sam malo, i usput sam na tri mesta uočio curenje posle ovih kiša - u pitanju je otprilike prostor ispod unutrašnjeg dvorišta na - 1 nivou. Vidi se da su i tu vršeni skoro dodatni radovi, možda još nisu završeni. Fotke su ispod.

Na kraju, dodajem i jednu fotku trenutnog stanja na gradilištu faze IV.
a30a2b3c9eea25e73a23d79310e9b345.jpg
a7aa81e45d4bb9e4be99ab2f5400a44f.jpg
51b94e7488f920b014d0eccb03324914.jpg
f025038503c6287a37fa89a0cd1d31c7.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Baš su lepi ovi plastični oluci po garaži... Najnoviji krik projektovanja, direktno s Megatrenda...

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pozdrav, da li neko zna koliko je sada cena kvadrata i kada se planira zavrsetak sledece faze? Hvala
 
Trenutno su u funkciji rampa u Otokara Keršovanija i ulaz u garažu iz Generala Rašića. Ukoliko se dobro sećam, to je bio uslov da se započne sa projektom proširenja kanalizacione mreže u Bilećkoj ulici a koji bi trebalo da otkloni problem sa poplavama u garaži.

Ima li neko informaciju šta se dešava sa ovim?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744078#p744078:21czcz0u je napisao(la):
vrlorad » Pon Jun 01, 2020 11:06 pm[/url]":21czcz0u]Trenutno su u funkciji rampa u Otokara Keršovanija i ulaz u garažu iz Generala Rašića. Ukoliko se dobro sećam, to je bio uslov da se započne sa projektom proširenja kanalizacione mreže u Bilećkoj ulici a koji bi trebalo da otkloni problem sa poplavama u garaži.

Ima li neko informaciju šta se dešava sa ovim?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Ne znam šta se dešava s tim...ali znam da je ulaz u garazu iz Generala Rašića, skoro ne moguć, s obzirom na non stop parkirana kola na samom ulazu ili izlazu iz garaže?!?
A i prizor ispred zgrade za ne poverovati, nekakva skalamerija, na kojoj se danima suše tepisi i peraci koji u travnjaku stavili stolicice i sto i pijuckaju kaficu...scena nadrealna!
 
Info: "Na proleće ove godine je bio planiran početak prodaje 4.faze ali usled vanredne situacije u zemlji sačekaćemo da se ista stabilizuje kako bismo krenuli sa prodajom, najverovatnije na jesen. "
 
Evo primera jednog parkiranja unutar ulaza garaže, sigurno neki patri(j)ota, nema para jadan da kupi sebi mesto u garaži, ali ima se za džiberski bemve...
619bd16052edaf23b256d964d27b6ca7.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I gde si procitao da je patriota, jel samo oni vole nemacka kola pa zbog toga?
 
Izgleda da je i obezbeđenje patri(j)otsko pa ga nisu videli kad je ušao i gde se parkirao. Da li su oni kao domaći, da ne kažemo domaćini, plaćeni da o tome vode računa?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744539#p744539:2dqwwjid je napisao(la):
bgvozd » Sre Jun 03, 2020 7:40 pm[/url]":2dqwwjid]Izgleda da je i obezbeđenje patri(j)otsko pa ga nisu videli kad je ušao i gde se parkirao. Da li su oni kao domaći, da ne kažemo domaćini, plaćeni da o tome vode računa?

Na žalost, to je upravo ulaz /izlaz iz garaže iz G.Rašića o čemu sam već pisala...
A što se tiče obezbedjenja, novo saznanje me je potpuno šokiralo. Zgrada, a samim tim i ulaz/izlaz iz garaže iz G.Rasica, nije pokriven sigurnosnim kamerama, tako da oni nemaju apsolutno uvid ko i kako ulazi u taj deo a samim tim i u čitav komleks.
Pokušala sam da saznam zašto? Međutim "lice" na glavnom ulazu, čini mi se nije razumeo apsolutno ni jedno moje pitanje, niti je znao odgovor. Prilično je zbunjen i ne snađen, pa i malo drzak da ne kažem primitivan, što me je dodatno šokiralo. Nakon razgovora sa nekakvim šefom obezbedjenja, moj utisak je ostao isti da ne kažem još gori. Pa se pitam ko je zbog koga tu ...ONI zbog nas ili MI zbog njih!!!
 
mirmil":2qnkh430 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=744539#p744539 je napisao(la):
bgvozd » Sre Jun 03, 2020 7:40 pm[/url]":2qnkh430]Izgleda da je i obezbeđenje patri(j)otsko pa ga nisu videli kad je ušao i gde se parkirao. Da li su oni kao domaći, da ne kažemo domaćini, plaćeni da o tome vode računa?

Na žalost, to je upravo ulaz /izlaz iz garaže iz G.Rašića o čemu sam već pisala...
A što se tiče obezbedjenja, novo saznanje me je potpuno šokiralo. Zgrada, a samim tim i ulaz/izlaz iz garaže iz G.Rasica, nije pokriven sigurnosnim kamerama, tako da oni nemaju apsolutno uvid ko i kako ulazi u taj deo a samim tim i u čitav komleks.
Pokušala sam da saznam zašto? Međutim "lice" na glavnom ulazu, čini mi se nije razumeo apsolutno ni jedno moje pitanje, niti je znao odgovor. Prilično je zbunjen i ne snađen, pa i malo drzak da ne kažem primitivan, što me je dodatno šokiralo. Nakon razgovora sa nekakvim šefom obezbedjenja, moj utisak je ostao isti da ne kažem još gori. Pa se pitam ko je zbog koga tu ...ONI zbog nas ili MI zbog njih!!!
Zato što investitoru nije po projektu da kamere budu tu.
 
Radi se punom parom
c9a87f4ffa54138432c5a20de6ac0ef6.jpg


Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Definitivno su neke komšije uzele sebi za pravo da misle da su bolji od svih nas ostalih, koji plaćamo naša mesta u garaži. Očekujem da je sledeći korak da stave neke gajbe ovde, da im čuvaju "parking mesto"...
9bb6b72870c61b1520a2a2e884c72fe4.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vrh