Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Po Novom Beogradu i Zemunu zadnjih mesec dana malo malo isključe ulično osvetljenje, tako da je i tu verovatno samo privremeno, dok nešto ne završe.
 
Moravac":8ubm2s6x je napisao(la):
most.jpg

Dok bude bilo huligana koji skrabaju po zidovima nece biti zime za tebe Moravac. :D
 
U bliznini tramvajskih stajalista linija 3,12 i 13 na mostarskoj petlji i na nosecim stubovima konstrukcije mosta Gazela se pojavljuju grafiti.Moravac da li mozes da to preneses svojim sefovima?Gradska uprava bi vas tako angazovala da ih uklonite!!
 
incidente uslikas grafitie prijavis komunalnoj inspekciji pa ce to ici svojim tokom
 
Nema.
Na ovoj temi ovo mu je jedini skoriji post za koji nemam zamerki :p
 
direktor":17gjsar8 je napisao(la):
incidente uslikas grafitie prijavis komunalnoj inspekciji pa ce to ici svojim tokom
Direktore podneo sam 7 prijava prebacuju nadleznost na "Puteve Srbije" ovi na opstinsku inspekciju a ovi na Direkciju za puteve i tako u krug vec godinu dana.. :bash: :bash:
 
relja":1a51fhvi je napisao(la):
Nema.
Na ovoj temi ovo mu je jedini skoriji post za koji nemam zamerki :p

Pa dobro Reljo, kako da nemas zamerki na moje postove kad imamo razlicita misljenja po pitanju mosta?

Meni se izvedeno resenje tehnicki i estetski svidja dok se tebi ne svidja. Ali ok ja postujem tvoj stav, svako je slobodan da kaze sta misli i to je ok. :)
 
Znam za tu igru bez granica ja se ganjam oko srednjge nivoa gazele gdje su kancelarije parking servisa , niko nece da ofarba ogradu i sredi staze , jer boze moj niko nije nadlezan
 
direktor":1leijrru je napisao(la):
Ekipa je i dans bila vredna dobih slike

dsc03206.jpg

Danas su dva klinca oko 18 i 30 podebljavali grafite. Da nisam žurio + vozio lepo bi obavestio nadležne.
 
spatiotecte":1pod5bkk je napisao(la):
relja":1pod5bkk je napisao(la):
Nema.
Na ovoj temi ovo mu je jedini skoriji post za koji nemam zamerki :p

Pa dobro Reljo, kako da nemas zamerki na moje postove kad imamo razlicita misljenja po pitanju mosta?

Meni se izvedeno resenje tehnicki i estetski svidja dok se tebi ne svidja. Ali ok ja postujem tvoj stav, svako je slobodan da kaze sta misli i to je ok. :)

Pa to i kažem - na post
spatiotecte":1pod5bkk je napisao(la):
nemam zamerki :) , ergo +
 
Tačno, slažemo o mnogo čemu, ali ne i oko ovog ekstrema.
 
Žika":y83vn6tt je napisao(la):
direktor":y83vn6tt je napisao(la):
Ekipa je i dans bila vredna dobih slike

dsc03206.jpg

Danas su dva klinca oko 18 i 30 podebljavali grafite. Da nisam žurio + vozio lepo bi obavestio nadležne.

Očišćeno.
Predhodno prijavljeno komunalnoj inspekciji, koja od kada je krenula akcija, nije ni jednom obišla teren iako su dobili dopis.

Očišćeno je oko 600m2 grafita.
Preostalo za čišćenje preko 2000 koje čekaju neko srećnije vreme i malo novca.
 
Ni sinoć nije radila ulična rasveta na mostu.
Radila je na pristupnim rampama i radilo je reflektorsko osvetljenje pilona :?
 
Видех данас опрали оне шкработине на пилону и оградама моста. Остале неопране на букобрану и аутобуском стајалишту након моста у правцу брда.
 
Svjeze isarn dio kod metalnog stepenista , liftovi upaljeni veceras
 
direktor":2c9mdc90 je napisao(la):

Ево, да мало убодем прстић у око великим критичарима "искориштености" моста преко Аде у првим годинама живота који се заснива на броју аутомобила по фотографији. Ево вам драги велики познаваоци Газеле после изградње и целог Мостара ... видим, крцат је колима. :roll: :roll: :roll:
 
Pa i na ovoj fotografiji, nastaloj u vreme kada je bilo neuporedivo manje vozila u Beogradu, se vidi više vozila na Gazeli nego danas na mostu na Adi, a možemo videti da radovi još uvek nisu završeni - vidi se dizalica u radu... :p

STF, nemoj se dokazivati, pusti, jednostavno ti ne ide... :D
 
Ova fotka mozda nije do kraja adekvatna ali ima slicnih fotografija i kada su most i petlja zavrseni. I naravno vreme je pokazalo da tadasnji kriticari nisu upravu kao sto ce vreme pokazati ni da danasnji kriticari nisu upravu po pitanju pozicije i funkcije mosta.
 
Vrh