Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Nema potrebe da se bilo ko s kim raspravlja. Ja samo komentarisem nesto sto je izgradjeno. Ako ne trebamo komentarisati most zasto onda da komentarisemo ista sto je napravljeno do sad u Beogradu?

Osim toga, to je moje licno razmisljanje o predmetu ove teme i nikog ne prozivam licno nizasta. Nema razloga da se iko ljuti.
 
Труди се човек, подцртава већ изграђене мостове, зато сам већ и констатовао тежи облик мазохизма. Па, добро, није ни то срамота.
 
Rio a znaš šta je meni palo na pamet. Da se produbi rečno dno i da se suzi korito. Uže korito-kraći most- ušteda.
Mislim kada već trolujemo da i ja bacim koju :D
 
Чекај чекај, а да ископамо канал Сава-Дунав негде узводно, да изађе тамо изнад батајнице, а овамо све затрпамо и срушимо мостове и направимо улице и нема више никаквих проблема?
 
Evo jedne fotke za brojace saobracaja :p

Fotkao sam u 18:45 dakle van spica
mada.jpg
 
Obzirom na dužinu mosta to i nije mnogo ("po kvadratu").
A mora da si se načekao? :p
 
Bas je bila brzinska fotka pred odlazak sa terase gde sam fotkao MPC u bloku 43 :gobb:
 
Biću konstruktivan i uzdržaću se - ali samo zbog bota :)
 
14 + 23 = 37 возила :) , онолико колико се види. Због сајли се не виде возила на једном делу леве траке моста.
 
Михаило":3oso00e5 je napisao(la):
Чекај чекај, а да ископамо канал Сава-Дунав негде узводно, да изађе тамо изнад батајнице, а овамо све затрпамо и срушимо мостове и направимо улице и нема више никаквих проблема?

:lool: :laugh: :sesir: :pob:
 
Ја овде једино видим Мост на Ади, најсмисленији градски пројекат од отварања аутопута кроз Београд.

Нек нам је жив и здрав, као и они што га направише.
 
Most preko Ade je nesto nejbolje sto je moglo da nam se desi i na dobrom je mestu.
 
spatiotecte":1zcouklg je napisao(la):
Most preko Ade je nesto nejbolje sto je moglo da nam se desi i na dobrom je mestu.

Bolje bi bilo da nam se "desio" jeftiniji i jednostavniji most koji ne bi štrčao tako glupo...
 
Sta li je Djilasovih biciklista...Niko da kaze da je most kosta 500 miliona eura i da se mogli tri Kineska mosta za te pare sagraditi.
 
relja":1ppztdrl je napisao(la):
spatiotecte":1ppztdrl je napisao(la):
Most preko Ade je nesto nejbolje sto je moglo da nam se desi i na dobrom je mestu.

Bolje bi bilo da nam se "desio" jeftiniji i jednostavniji most koji ne bi štrčao tako glupo...

Jel ti to Relja mene zezas il' si se "botizirao"?
(botizirati = postati kao bot, preuzeti osobine i razmisljanje od bota)
 
simba222":3skgaxmh je napisao(la):
Sta li je Djilasovih biciklista...Niko da kaze da je most kosta 500 miliona eura i da se mogli tri Kineska mosta za te pare sagraditi.


Кошта пет милијарди. Али, зато спаја Баново брдо са Икеом у Омладинских бригада, зар не?
Do You know what I mean?
 
Vrh