Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Secam se da smo vec pricali o ovoj petlji...(mostar ctrl+c - Zirafa ctrl+p i gotova stvar)

I samo jedno da kazem. Bice to zaje*******an posao. Bas mi je drago sto necu raditi tako nesto. Sa zadovoljstvom cu kritikovati sve sto nabudze.
 
Još je ostala da se uradi procena uticaja na životnu sredinu za deo od Hipodroma do Autokomande i deo po Novom Beogradu (govorim o prvoj fazi UMP-a, pošto je ona usvojena). Trenutno samo postoji procena uticaja za sam most.
 
Ovo mi sve vise i vise lici na SimCity2000 kad lupis negde most, a onda ne mozes da ga povezes sa drugim saobracajnicama.
 
Ma danas sve može da se odradi tako da ne brigam da li će uspeti da se uglavi bilo koje rešenje, više me brine odabir samog rešenja.
 
shmeksi":1ypx19ch je napisao(la):
Ma danas sve može da se odradi tako da ne brigam da li će uspeti da se uglavi bilo koje rešenje, više me brine odabir samog rešenja.
Нема шта да се бринеш, непогрешиво ће бити најгора варијанта. :rolleyes:
 
Raste :kk:

ada4.jpg
 
Wile E. Coyote":1kh650wf je napisao(la):
Нема шта да се бринеш, непогрешиво ће бити најгора варијанта. :rolleyes:
Njile, nemoj biti takav defetista.
 
miki00":21k1cthe je napisao(la):
Secam se da smo vec pricali o ovoj petlji...(mostar ctrl+c - Zirafa ctrl+p i gotova stvar)

I samo jedno da kazem. Bice to zaje*******an posao. Bas mi je drago sto necu raditi tako nesto. Sa zadovoljstvom cu kritikovati sve sto nabudze.
Vala, kritikuj žirafu do mile volje, najbliže su ti one dve (majka je pokojna, jer ju je neko spičio kolima) na Topčiderskoj zvezdi..
 
Ambassador":2edoyu66 je napisao(la):
miki00":2edoyu66 je napisao(la):
Secam se da smo vec pricali o ovoj petlji...(mostar ctrl+c - Zirafa ctrl+p i gotova stvar)

I samo jedno da kazem. Bice to zaje*******an posao. Bas mi je drago sto necu raditi tako nesto. Sa zadovoljstvom cu kritikovati sve sto nabudze.
Vala, kritikuj žirafu do mile volje, najbliže su ti one dve (majka je pokojna, jer ju je neko spičio kolima) na Topčiderskoj zvezdi..
eee, majci je i godišnji pomen prošao a još je nisu ''vaskrsli''.
 
shmeksi":1s2u02vc je napisao(la):
Wile E. Coyote":1s2u02vc je napisao(la):
Нема шта да се бринеш, непогрешиво ће бити најгора варијанта. :rolleyes:
Njile, nemoj biti takav defetista.
ЈБГ, године су прошле пуне мука... МНОГО је година прошло пуних мука... Шта да ти кажем... Искуство нас учи. :(
 
A koje to lose iskustvo imas trenutno u izgradnji infrastrukture u Bg? Sta je to toliko lose na izgradnji UMP-a?
 
Goldstein":2b45dbgz je napisao(la):
Ambassador":2b45dbgz je napisao(la):
miki00":2b45dbgz je napisao(la):
Secam se da smo vec pricali o ovoj petlji...(mostar ctrl+c - Zirafa ctrl+p i gotova stvar)

I samo jedno da kazem. Bice to zaje*******an posao. Bas mi je drago sto necu raditi tako nesto. Sa zadovoljstvom cu kritikovati sve sto nabudze.
Vala, kritikuj žirafu do mile volje, najbliže su ti one dve (majka je pokojna, jer ju je neko spičio kolima) na Topčiderskoj zvezdi..
eee, majci je i godišnji pomen prošao a još je nisu ''vaskrsli''.
Užas, užas, svaki put kad prođem srce mi se stegne.. A to što ne mogu da gaje najobičniju puzavicu koja treba da ih prekrije.. Zaista..
 
Nenad":3jobzxow je napisao(la):
A koje to lose iskustvo imas trenutno u izgradnji infrastrukture u Bg? Sta je to toliko lose na izgradnji UMP-a?
Не УМП-а, него разна накарадна саобраћајна решења у последњих 20 година.
 
Wile E. Coyote":orxddgkw je napisao(la):
Не УМП-а, него разна накарадна саобраћајна решења у последњих 20 година.
Po toj logici onda se u BG-u više nikad neće izgraditi nešto normalno, a sva naša priča ovde je uzaludna jer eto treba da očekujemo najgore rešenje. Treba biti optimista sve dok se ne donese neko zvanično rešenje pa tek kad ga vidiš i uporediš sa ostalima slobodno kreni paljbu po šefovima, ali dotle je najbolje biti strpljiv. :D
 
Koliko je samo "strpljivih optimista" prošlo kroz ovaj forum pa ih je izdalo strpljenje i napustio optimizam :rolleyes:
 
Relja, ima istine u tome i prepoznajem sebe među tom grupom, ali se moje nemanje optimizma uglavnom odnosi na akcije koje su predstavljene i moj "pesimizam" se uvek odnosi na svaki slučaj pojedinačno jer u suprotnom bi pričanje o svim ovim temamam bila jedna opšta kuknjava. Ne treba se a priori nadati lošem rešenju i u startu pljuvati nešto što još nije predstavljeno javnosti. Uvek treba objektivno sagledati situaciju.
 
Стрпљиви оптимиста.Него када почну саобраћајнице да се граде, могли би отворити засебан тред.
 
Ja sam logaritamski optimista,svakim danom je bolje makar minimalno i ako se tako nastavi jednog dana ce biti sve superiska.Ispadne da sam obican optimista :laugh:
 
Ништа није чудно бити песимиста после највеће несреће која је снашла Београд у историји, а то је аутомобилско-трамвајски концепт. Због тога би неко требало да одговара.

У принципу је боље рачунати на најгору варијанту, па ако не буде, супер, а ако буде, припремљени смо. Рачунати на најбољу варијанту, па се не сналазити кад пропадне, у нашим условима је сулудо. Али да више не ширим дефетизам.
 
Hahha @Wile E. To je to kako je govorio moj deda "Ko te je terao da se očaravaš , pa si se sada razočarao";))
 
Poceli su i desnu stranu.

kkkkkkk.jpg


Dragan Gulic- administrator grupe Pavlov Most

Onoliko koliko ja znam...nova raskrsnica i saobracajna petlja kod buvljaka, ona ispod železničkog nadvožnjaka na putu od buvljaka prema Gazeli koja se totalno rekonstruiše, jeste deo saobraćajnice koja će se nastavljati na novi most... to se uveliko radi i uskoro , tj. narednih meseci će biti gotovo... to je jedino što znam.
pozz
d.g.


Pa jel moguce da niko nije znao za ovo? :(
 
Vrh