Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

^^ jel su ovo postavili staklo na centralnom krovnom elementu? Baš deluje ubertransparentno, ako je baš to to staklo onda izgleda fenomenalno :)
 
Nije postavljeno staklo, nego zbog zida pozadi i sunca koje bljesti deluje kao tako. Evo sad cu da zumiram samo to. Evo i slike da potvrdi.

148md7s.jpg
 
^^ kako sam se prevario :) sada sam provalio da je zid ofarban i to pa se čini :)
 
Danas je vec cetvrtina zgrade u staklu. Wow. A, pre samo par dana je delovalo kao da sve stoji. Gledacu da sutra uslikam malo iz busa mobom. Nazalost, s poslom zavrsavam tek uvece kada je uveliko mrak, pa nije bas dobra "atmosfera" za slikanje.
 
Pa dobro a jesi video kakva su stakla? Transparentna ili ima malko seljackih nijansi plave, zelene, crvene...?
 
Stakla su transparentna, malo tamnija koliko sam uspeo da vidim danas. Dakle nisu u nijansi zelene, plave itd.
 
@Goldstein
Tvoj odgovor mi uliva nadu da ce to biti jedna veoma reprezentativna zgrada. :kk:
 
значи, споља још само да набаце стакла и то би било то...
 
@Ivani

Slike su od 4. marta, autor je covek sa nickom Chupavi na SSC forumu. I plz, bez velikih slova.

j9ybs8.jpg

ngvazc.jpg



Izgleda da su aktivniji na strani ka Bloku 23, nego ka autoputu, gde danima bas i nema nekih promena.
 
bice to super, jedan od boljih projekata u gradu stakla su ok.......ps, dobre fotke
 
Nema sta Verano zna sta radi :kk:
 
стварно су стакла... врхунска! све у свему, ово је један од само пар пројеката који су тренутно у изградњи и који задовољавају неке моје критеријуме. :)
на жалост, осталих 70% пројеката су... :notok:
 
Odlicna zgrada na odlicnom mestu! Jos malo zanimljive arhitekture za sve koji prolaze autoputem. Vec mogu da je zamislim nocu, dok gore svetla po kancelarijama. :D
Izbor stakala za fasadu je bilo iznenadjenje, ali mi se dopalo. Jos je prerano dati ocenu ovoj fasadi, ima jos dosta da se uradi. Posebno me interesuje kako ce biti uradjeni centralni delovi sa celicnim konstrukcijama. Mozda vece staklene ploce? Transparentnije staklo? Ili mozda cak sve urade isto, kao ovo sto sad postavljaju. Za sad odlicno izgleda. Racunamo na nju, mora da bude lepotica :p :gobb:
 
Evo kako danas izgleda objekat. Zanimljivost je ta da prednji deo fasade nije kockast vec je kriv :D . Ceo objekat izlgeda fenomenalno i grandiozno kada se gleda iz daljine.
Ovaj objekat je jedan od lepsih koje sam video u skorije vreme.

sw4sht.jpg

10d9l3m.jpg

v3nb6q.jpg

16c7tza.jpg

8yrxid.jpg

2d7bq60.jpg

30m4n06.jpg

jzwvg3.jpg

1zgvx5l.jpg

1ilusx.jpg

2re1xed.jpg

106hvk0.jpg

29y174p.jpg

2ign0cp.jpg

30nht84.jpg

ezrjw3.jpg

33u4j94.jpg

2hsanet.jpg

22lwzp.jpg

b9bqqo.jpg

155lblu.jpg

6qfdk5.jpg

2jfhmp3.jpg

16i5f20.jpg

2v9vhnk.jpg

2b76z7.jpg

2zp89y1.jpg

kf5k4m.jpg

1zjaf8.jpg

1fkd43.jpg

33pczyx.jpg

2j3402p.jpg

35lhtmd.jpg

a0j7o8.jpg

2jcbx8l.jpg

5xj29u.jpg

73mbg0.jpg

sv6n4m.jpg

4vh1m1.jpg

10qffnk.jpg
 
Vec sada izgleda odlicno, a kako ce tek kada je budu zavrsili :)

Ovo je dosad najpozitivniji iskorak od standardne tranzicijsko-investitorske arhitekture prisutne u Bg-u kad je rec o poznatijim projektima.
 
Vrh