Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

vucko":148n86tp je napisao(la):
Gradonacelnik se popeo na most preko jedne rampe u Radnickoj,to su naglasili u prilogu Studia B.Ocigledno ce da se ide do kraja mosta i nazad,ta rampa ce biti ulaz i izlaz.
Znači stvarno je istina. Meni se to ništa ne sviđa. Pustiti nekontrolisani narod preko uske rampe, sa improvizovanom zaštitnom ogradom. Pa mislim da je to teška povreda zakona o bezbednosti na radu.

Đilas je beskrupulozni populista, šta god pozitivno mislio o njemu.
 
Ako gradonacelnik nekim cudom izgubi izbore,moze da napise knjigu o PR-u koja ce postati bestseler,to je sigurno.

I pitanjce,da li neko zna za slican slucaj da u toku izgradnje mosta se zaustave radovi na 2 dana i puste ljudi na isti bez prave zastite?Jer jedno je 20 novinara,a drugo nekoliko stotina ljudi.

Znam puno mostova koji su posle zavrsetka pustani dan-dva ili nedelju dana da budu pesacki,ali nikad ovakav slucaj.
 
:) da sam samoubica ne bih odoleo prilici i spektaklu koji bih izazvao, jos ako povucem sa sobom predsednika... Kakva retardirana ideja, to moze samo u Srbistanu.

Nego oni najavljuju pustanje mosta u funkciju pred izbore, nisam pratio pazljivo topic pa molim za info je li to moguce, ako se ne varam pristupne saobracajnice sa NBG strane jos nisu pocele da se grade?
 
Počele su odavno da se grade. Ulazna rampa iz pravca buvljaka je skoro pa završena.
 
niki":3bn1x26l je napisao(la):
Nego oni najavljuju pustanje mosta u funkciju pred izbore, nisam pratio pazljivo topic pa molim za info je li to moguce, ako se ne varam pristupne saobracajnice sa NBG strane jos nisu pocele da se grade?

Grade se, ali nekom svojom dinamikom.
Ulivna rampa iz Jurija Gagarina je završena do pola dužine, urađeni su ili se rade noseći stubovi za drugu rampu i za nadvožnjak.
 
vucko":2wg1ow3m je napisao(la):
Ako gradonacelnik nekim cudom izgubi izbore,moze da napise knjigu o PR-u koja ce postati bestseler,to je sigurno.

I pitanjce,da li neko zna za slican slucaj da u toku izgradnje mosta se zaustave radovi na 2 dana i puste ljudi na isti bez prave zastite?Jer jedno je 20 novinara,a drugo nekoliko stotina ljudi.

Znam puno mostova koji su posle zavrsetka pustani dan-dva ili nedelju dana da budu pesacki,ali nikad ovakav slucaj.

Šta se buniš, super što ćemo moći da se prošetamo.
Šta podrazumevaš pod pravom zaštitom? Nećemo na pilon da se penjemo, nego samo da pređemo most.
 
Nisam ni rekao to,vec prosto mislim da je nebezbedno jer nece postojati prave ograde vec nesto montirano,smatram ovo jeftinim predizbornim potezom.
 
па не верујем да је наш народ толико ретардиран да ће од толиког моста наћи да се шетају баш уз ивицу (не Дачића, него ивицу моста ;))
 
Nikad ne reci nikad.

Ozbiljno receno,ako ne daj boze bude neka nesreca gradonacelnik ce biti direktno odgovoran jer je to sve njegova zamisao.

Ne bih da budem dezurni hejter,ali kada samo gledamo pozitivnu stranu moramo i onu negativnu.Necu vise da smaram,obecavam :)
 
" kada samo gledamo pozitivnu stranu moramo i onu negativnu" , koji ti sajt posecujes :lol:
 
A da li će građanima da podele šlemove pre nego što uđu na gradilište, hoće li biti dovoljno za sve?
Propisi su propisi... :D

Izgleda da spremaju "mali korak za Beograđanina ali veliki za Beograd", samo će biti malo glupo ukoliko ljudi budu morali da se penju uz stepenice ili skele.

Život se u ovom gradu polako pretvara u jednu veliku reklamu.
 
sto nekada ne dodje u Zemun sa tim slemom da obidje neko gradiliste.....oh, wait, u Zemunu nece nista da radi
 
JohnnyLee":15p7oxvr je napisao(la):
па не верујем да је наш народ толико ретардиран да ће од толиког моста наћи да се шетају баш уз ивицу (не Дачића, него ивицу моста ;))
Ne radi se o proceni da li je narod retardiran, već takve stvari jednostavno NE SMEJU da se rade.
 
