Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Jedna danasnja fotografija :)

mostgrad.jpg
 
Ovo je sa solitera sa druge strane :)
 
Jeste blok 70 :kk:

Jedna fotka pride sa b92 (veroavatno od pre godinu dve dana)
839552733554a68a228428928292950_orig.png

:D :pob:
 
Dobih odgovor i od Sekretarijata za saobraćaj (onaj polomljeni znak na odvajanju)

Поштовани,

Према информацији из Дирекције за путеве, „Мост на ади“ и приступне саобраћајнице још нису од стране инвеститора предате на редовно одржавање Дирекцији за путеве Града Београда па самим тим ни саобраћајна сигнализација на њима.

Из тих разлога је потребно да се у вези ове проблематике контактира инвеститор: Дирекција за грађевинско замљиште и изградњу Београда, Сектор за изградњу и надзор, Београд, Његошева 84.

Срдачан поздрав

Дирекција за путеве

Секретаријат за саобраћај

Одељење за информисање и информационе технологије

Oni sad verovatno očekuju da ja kontaktiram navedenu instituciju!?!?

Da se podsetimo odgovora Beograd puta i Saobraćajne policije

JKP “Beograd put” nije preuzeo signalizaciju na mostu u redovno održavanje, ali ćemo se konsultovati sa nadzornim organom da li postoji mogućnost da dobijemo nalog za intervenciju.

Управа саобраћајне полиције изражава своје надубље поштовање, па Вас у вези Вашег дописа којим сте нам се обратили, обавештавамо да је исти прослеђен Секретаријату за за инспекцијске послове, који је надлежан у конкретном случају, како би се предузеле мере и радње у циљу поправке оштећене сигнализације.

Moje pismo je upućeno 21. aprila.
 
Tacno je da most nije predat na odrzavanje jer jos nije zavrsen u potpunosti .Znam jer sam se ja peglao oko grafita i reklama
 
Znamo to, ali da baš niko neće da preuzme odgovornost za dešavanja oko mosta je strašno. Ne bi me čudilo da svi oni misle u sebi "pošaljite prijave Đilasu, on ga je izgradio".
 
Dakle...
Posto se postavljanje vrha pilona ne ocekuje, realno je da se ne ocekuje ni zavrsetak 'izgradnje' a samim tim nece biti ni predat na odrzavanje u skorije vreme...
Sve jasno kao dan ;)
 
Mislim da se sine cekaju prije nego vrh na koji su svi zabotavili
 
Pa kako da stave sine, kad jos nisu nacisto koji sinski sistem ce da puste ?
;)

A takodje, gde ce da ga puste?
Do Buvljaka, a tamo da bude 'ceona stanica' ? :D

Salim se naravno, ali ne znam dal je predvidjeno postavljanje sina u ugovoru sa izvodjacem radova na izgradnji mosta?
 
Ma hajde što niusu još zamenili znak, nego što su krhotine još uvek razbacane okolo. Treba realno oko 3 minuta da se pokupe i odnesu odatle.
 
Изгледа да су ипак поставили неку стражарску службу. У претходна два дана видим неки тип у црној униформи са флуоресцентним прслуком шета по мосту.
 
Vrh