Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

spatiotecte":1puzmskl je napisao(la):
Pancevcu fali po jedna traka u svakom smeru da bi prihvatio trenutni saobracaj na njemu.


Mislim da nije toliki problem sa brojem traka (jos po jedna svakako ne bi smetalo), koliko je problem sa pristupima sa obe strane, ali posebno ove ka centru.
 
11.4
106853671020499736039141.jpg

autor fotografije:Mirko Petkovic
 
Ma ovo je neka fotomontaza. Ne moze biti ovako dobro :)
 
Kada sam bio poslednji put pre 2 nedelje nisu radili. Niti ima nagoveštaja da hoće. Mislim da će i oni imati operatera.

11071508_1621200621433760_5263961622415835841_n.jpg


10155857_1621200618100427_2291914970340032379_n.jpg
 
Pa sunce mu hoce li nekad neka cool slika mosta biti postavljena u rezoluciji pogodnoj za wallpaper? :mrgreen:
:vops:
 
Ово ће мало загушити тему, али кривите њега :lol:
Most na Adi by Stan Of Persia, on Flickr
Belgrade Sundow by Jovan Markovic, on Flickr
Ada Bridge Serbia by Nikola J., on Flickr
Wandering Belgrade 6 by tihomirts, on Flickr
Most na Adi by milanPhoto, on Flickr
DSC_3338.jpg by zoca_n, on Flickr
Most na Adi by mihailo.genije, on Flickr
DSC_3336.jpg by zoca_n, on Flickr
Thunderstorm over Belgrade 3 by Goran Timotic, on Flickr
Pogled nocu na Beograd by Uros Zdravkovic, on Flickr
Uros Petrovic - Opening of New Bridge in Belgrade by Uros Petrovic, on Flickr
Most na Adi by LekasHill, on Flickr
Most na Adi by acamatic79, on Flickr
most-na-adi-Beograd-rs by nikolalazic011, on Flickr
 
Nepopravljivi optimista":hf7pq820 je napisao(la):
Nakon prelepih slika, malo realnosti održavanja mosta (nadam se da ovo ne stoji duže vreme):

20150419133243.jpg


20150419133249.jpg


Ovo nije stvar održavanja mosta, već signalizacije. I ovo je drastičan primer - ovaj žuti plastični znak (bure sa vodom, valjda?) em pokazuje smerove nadolazećim vozačima, em upozorava na "klin" koji formiraju betonske žardinjere, a koji treba da izbegnu. Noću pogotovo.

Neko je ovo zakačio (bar se nadam da je samo zakačio) i umesto da se zameni u roku od par sati, nema naznake da je iko izašao na most da bilo šta učini...
 
Mora neko to da prijavi. Ja bih uveo obavezu nekim javnim službama da njihovi vozači moraju ovakvu stvar da prijave kad razdužuju vozilo.

Ovakva stvar se inače prijavljuje Beograd putu!
 
Nije zakačio, na žalost. Dečko je puntom direktno (žestoko) udario u taj razdelnik. Ja prolazio tuda možda nekih minut-dva nakon toga. Srećom, jastuci su se otvorili i prošao je samo sa lakšim povredama.

Sramota je što saobraćajna policija, koja je izašla na lice mesta i morala da konstatuje sve činjenice udesa a i ostali u lancu odgovornosti još uvek nisu zameili znak. A krhotine od plastike svuda okolo, na skretanju na Adu i dan danas.

A udes bio pre 2 meseca.
 
Kartograf":1s4o8297 je napisao(la):
Nije zakačio, na žalost. Dečko je puntom direktno (žestoko) udario u taj razdelnik. Ja prolazio tuda možda nekih minut-dva nakon toga. Srećom, jastuci su se otvorili i prošao je samo sa lakšim povredama.

Sramota je što saobraćajna policija, koja je izašla na lice mesta i morala da konstatuje sve činjenice udesa a i ostali u lancu odgovornosti još uvek nisu zameili znak. A krhotine od plastike svuda okolo, na skretanju na Adu i dan danas.

A udes bio pre 2 meseca.

J...te pre dva meseca!!!
 
Dva meseca nisi prešao preko ovog mosta?
Pa dobro, nisam ni ja :)
 
Igore, to se zove šala.

Što su svi odjednom nadr...?
 
Saljiv post samo nisam stavio smajli :) Kud sam ja nadrndan pogotovo ne na relju nego mi je ovo posebno draga tema i sagovornik na njoj pa ne propustih priliku kada sam video da slabo ides preko mosta na Adi a ja ga bas redovno koristim :)

Evo editovao sam post da ne bude previse upadljiv i dodao sam smajli naravno

Evo jedan klip tj deo klipa posete dve Argentinke Beogradu i momenat kada su videle most na Adi

http://www.youtube.com/watch?v=YTafpCCb ... page#t=184
 
Добро, овај пут.
Али Драган Јове Торбица се не призива тек залуд. Не, не.
:p


Аргентинке су се извиниле због глупог понашања, па им је опроштено. Није зато што су симпатичне.
:)
 
Nepopravljivi optimista":2dzlf78v je napisao(la):
Nakon prelepih slika, malo realnosti održavanja mosta (nadam se da ovo ne stoji duže vreme):

20150419133243.jpg


20150419133249.jpg

Malopre poslah mejl Saobraćajnoj policiji, Sekretarijatu za saobraćaj i, naravno, Nadi Petrović iz Beograd puta.
Poštovani,

već par nedelja ovaj znak koji upozorava na skretanje, stoji polomljen na mostu na Adi. Načuo sam da je znak uništen prlikom saobraćajne nezgode i da je Saobraćajna policija bila na uviđaju. Da li postoji komunikacija između Saobraćajnr policije i Beograd puta, tj da li je policija dužna da obavesti Beograd put o uništenom znaku.

Ako niko do sada nije obavestio Beograd put, ja to činim ovom prilikom.

Pozdrav

Dušan Popović

Narodnih heroja XY

11070 Beograd

Naravno, Nada je već odgovorila

Poštovani g. Popoviću,

JKP “Beograd put” nije preuzeo signalizaciju na mostu u redovno održavanje, ali ćemo se konsultovati sa nadzornim organom da li postoji mogućnost da dobijemo nalog za intervenciju.

Još jednom pozdrav iz JKP “Beograd put”
 
I ovo je još jedna od stvari u nizu koja potvrđuje da za trenutnu vlast ovaj most ne postoji. Bio to polomljen znak, pokradena rasveta ili prekid radova ka Nikole Dobrovića.
 
Vrh