Рампа из Јуруја Гагарина је стигла до Интракомовог дворишта и тако стоји већ месец дана. Ови и даље косе и заливају траву испред зграде, тако да ми то не изгледа да мисле да се помере.
 
mradulovic":2yj388z9 je napisao(la):
sto nekada ne dodje u Zemun sa tim slemom da obidje neko gradiliste.....oh, wait, u Zemunu nece nista da radi
bio je u poseti u izgradnji petlje batajnica koja pripada opštini zemun.... :kafa:
 
mradulovic":1jbzxq8p je napisao(la):
sto nekada ne dodje u Zemun sa tim slemom da obidje neko gradiliste.....oh, wait, u Zemunu nece nista da radi
Pa ko vam je kriv kada ste napravili pogresan izbor
baeh3.gif


Nemoj biti na kraj srca,gradice se most,ali za kaznu bez denivelisanih petlji u Zemunu.A denivelisane petlje cete dobiti cim napravite pravi izbor i pokajete se za greske iz proslosti
hypocrite.gif
 
JohnnyLee":2upooyhh je napisao(la):
па не верујем да је наш народ толико ретардиран да ће од толиког моста наћи да се шетају баш уз ивицу (не Дачића, него ивицу моста ;))
А још више Дачића. :p
 
1458630_Most_na_Adi_2_v.jpg

"Ako, pozovite narod, i ne brinite, taraba je u skladu sa ISO 9001 standardom bezbednosti, jedino su mi oni Leskovčani tamo dole malo štedeli na ekserima, ali ojačaćemo to do vikenda..."
 
cgmiki":35bq1qvk je napisao(la):
Рампа из Јуруја Гагарина је стигла до Интракомовог дворишта и тако стоји већ месец дана. Ови и даље косе и заливају траву испред зграде, тако да ми то не изгледа да мисле да се помере.

Betonska konstrukcija je sa te strane gotova. Ostao je samo da se uradi nasip za pristup rampi i odvajanje iz Jurija Gagarina ka ulaznoj rampi. To su mali radovi i ne zahtevaju više od 15 dana rada. Trenutno su glavni radovi na gornjoj konstrukciji nadvožnjaka od spoja ulazne rampe do mosta (smer buvljak - most). Prva dva segmenta (od 6) i to najbliža mostu su izlivena i sada se postavljaju skele i oplata za sledeća dva. Za prva dva im je trebalo mesec dana, mada je utisak da su se razvlačili, pošto su morali da uspore kako bi završili oslonac nadvožnjaka na stub 1 mosta. Očekujem da bi ulaznu rampu iz Jurija Gagarina sa samim mostom mogli da spoje najkasnije do sredine septembra.
 
MilisaV":1xify0h0 je napisao(la):
mradulovic":1xify0h0 je napisao(la):
sto nekada ne dodje u Zemun sa tim slemom da obidje neko gradiliste.....oh, wait, u Zemunu nece nista da radi
bio je u poseti u izgradnji petlje batajnica koja pripada opštini zemun.... :kafa:

zivim na manje od 200 m od iste obilaznice, ali taj projekat u sustini "samo" obilazi Zemun, a neki bi rekli da i nije u "pravom" Zemunu . u samom Zemunu se niiiiista ne radi, a ne vidim da je on gradonacelnik "pravovernih delova" Beograda nego celog. Da moje pare, kroz namete, poreze, ne idu i u zajednicku gradsku kasu ne bi me bilo briga.....ovako Zemun deluje bash provincijski, da ne kazem nesto gore
 
Апсолутно. А пројекат који ће почети да се гради у Земуну уствари ће довући транзит тамо.
 
Felix55":3mi7jixu je napisao(la):
1458630_Most_na_Adi_2_v.jpg

"Ako, pozovite narod, i ne brinite, taraba je u skladu sa ISO 9001 standardom bezbednosti, jedino su mi oni Leskovčani tamo dole malo štedeli na ekserima, ali ojačaćemo to do vikenda..."

Cika levo na slici je postovalac naseg sajta i foruma i hvala mu na tome i pre svega na dobro obavljenom poslu na mostu :gobb: :pob:
 
Ma meni deluje da je i cika sa desne strane itekako cuo za ovaj forum :cool: :gobb:
 
Ako nista drugo za one koji hoce da predju most obezbediti zastitne slemove, a kad se predje most vratiti iste. Da ne krse zakon. Napraviti ulazno/izlazne punktove na obe strane.
 
Vrh