Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

LUCAS":27m6sezl je napisao(la):
Homer Jay":27m6sezl je napisao(la):
A da ja Vas pitam, sta je sa 500 miliona neprijavljenih Kineza!?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LwuXFzdTE8k[/video]
Pa tako sam i mislio, informacija je od Zujkica! Nego kako cemo da se resimo tih kineza, majkumu!:lool:
Samo da se zna da je moj ortak iz Srednje, cetovao sa jednom kineskinjom, i od pre mesec dana je dovero u Pancevo. Ona je inace bas iz Kine. I izgleda ce se doseliti ovde. Inace riba je bomba.
 
dugo pratim ovaj forum, pa rekoh da se registrujem i da ja izjavim nešto za tv dnevnik

da je BGDu potreban novi most to se svi slažemo

ali je pravo pitanje bilo dali ga vezati za UMP ili za METRO

DS je odlučio da most bude takav, da se gradi na tom mestu

DS je svoju budućnost u ovom gradu vezao za ovaj most, zato se zadužuju jer znaju da moraju da ga završe i postave u kakvu takvu funkcionalnost jer sledeće izbore moraju da dobiju pošto naravno nemamo para (što kaže Tadić, država ne plaća ssvoje račune jer nema para), onda se zadućujemo previše što znači da u narednih 10 godina neće biti ništa od tunela za UMP ili metroa. Otvaranje radova na kopanju i slično ne računam.

Dakle rezultat ovakvih odnosa koje imamo u društvu gde partija na vlasti odlučuje o svemu jeste da je puno para potrošeno ne uzalud kao što neki kritičari kažu nego neefikasno.
 
BOKI SMOKI":3cytgwx8 je napisao(la):
LUCAS":3cytgwx8 je napisao(la):
Homer Jay":3cytgwx8 je napisao(la):
A da ja Vas pitam, sta je sa 500 miliona neprijavljenih Kineza!?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LwuXFzdTE8k[/video]
Pa tako sam i mislio, informacija je od Zujkica! Nego kako cemo da se resimo tih kineza, majkumu!:lool:
Samo da se zna da je moj ortak iz Srednje, cetovao sa jednom kineskinjom, i od pre mesec dana je dovero u Pancevo. Ona je inace bas iz Kine. I izgleda ce se doseliti ovde. Inace riba je bomba.
A to ima veze sa mostom preko ade isto koliko i moj plan da osvojim svet.
 
Kako nema veze. Riba je bomba. Most je bomba. Riba je u vodi, most je na vodi. Jel dovoljno, ili da se još rasplinjavamo.
 
Bomba do bombe...

Boki prebaci pisanje o toj ribi bombi kinseskinji na regionalni razvoj :laugh:
 
:kk: :)


Sto se tice sveta, ja nameravam da ga osvojim. I osvojicu ga. tebi vucko, poklanjam sumu platana veliku ko zvezdarska suma i desed zena (Azijatkinja).

topic: Jedno zastarelo pitanje u vezi mosta, zaboravih. Koliko radnika radi na mostu. I podela nasih i njihovih. Hvala. Ako se uopste i zna?

neko je cini mi se spomenuo, ali se nesecam tacno, ako je uopste spomenuto.
 
Završetak petlje Hipodrom do kraja godine »

09. Novembar. 2010 | (10:56 -> 11:02), Izvor : Studio B, Komentari: 0

Izgradnja saobraćajnica biće završena do kraja 2011. kada je i predviđeno puštanje saobraćaja preko mosta.


Petlja Hipodrom, jedna od pristupnih saobraćajnica mostu preko Ade, biće završena do kraja ove godine, a izgradnja preostale dve petlje počeće uskoro, kažu u Direkciji za građavinsko zemljište i izgradnju Beograda.
Izvođač radova na petlji Radnička je austrijska firma Por, dok će petlju na Novom Beogradu izgraditi slovenački SCT.
Izgradnja saobraćajnica biće završena do kraja 2011., kada je i predviđeno puštanje saobraćaja preko mosta.


P.S.Bila je vest na b92 biz jutros pod nazivom most preko ade rupa bez dna.Ekspresno je uklonjena posle 20 tak negativnih komentara za kratko vreme...
 
