Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

jutros kada sam isao na posao na delu konstrukcije koja ide od silazne rampe ka jurija gagarina pa do silazne rampe kod buvljaka se setkala grupa ljudi, njih desetak, i razgledala izgradjeni deo. ljudi su bili u odelima, ne lice na obicne radnike.. ajde da se nadamo da to mozda ima veze sa nastavkom radova ka tosinom bunaru :)
 
Ma predhodnica ove delegacje gradonacelnika stoce se skupiti za par dana u bg
 
vladimir79":p27z8w55 je napisao(la):
I ovo je još jedna od stvari u nizu koja potvrđuje da za trenutnu vlast ovaj most ne postoji. Bio to polomljen znak, pokradena rasveta ili prekid radova ka Nikole Dobrovića.
Који прекид радова ка Николе Добровића ?
Радови на УМП-у, ка Николе Добровића, се настављају кад се добије кредит од европске банке за обнову и развој.
 
Гага":2cqr53nf je napisao(la):
vladimir79":2cqr53nf je napisao(la):
I ovo je još jedna od stvari u nizu koja potvrđuje da za trenutnu vlast ovaj most ne postoji. Bio to polomljen znak, pokradena rasveta ili prekid radova ka Nikole Dobrovića.
Који прекид радова ка Николе Добровића ?
Радови на УМП-у, ка Николе Добровића, се настављају кад се добије кредит од европске банке за обнову и развој.

A taj kredit kao da iznosi deset milijardi evra, a ne 15 miliona, nece oni to tako skoro poceti...
 
Radovi neće početi dok se ne isele neformalna naselja na trasi UMP-a. Zgrade za raseljavanje, koje se takođe grade iz pozajmice EIB, privode se kraju i useljenje u njih je predviđeno za jun. Tek posle uklanjanja neformalnih naselja sledi nastavak tenderskog procesa za tu deonicu UMP-a (nedavno je bio pretkvalifikacioni tender).

Znam da sam ovo postavljao već dva-tri puta, ali ne mrzi me da ponavljam :)
 
Malo "brzinskih"fotki iz kola danas:
fotografija4380.jpg

fotografija4382.jpg

fotografija4383.jpg
 
astrodule":3ekx5hxp je napisao(la):
Nepopravljivi optimista":3ekx5hxp je napisao(la):
Nakon prelepih slika, malo realnosti održavanja mosta (nadam se da ovo ne stoji duže vreme):

Malopre poslah mejl Saobraćajnoj policiji, Sekretarijatu za saobraćaj i, naravno, Nadi Petrović iz Beograd puta.
Poštovani,

već par nedelja ovaj znak koji upozorava na skretanje, stoji polomljen na mostu na Adi. Načuo sam da je znak uništen prlikom saobraćajne nezgode i da je Saobraćajna policija bila na uviđaju. Da li postoji komunikacija između Saobraćajnr policije i Beograd puta, tj da li je policija dužna da obavesti Beograd put o uništenom znaku.

Ako niko do sada nije obavestio Beograd put, ja to činim ovom prilikom.

Pozdrav

Dušan Popović

Narodnih heroja XY

11070 Beograd

Naravno, Nada je već odgovorila

Poštovani g. Popoviću,

JKP “Beograd put” nije preuzeo signalizaciju na mostu u redovno održavanje, ali ćemo se konsultovati sa nadzornim organom da li postoji mogućnost da dobijemo nalog za intervenciju.

Još jednom pozdrav iz JKP “Beograd put”


Juče prošao i malo detalnjije osmotrio slučaj - i dalje svuda okolo, a najviše uz desnu stranu rampe koja se spušta sa mosta ka Adi stoje razbacane krhotine te žute plastike.

Udes je bio 14.02.2015. http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/53...i-troje-povredjeno-u-udesu-policijske-patrole
 
Evo ga i Bogosavac sa odgovorom (template no 2)

Република Србија
Министарство унутрашњих послова
Дирекција полиције
Полицијска управа за град Београд
Управа саобраћајне полиције
03/31/4 Број: 193/15
Дана 28.04. 2015. године
Љермонтова 12а
Београд


Поштовани,

Управа саобраћајне полиције изражава своје надубље поштовање, па Вас у вези Вашег дописа којим сте нам се обратили, обавештавамо да је исти прослеђен Секретаријату за за инспекцијске послове, који је надлежан у конкретном случају, како би се предузеле мере и радње у циљу поправке оштећене сигнализације.

С поштовањем,

НАЧЕЛНИК УПРАВЕ
главни полицијски саветник
Драган Богосавац
 
Ne postoje. Prostor se koristi kao divlji parking za buvljak, tako da nema trave nego je kaljuga.
 
Znaci napravis petlju od 100 milona necega i dobijes ispod nje kaljugu i buvljak :bash:
Sta to nedostaje pa da se prostor ispod petlje arhitektonski uredi!?
 
Sta nedostaje?
Nedostaje volja. Isto kao sto kod tebe nedostaje volja da procitas neki od postova napisanih na nekoj od prethodnih stranica ;)
 
Нема код њега воље. Зарадио је за сендвич на теми о наводном Београду. Сада је најзад стигао до моста на Ади. Иначе петља је с друге стране Саве.
 
...i opet odosmo sa teme u pricu o meni, o sendvicima,...pa jesam li ja toliko zanimljiv?
Kad cete mi stvarno kupiti neki sendvic? samo obecavate.

A ko treba da ima volju kad se projektuju petlje kod mosta?
 
MilisaV":1vj59sgh je napisao(la):
Ne postoje. Prostor se koristi kao divlji parking za buvljak, tako da nema trave nego je kaljuga.
Bas bejah na buvljaku, taj deo ispod petlje izgleda uzasno. Vidim da kod GSP-a i dalje ima po neki romski kucerak.

Bilo bi dobro da sto pre probiju nasip u Bulevaru umetnosti da bi zivnuo malo taj kraj.
 
"Скупљачи секундарних сировина" почели са скидањем кућишта затезних сајли. Значи следеће на потезу је скидање (крађа) самих сајли.
 
Mislim da je u pitanju stara fotografija.
 
Pa vide se delovi oplate koji su podvuceni ispod iz ko zna kog razloga ili su jednostavno slucajno ostali tada tu dok nije sve sredjeno i ocisceno.
 
Vrh