Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Ljudi, ja sam se samo šalio! Pobogu :D Prepoznajte malo sarkazma. I rekoh da je mogla biti kraća što je van svake pameti. Aludirao sam na tekst u kome je navedeno koliko je ograda dugačka.
 
Ајде што нема кинеза него нема ни ових на УМП. Ко гради остатак до Тошиног бунара? Јесу ли у стечају?
 
Za taj deo se ceka tender tako da zato nema vecih aktivnosti ka tosinom bunaru
 
јуче сам видео најбољу функцију моста. у сред поподневног шпица по киши сам од блока 6х (онај код Гандијеве) стигао до Сајма за 10 минута, а од тога ми је 6 требало да стигнем до моста јер ме је ухватио скоро сваки семафор
 
А колико ће бити семафора од Тошиног бунара до моста?
 
astrodule":1ldd3fyf je napisao(la):
Omladinskih brigada i Bulevar umetnosti.
Poslato sa telefona

Под условом да се држе првобитног плана којим је било предвиђено и коначно спајање др.Агостина Нета (промењено у Булевар Црвене армије) и Булевара Уметности (пролазом испод пруге, на оном насипу), пошто ће тај део саобраћајнице већ бити на нивоу земље.
Што би ме и те како обрадовало, али обзиром на комплексност тог захвата, није искључено да то не одраде.
 
За следеће изборе. Треба да се постави лифт и направи платформа, како би господа могла да се фотографише.
 
Сви се ви питате где је врх за "Мост на Ади" и зашто још није постављен ?
А он је једно време био код петље "Крњача" код Панчевца на оном пољанчету између улазно-излазних рампи :D :p
Сад више није тамо, однели га "сакупљачи сировина или ти наша најзаштићенија национална мањина". :x

Слика од 02. августа 2013. године:


Мора човек и да се мало нашали
 
Веома симболичан завршетак приче о симболу,његовој лепоти,величанствености и величини - мосту на Ади.
 
Ozelenjavanje okoliša

20140313120345.jpg

201403131204520.jpg

20140313120447.jpg

20140313120942.jpg


Stairway to LRT haven :)

20140313120828.jpg
 
Jao brate sve bi im kosti polomio. Zar ce stvarno da dozvole da sve to isaraju ovi nevaspitani olosi. Kako patrol ne napravi sacekusu za neke od njih pa im roknu zatvor I ogromne kazne pa onda da vidimo sledece koji ce se pojaviti. Gledao sam video na youtube gde bukvalno saraju Beo-voz dok on prima putnike. Neverovatno I tuzno.
 
A kada bi trebalo da pocne postavljanje sina preko mosta?
 
Vrh