Као и у свему што се дешава у овој земљи. Сви испадају најпаметнији и најкритичнији након што се нешто заврши или завршава. Нажалост све је испало овако и нема назад.
Шта сада треба, да све порушимо?
Ионако се ништа инфраструктурно не ради или не приводи крају, осим пар пројеката.
 
cgmiki, da zanemarimo da su neki stručni ljudi bili kritični od početka, neko treba da odgovara za razbacivanje. Neko treba da odgovara za lažne informacije. Neko treba da odgovara za principske greške koje konstantno činimo. Neko gubitkom vlasti, neko gubitkom posla u državnoj službi, a možda neko i pred sudom.

Da li u bilo kojoj firmi neko može da zadrži posao ako projekat kojim rukovodi postigne duplu cenu od prvobitno očekivane? Pa zašto bi onda moglo tako u državnoj službi?

Ne treba da porušimo most, taman posla, ali treba da sprečimo ponavljanje takve greške. A najgori način za sprečavanje sličnih grešaka su priče tipa "Pa dobro, bar imamo most, mogli smo da budemo i bez njega a pare bi negde otišle".

"Ionako se ništa ne radi" nije argument za ovo što se desilo. Ionako ništa drugo veliko neće ni da se radi jer neće ostati para.
 
Vreme je za puzu od politike dajte malo slika da se malo "opustimo".
 
Bit ce sigurno u prilozima vesti od danas... :)

Za petlje je bilo predvidljivo.

Nego me zanima oko buvljaka,da li sa njime i misle na divlje naselje roma?Verujem da imaju i to u istoimenom planu samo nece da objave da se druga strana ne bi spremila ;)

Evo i vesti sa b92 koja je cudom nestala :p

http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=470959
 
@medjutim
Зато сам и рекао да је жалосно што је до овога дошло и да треба да они који су на власти и одлучују да сносе последице за све што је штетно по град или земљу. Да науче да не може да се прође некажњено. Али то свака власт у последњих двадесет година чини тако да се бојим да ко год дође у будућности биће опет исто.

Али доста политике, заиста.
 
@medjutim
bravo, kratko, jasno i sa poentom

@vucko
rome nece da isele, romi ce sami da odu jer bez buvljaka ono tamo je livada kao i bilo koja druga. imam neki osecaj da ce da se presele u zemun, ako ne na lakat ono pod pazuh
 
Ja sam koliko toliko srecan sto Por gradi a ne neki dundjeri jer su barem do sada dobro obavili posao na mostu (mislim na rok gradnje, ako zanemarimo kasnjenje grada za otkup zemljista), a sad na drugu stranu finansijsku zahtevnost...
 
BOKI SMOKI":nwr7nib7 je napisao(la):
Sto se tice sveta, ja nameravam da ga osvojim. I osvojicu ga.
Изазивам те на партију Ризика!
vucko":nwr7nib7 je napisao(la):
Završetak petlje Hipodrom do kraja godine »
Вучко, што не даде линк да и њих изнапушавам што раскрсницу зову петљом?
mradulovic":nwr7nib7 je napisao(la):
i petlje nam grade stranci...zemljo otvori se :bash:
Наравно. Да граде наши, ту би сијао леп семафор.
 
:laugh:
GOJE":3g71n61i je napisao(la):
Kako nema veze. Riba je bomba. Most je bomba. Riba je u vodi, most je na vodi. Jel dovoljno, ili da se još rasplinjavamo.
Da je most Bomba - i jeste vala, ali da je kineskinja dobra riba e to ne moze da bude nikako.
 
LUCAS":36rirsn6 je napisao(la):
ali da je kineskinja dobra riba e to ne moze da bude nikako.
Alo, bre čoveče, o čemu pričaš?!?! :)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=kU0GH2HAJs0[/video]

1.200.000.000 ima Kineza na planeti...pa zakon verovatnoće i Gausova raspodela su protiv tebe :)
Uostalom, kakav je to govor mržnje na forumu?

A i šta sam ja video pre neki dan kod bloka 70, još sam pod utiskom... (smajli u pozi Homera Simspona kad pomisli na DUFF :) )
 
njile objavise samo na studiu b,a tamo ako pomenes k od kritike ne puste ti komentar.Cudi me da vest nisu ni objavili na sajtu grada,dok na sajtu direkcije za gradjevinsko zemljiste stoji vest iz februara o kanalizaciji u malom zbegu :lol:
 
Nema veze, našao sam i izedukovao ih. Takođe sam ih izedukovao u vezi "nove saobraćajne trake na novosadskom autoputu kod Altine".
 
Zar su se nalupali i kod te nove trake?Oh ne...

O cemu se tu radi?
 
Vrh