Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

BOKI SMOKI":3tc38ynf je napisao(la):
Poceli su i desnu stranu.

http://i637.photobucket.com/albums/uu98/boris1988/kkkkkkk.jpg

Dragan Gulic- administrator grupe Pavlov Most

Onoliko koliko ja znam...nova raskrsnica i saobracajna petlja kod buvljaka, ona ispod železničkog nadvožnjaka na putu od buvljaka prema Gazeli koja se totalno rekonstruiše, jeste deo saobraćajnice koja će se nastavljati na novi most... to se uveliko radi i uskoro , tj. narednih meseci će biti gotovo... to je jedino što znam.
pozz
d.g.


Pa jel moguce da niko nije znao za ovo? :(
Ovo u stvari govori koliko on ne zna!
Sadašnje ukljanjanje starog nadvožnjaka i proširenje Jur. Gag. do punog profila nema nikakve veze sa budućom denivelisanom raskrsnicom koja će biti pristup mostu.
Na tom polju još se ništa ne radi , osim možda nekih isitraživačkih bušotina.
 
BOKI SMOKI":2k8xcbuu je napisao(la):
Dragan Gulic- administrator grupe Pavlov Most

Onoliko koliko ja znam...nova raskrsnica i saobracajna petlja kod buvljaka, ona ispod železničkog nadvožnjaka na putu od buvljaka prema Gazeli koja se totalno rekonstruiše, jeste deo saobraćajnice koja će se nastavljati na novi most... to se uveliko radi i uskoro , tj. narednih meseci će biti gotovo... to je jedino što znam.
pozz
d.g.
U prezentu ne postoji, pa tako se ni ne rekonstuiše nikakva petlja kod buvljaka.
Danas je otvorena raskrsnica pored novog železničkog nadvožnjaka na početku Jurija Gagarina, ona nema ama baš nikakve veze sa novim mostom preko Save.

Na Novobeogradskoj strani, van ograde gradilišta mosta, na obali Save, nema nikakih drugih radova koji imaju ikakve veze sa ovim projektom.
Znam, često prolazim tuda.
 
Nadaj se , krenuće uskoro, ako ne žele da ostane most bez prilaza onako kao spomenik. :grand:
 
Mislim koliko vremena je potrebno da se ovakve saobracajnice naprave.Ako krenu za mesec dana da li ce dovrsiti do otvaranja mosta?Mada ako su godinu dana kasnili sa Avalskim tornjem, sto ne bi i sa mostom.Ionako je trebao da pocne da se gradi 2007. :violina:
 
BOKI SMOKI":2ofavfj5 je napisao(la):
Dragan Gulic- administrator grupe Pavlov Most

Onoliko koliko ja znam...nova raskrsnica i saobracajna petlja kod buvljaka, ona ispod železničkog nadvožnjaka na putu od buvljaka prema Gazeli koja se totalno rekonstruiše, jeste deo saobraćajnice koja će se nastavljati na novi most... to se uveliko radi i uskoro , tj. narednih meseci će biti gotovo... to je jedino što znam.
pozz
d.g.
Administrator te grupe bolje da istu ugasi i ne zamajava raju na fejsu glupavim idejama i netačnim informacijama.
 
Preletanjem juce i danas primetih da su svakog ko je samo zucnuo ili dao kritiku izbacili iz grupe.Postovali su sajt savabridge.com pitam li se sta oni misle o izgradnji,mozda budu trazili da pilon bude u obliku krsta? :p
 
To sam ja postovao savabridge preko drugog profila, posto su me izbacili.Sada se ja pravim mutav, i ispitivacu ga, dokel god budem mogao.Recite sta vas zanima.Mogu da ga pitam ali da pitanje bude na mojoj strani, ono tipa treba ih sve izbaciti ko nema nase misljenje, nemaju oni pojma.
 
Boki,pusti ljude covece,ne mozes promeniti jednog tvrdoglavog coveka i ubediti ga u suprotno a kamlo 15 000,radi nesto konstruktivnije :)
 
ma nisam mislio da ga ja sada ubedjujem u suprotno, nego ovako iz cimanja, da cujem njegovo misljenje.
 
А да ли ће моћи пешаци/бициклисти да са моста директно сиђу на Аду Циганлију?
 
Momci, za chatovanje koristite PM ili Facebook kada ste vec na njemu. Vratimo se temi :)
 
A sa druge strane save ka Novobeogratskoj strani, jel su postavili stubove na vodi kao sa ove Beogratske strane?Neko je spomenuo da se gradi na drugoj strani ali nikakve konkretnije informacije nisam video.
 
Visi skice na prethodnim stranama, ne bi trebalo da bude privremenih stubova u koritu same Save.
 
Bas me interesuje kako ce na tom delu spojiti most sa obalskim stubom, kad nema uopste privremenih stubova na reci savi. :|
 
Da ali kako ce to uspeti da odrze a da se ne srusi dok se gradi?



pilon
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I I I I I I I I III I I I I


(Ovaj deo)Sigurno ce morati imati neke skele ili slicno)
 
^^ Ajde reci mi zašta služe pilon i kablovi? Onako dekorativno? Kada povežu kablovima konstrukcije mosta sa pilonom onda će i da sklone privremene stubove itd...
 
E to je razlog zašto niste upisali građevinu :D
anyway, danas sam išao po kiši da slikam jer sam tako obećao, sredom :) Nisam mogao sa druge strane da idem jer je bio neki kamion koji je blokirao put ka drugoj strani. Slike su mutne jer sam stajao na onom drndavom delu čim se siđe s tobogana.


 
Već sam na ovoj (ili nekoj drugoj temi, ne sećam se više) skrenuo pažnju na ovo.

To je iza "Uradi sam" - skoro sam tu prolazio, u pitanju je ograđen asfaltiran plac - pretpostavljam da je to plac za skladištenje automobila (iz uvoza, polovnih, oduzetih...). U okolini ih ima nekoliko.
 
Interesantno. Zacudilo me je pre svega jer se gradiliste nalazi mal te ne na samoj trasi UMP-a.
 
Vrh