Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

lep oblik,odlična stakla,super lokacija.. sviđa mi se! :kk:
 
Evo, red je da mi prvi post bude ovde posto mi je ova zgrada u komsiluku :)

Uglavnom htedoh reci da su nedavno na skelu okacili ovu adresu www.b23.rs gde ima zanimljivih informacija...ne puno, ali za sada dovoljno :)
Zanima me koliko ce tamo biti kvadrad...

Pozdrav svima :kk:na
 
^^hahah Svi likovi i dogadjaji su izmisljeni i svaka slicnost sa vec postojecima je potpuno slucajna :gobb:
 
Preuzeto sa skycrapercityja od @Bojan9


207lzxu.jpg


b6a9f7.jpg


hvwhar.jpg


j14z5z.jpg
 
hm jel se meni to cini ili je gradiliste dobrim delom neaktivno, makar sto se fasade tice.
 
sviđa mi se što je taj ćošak tu zakrivljen malo.

ali izgleda opasno, baš onako... nadrkano. sviđa mi se.
 
@ Igor

Cini ti se :)

Rade stvarno svakodnedvno, a ne znam da li ste primetili da su poceli i helidrom da postavljaju.
 
Lepo lepo, nema sta. Ali nazalost sve je to postiglo od sverc commerce
 
Ipak će da ima i taj heliodrom na krovu? E svašta
 
sula":3l1o9ysc je napisao(la):
Rakija69":3l1o9ysc je napisao(la):
Ali nazalost sve je to postiglo od sverc commerce
kakav sad šverc?
Da li mislis da je Verano Group na posteni nacin postigla da gradi taj objetka? Cisto sumnjam.

Jedino ulepsace Beograd sa takom lepom gradnjom.
 
Rakija69":1m2vfhum je napisao(la):
sula":1m2vfhum je napisao(la):
Rakija69":1m2vfhum je napisao(la):
Ali nazalost sve je to postiglo od sverc commerce
kakav sad šverc?
Da li mislis da je Verano Group na posteni nacin postigla da gradi taj objetka?.
jel to govorimo o početnom kapitalu?
ako DA, onda nemojte da pišete o stvarima o kojima nemate pojma.
 
Ma kako god bilo....Sverc ili ne ! Barem su ulepsali deo grada sa tom zgradom i ulozili u Srbiju a nisu izneli novac i gradili u druge drzave. Lepa zgrada , lepa investicija , nova radna mesta , gradevinske firme rade itd itd itd itd <. Samo nek se gradi i radi. Samo da vise ne stane ! :gobb:
 
Почетни капитал Верана, кажу упућени, заиста је заснован на шверцу деведесетих година. Али што се тиче садашњих инвестиција у Робне куће Београд и Блок 23, Верано је мањински власник (30%) задужен за вођење послова. Већински власник је највећи грчки инвестициони фонд Марфин, због кога је пре годину дана у Србију дошла и Марфин банка. Што се мене тиче, онај ко је успео да у ова тешка времена у Србију унесе неколико стотина милиона евра страних пара, заслужује поштовање. Мада, верујем да ће Бранкица пронаћи нешто и за Бају Живанића. Само ће да сачека да се заврше све инвестиције пре него што дигне галаму. Глупо је унапред.
 
Marfin banka posluje u Srbiji dugi niz godina, samo što je ranije poslovala pod imenom Laiki banka. Kada je Marfin grupa postala većinski vlasnik te kiparske banke, onda je i banka u Srbiji promenila ime...
 
442doBGD":1worp33w je napisao(la):
Marfin banka posluje u Srbiji dugi niz godina, samo što je ranije poslovala pod imenom Laiki banka. Kada je Marfin grupa postala većinski vlasnik te kiparske banke, onda je i banka u Srbiji promenila ime...
Da dodam, u eri 90-tih da Laiki se zvala Cyprus Popular Bank i pod tim imenom su sa Slobom i Borkom vrlo tesno "saradjivali".

A i izem ti što će da otvore nova radna mesta. Koliko? Ne treba mu ni 100 ljudi. Za portire, obezbeđenje, čistačice i sl će angažovati druge firme. Wooow, zaposlio je gradevinsku operativu, alal vera!

Svašta.
 
Vrh