Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

skoro 7 iljada,bog te mazo,menjam pretpostavku od 20 000 na 200 000 hardcore pravoslavaca do nove god :laugh:
 
hazard":iwjdqj1m je napisao(la):
sizif":iwjdqj1m je napisao(la):
Сва срећа па постоји законска препрека од три године.
Koja koliko se secam nije sprecila da se ulice nazovu po Djindjicu vrlo brzo nakon smrti, zar ne?
Pa ne secas se dobro, Djindjic je ubijen 2003 a ulica je nazvana po njemu tek 2007...
 
Jbt pa meni je onaj lik zabranio da vidim uopste grupu.Izem ti demokrate kad nemogu da iznesem svoje misljenje.
 
Ne znam da li se ova informacija pojavila ovde ranije (čini mi se da nije, jer je neko pitao pre samo par stranica...)

Na slavi kod drugara imao sam prilike da popričam sa drugarom iz srednje škole koji je posle otišao u građevince, a sada radi u firmi koja je uključena u projektovanje pristupnih saobraćajnica za most kod Ade. Tada sam ga pitao kako stoje stvari sa projektima, i dobio sam odgovor da što se novobeogradske strane tiče, "neće biti nikakvih problema" (i nisam pitao dalje :) ) ali da se sa strane Hipodroma pojavio problem u vidu Jugopetrola i njegova dva tanka najbliža mostu.

Navodno, Jugopetrol je jedva pristao da izmesti najbliži tank, ali za ovaj drugi nisu hteli ni da čuju. Onda su ovi pokušali na sve načine da provuku petlju kroz tako smanjeni prostor, ali nisu uspeli, pa je cela stvar u ćorsokaku...

Ovo sve uzmite sa dozom rezerve jer je bilo malo alkohola sa moje strane u celoj priči :vops:, ali mislim da sam verno preneo...
 
Kojih prica sam se naslusao danas za NIS,tipa zagrevanje cisterne pune dizela let lampom,mozete pogoditi sta se posle desilo...

Profesor ima narednih dana sastanke sa strucnjacima iz NIS-a(citaj on ce njih savetovati) pa mozda i bude nesto pomenuto oko tog skladista s obzirom da je u zizi paznje i na dobroj je lokaciji.Ako saznam nesto javljam!
 
Što se tiče izmeštanja tih objekata koji su u blizini, sa Pekarskom industrijom je stvar čistija. Oni su se odavno iselili i verovatno čekaju samo da ih poruše. Tu je još samo čuvar. Baš me interesuje koliko novca su dobili.
 
Archangel":2jra7lgm je napisao(la):
[ironic]Beograd u Pavlovgrad?[/ironic]
Ћути, чуће те неко... :laugh:
vucko":2jra7lgm je napisao(la):
Kojih prica sam se naslusao danas za NIS,tipa zagrevanje cisterne pune dizela let lampom,mozete pogoditi sta se posle desilo...
Ех, да је то једини случај... И ја сам слушао приче на ту фору...
 
A ovako se to radi ;)

AB1.jpg


Ceo dan sipaju beton znaci pilon uskoro raste
 
Molim vas da privatne diskusije vodite preko privatnih poruka
 
Dobrodosao na forum Kvrgeros! Prvo pa musko :)
Imas li izvor ove informacije i jos bitnije, kakva su ostala resenja? :)

Koliko vidim kao deo ovog resenja se namece i izgradnja novog nadvoznjaka (umesto sadasnjeg podvoznjaka) u B. V. Misica.
 
Nije mi jasno zašto postoji račvanje od kružnog toka ka Sajmu, jedan putić ide direkt na bulevar, a drugi na manji kružni tok.
Zanimljivo rešenje, ali bojim se da su kružni tokovi za raskrsnice malko manjeg obima, ipak je na Mostarskoj petlji zamenjen kružni tok nečim nešto komplikovanijim. Pretpostavljam da ovo rešava probleme sa NIS-om, ali za boga miloga, zar država nema neki % u NIS-u?!!?

edit: Sad mi pada na pamet - pretpostavljam da bi do bilo odvajanje isključivo za ulazak na Sajam. Takođe, ako se izlazi sa Sajma, i želimo da idemo nazad ka gradu, da li bismo morali da idemo na veliki kružni tok? Bojim se da to značajno opterećuje taj tok i stvara nepotrebne gužve..
 
Ovo resenje je bilo br.2 na konkursu. Prvo mesto su kao po obicaju uzeli braca Slovenci :gobb:
 
Vrh