Šta je novo?

Verano Blok 23 - [ Poslovni objekat | 50 000kvm ]

da ne bi bilo zabune i ona "stara arhitektura" novog beograda ima izuzetno dobrih i uspjelih rjesenja.
cak bih rekao jedna velika vecina od njih.
 
Verano, dijagonalno od Arene, iskopali su ogromnu rupetinu, tu je i tabla sa onom poslednjom slikom talasaste poluprovidne zgrade
 
Samo da ih pohvalim posto gradiliste radi i u vecernjim satima po mraku. Vrlo su aktivni i nadam se da ce se ovaj tempo odrzati.
 
Da i ja potvrdim - neki dan idem s posla u 17 sam na petlji, a Veranovo gradiliste k'o mravinjak... Furaju kamioncici, sve to osvetljavaju reflektori..... Bas su zagrizli za ovaj projekat!!!
 
Pa moraju da pozure da preduhitre navalu stranih investitora na beogradsko trziste nekretnina :) Nisu ni oni ludi! :)
 
Nisu, druze, ali za razliku od drugih domicilnih raspikuca koji si dizu kule i gradove po carsiji, ovi makar znaju za onu rec na K, a nije bezobrazna - KVALITET :)
 
Neko ko je nešto "vidio" po Novom Beogradu ne bi trebalo da ovako sirovo i šturo kvalifikuje ideju i rad nekoga ko investira u "urbanu regeneraciju" ovog našeg arhitektonski učmalog i oronulog Beograda, gde je svaki ovakav ili sličan investicioni poduhvat više nego poželjan obzirom na decenije kaskanja za lepim izgledom jednog pravog evropskog grada. :)
 
Tristan":1tub38kr je napisao(la):
Neko ko je nešto "vidio" po Novom Beogradu ne bi trebalo da ovako sirovo i šturo kvalifikuje ideju i rad nekoga ko investira u "urbanu regeneraciju" ovog našeg arhitektonski učmalog i oronulog Beograda, gde je svaki ovakav ili sličan investicioni poduhvat više nego poželjan obzirom na decenije kaskanja za lepim izgledom jednog pravog evropskog grada. :)
neko ko je nesto vidio po novom beogradu nije bitan.
u ovom slucaju je bitno to, da ova svake hvale vrijedna investicija, nazalost, nije nasla dobru arhitekturu.
 
Ne znam na kakve smo građevine to navikli u Srbiji ali istina je da je ovo samo 3D model koji će ko zna kako izgledati do kraja...ipak, pohvala svakom progresu i želji da se nešto gradi. Da gradimo!!!! Hip Hip...Živeo Mrka....:lool:
 
U pitanju je trenutno jedno od najaktivnijih gradilista u gradu pored Belvilla tako da ne sumnjam u njihovu nameru da naprave dobar i vizuelno atraktivan objekat, za sada sve govori u prilog da ce biti tako. Meni se licno svida poslednje predlozeno tj izmenjeno resenje i daleko je ispred ostalih na tom potezu kod arene uz autoput
 
Danas sam prolazio pored ovoga,vec rade punom parom!
 
Ne samo da rade, već su izašli iz temelja u jednom delu.

Armatura za stubove štrči, pa će sada brzo da se vide i stubovi.
 
A, evo i potvrde za moj gornji post :


3mart025vd2.jpg
 
Danas se postavlja jos jedan kran na ovom najbrzem gradilistu u gradu ;)
 
a09434728e.jpg


Ovde odlično napreduju, kao što se vidi na ovoj slici, a ostale će Steva da postavi.
 
Odlicno je da su sa ovim projektom presekli trend niskih objekata na tom potesu. Jako lepo!
 
Vrh