Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Znači, galeriju su krajnje očajno uradili. Imam adsl od 4 mega, i opet čekam 3-4min jer je celu učitava. Mogu misliti kako je onima koji imaju 2, 1 mega ili, daleko bilo 512 kilo.
 
Ronche":1esr2tzn je napisao(la):
Znači, galeriju su krajnje očajno uradili. Imam adsl od 4 mega, i opet čekam 3-4min jer je celu učitava. Mogu misliti kako je onima koji imaju 2, 1 mega ili, daleko bilo 512 kilo.
Ја изгибох са 1,5. :(
Archangel":1esr2tzn je napisao(la):
Na ovim fotkama izvazduha se tačno vidi na gradilištuRadničke obris kruga za kružni tok :D
Хм... Нешто ми премало делује... :/
 
Wile E. Coyote":3btu8rgb je napisao(la):
Хм... Нешто ми премало делује... :/
Ne izmisljaj ;)

precnik spoljni je oko 80-85m dok je recimo kruzni tok kod opstine nbg oko 75m
 
Igore,pusti druga Njileta,on i 2012ica su dve suprotnosti.Zahvaljujuci njima postoji balans na ovom forumu.Enivej emisija je za 5 dana na programu,jedva cekam.

A djile daje izjavu za politiku prekosutra u vezi mosta.
 
Ovo "ne izmisljaj" je skroz drugarski bilo da se drug Njije ne naljuti :)

ali stvarno ne bih zeleo da se traze problemi i nedostatci tamo gde ih stvarno nema a to je recimo bas pitanje precnika kruznog toka (denivelisanog kruznog toka :) )
 
Jasno ;)

Mislim da nema problema oko toga stvarno.Inace onu pumpu polako ruse,ostala je samo glavna zgradica,srusili su dva objekta u sklopu nje ka zeleznickom nadvoznjaku.
 
Ма наравно, нема љутиш. :cool:

Вероватно ми је круг деловао премали због велике висине са које је сликано. Не заборавите да сам ја први похвлио петљу чим је изашао рендер. :grand:
 
Sajt mosta ne radi.A emisija je u petak na TV programu.Mogli mi malo da se aktiviraju i osposobe sajt :kafa:
 
:vops:

Sledece nedelje ce izgurati segment bocnom rasponu.I gradonacelnik kaze danas da ce most biti u funkciji vec u decembru.A u septembru ce biti spojeni rasponi.
 
bas da vidimo koliko ce poboljsanje doneti i delimicno funckionalan most na Adi

sta ce od saobracajnica biti u fukciji?koje silazne i uzlazne rampe?
kad se rusi tobogan?
 
Pa do decembra, zajedno sa mostom, biće otvorene i južne ulazno-silazne rampe (od sajma na most i sa mosta na Radničku ulicu ka Obrenovačkom putu), kao i severne (iz Jurija Gagarina na most i sa mosta u Jurija Gagarina ka kontinentalu). Za ostalo nisam siguran.
 
Valjda ce da spoje i sa raskrpetljom (i pozeskom), to bi vec bilo sasvim fino.
 
Da,bice zurka u Jurija gagarina,mada mozda i nece bez one glavne rampe sa mosta koja ide preko pumpe.
 
dakle koliko sam shvatio nece biti moguce sa mosta sici u Bulevear Vojvode Misica i iz Radnicke popeti se na sam most, ostali pravci su funkcionalni
 
djordje*******g":1efc23rl je napisao(la):
dakle koliko sam shvatio nece biti moguce sa mosta sici u Bulevear Vojvode Misica i iz Radnicke popeti se na sam most, ostali pravci su funkcionalni
He, he, prijatelju, mislim da u ovom momentu niko nezna tacno gde ces i kako moci da ides. U ovom momentu su samo nagadjanja!:violina:
 
pa izvesno je da ce u prvo vreme samo ta 4 pravca funkcionisati... nemoguce do decembra da stignu nesto komplikovanije od te 4 spojnice.
 
da nece biti kruznog toka te ce postojati dve rampe
1-silazna za pravac ka Radnickoj
2-uzlazna iz pravca bulevara na most

sa samog mosta pravac ka nadvoznjaku Hipodrom i moguce tramvajska konsrukcija, kruzni tok tek ce cekati...

mada mi uopste nije jasno kako da usklade gradnju jer je saobracajni krkljanac izvestan a meni se cini i potpuna obustava saobracaja
 
Вероватно ће прво повезати мост са раскрпетљом и преусмерити саобраћај са Б. Брда, па онда рушити тобоган и на крају радити кружни ток.
 
Tako i ja razumem.

Vecina ljudi sa NBG ne zna da ce cekati na rampi na nbg ka jurija gagarina bar jos godinu dana,kad sam rekao drugu koji je u bloku 70 zamalo da me je utepao.Kaze da im je ta rampa mnogo vaznija nego ona ka zeleznickom nadvoznjaku.
 
ne verujem u to, suvise je visoko tobogan, mislim da ce podvoznjak biti dvosmeran duzi vremenski period bar dok mu ne naprave parnjaka

sad je deplasirano da se o tome prica ali hipodrom je trebalo dislocirati, bilo bi bolje i za ljubitelje konja a i projektanti bi se razmahali i raspetljali ovaj Gordijev cvor
 
Vrh