Šta je novo?

Unutrašnji Magistralni Poluprsten, Most preko Ade - [Magistrala]

Dodjosmo do 5 mostova, još malo pa ispade da nepravimo most na Adi rešili bi sve probleme Beograda.

A taj Bušatlija je konsultant za strana ulaganja, samo me zanima ko je finansirao analizu ako je uopšte i analizirana.
 
Pa opet invervjuisu njihovog coveka,samo sto on forsira drugu struju vlasti,da ne kazem stranku ;) Takve idiotske izjave sa 5 ili zilion mostova sluze da se diskredituju svi kriticari ovog rasipanja novca oko mosta.Klasicna prica dobar i los policajac.

Onaj profa sa gradjevinskog je bio najblizi istini
 
Price kako ce se gazela dalje biti krcata posle izgradnje mosta su da budem pristojan, nelogicne.... , neka sacekamo zavrsetak mosta kada ce da vidite koliko vase price da zbog ovog semafora ili nepostojanja tunela odjednom most postati nekoristan osim za one koji zive 500m od njega i idu na destinaciju 500m sa druge strane mosta znam da preterujem i da to ne mislite ali ne mogu da citam vise price kako ljudi nebi isli okolo centra da bi presli reku i izbegli guzvu, to se desava u svim vecim gradovima. Ovaj most ima 6 TRAKA plus 2 Za metro/ LRT plus za bicikliste i ZNATNO ce poboljsati prelaz preko reke...

Beograd sada = kolaps jedva funkcionise
Beograd + OGROMAN Most = opet sranje sbog lose uredjenog prilaza, ma daj ljudi o cemu pricamo.....

plus me nerviraju one price koje sam citao da beograd ima ili ce imati 3-4 miliona ljudi...
 
Ма за ове паре је могло да се сагради једно шеснаест ипо мостова, а за 5 година Београд ће имати једно осамнаест милиона становника. :laugh:
 
Bg259, mislim da ovde niko ne spori da je ovaj most neophodan, već su bile razlike da li praviti simbol ili čistu funkcionalnost. Naravno da je najbolje imati sve ako se ima para kojih mi nažalost nemamo. Naravno da će novi most poboljšati mnogo saobraćaj preko Save i tu nema dileme, kritike su bile na račun pristupnih puteva jer se previše "štedilo" na njima čime se izgubilo mnogo funkcionalnosti. Što se tiče tunela niko ne kaže da zbog negradnje istog neće biti saobraćaja na mostu već da most neće biti dovoljno iskorišćen.
 
MaRkOs":ulqru2ue je napisao(la):
U blizini raskrsnice Tosin Bunar i Nikole Dobrovica srusena prva od cetiri kuce koje godinama smetaju izgradnji preostalih 250m ulice Tosin Bunar ka Zemunskoj i Vojvodjanskoj. Verovatno je razlog novi bulevar od Nikole Dobrovica ka mostu preko Ade, jer godinama nisu mogli da se dogovore sa tim stanarima, jos od prosirenje Tosinog Bunara. :kafa:
Da, samo sto po projektu UMP-a mora nogo da se rusi, a ne same te 4 kucice. To je vise za zavrsetak T Bunara nego za UMP-a.:dil:
 
Srušena je 3 kuća gledano od raskrsnice - ako sam dobro video kada sam prolazio tuda pre sat i po.
 
Kad gradimo jeftino i bezlicno --> "moglo je lepse, bolje ali je*******iga srbija brate"

Sada gradimo most kakav ni jedan drugi grad u Evropi nema --> " a brate sta ce nama to, ogroman je, previse je skup!"

Vidi se da smo srbi, nikad zadovoljni! :rolleyes:
 
LUCAS":2oddhatd je napisao(la):
MaRkOs":2oddhatd je napisao(la):
U blizini raskrsnice Tosin Bunar i Nikole Dobrovica srusena prva od cetiri kuce koje godinama smetaju izgradnji preostalih 250m ulice Tosin Bunar ka Zemunskoj i Vojvodjanskoj. Verovatno je razlog novi bulevar od Nikole Dobrovica ka mostu preko Ade, jer godinama nisu mogli da se dogovore sa tim stanarima, jos od prosirenje Tosinog Bunara. :kafa:
Da, samo sto po projektu UMP-a mora nogo da se rusi, a ne same te 4 kucice. To je vise za zavrsetak T Bunara nego za UMP-a.:dil:
Znam ali mora da se krene od neceg. :gobb:
 
relja":rk3h164u je napisao(la):
LUCAS":rk3h164u je napisao(la):
Kako treca? A prve dve?
Ništa. Krezavi zaseok.
Svasta! Cekaj, prve dve su ostale, a treca je srusena??! Pa koja je svrha? Ili su iselili trecu, a prve dve ne mogu? Pa i da je tako, sto su uopste izlazili na teren? Nego sta li ce tek da urade sa onim kucicama iza njih? Hmmmm, ne razumem.:lool:
 
Petlju Radnička gradiće Porr, a petlju J.Gagarina SCT javiše na Studiju B!!
 
bg259":1e7gsftx je napisao(la):
plus me nerviraju one price koje sam citao da beograd ima ili ce imati 3-4 miliona ljudi...
Veruj mi da je u planu smanjenje broja ljudi. A kako ce to uraditi? Pa poskupece sve zivo tj. u Beogradu ce moci da zivi samo onaj ko ima para.To je generalni plan. Takvu sam ja cuo informaciju. Sve u svemu ne veruj u price da ce u Beogradu da bude 3 do 4 miliona stanovnika
 
stek":28pfsjmv je napisao(la):
bg259":28pfsjmv je napisao(la):
plus me nerviraju one price koje sam citao da beograd ima ili ce imati 3-4 miliona ljudi...
Veruj mi da je u planu smanjenje broja ljudi. A kako ce to uraditi? Pa poskupece sve zivo tj. u Beogradu ce moci da zivi samo onaj ko ima para.To je generalni plan. Takvu sam ja cuo informaciju. Sve u svemu ne veruj u price da ce u Beogradu da bude 3 do 4 miliona stanovnika
Gde si to cuo?
 
Od mog prijatelja. Meni je i to logicno. Ipak jedino tako ce moci ostali gradovi (NS,NI,KG...) da idu u korak sa BG-om. Jer ako bi dozvolili da se sve vise ljudi doseljava u Beograd imali bi veliki problem, da nam ni metro ne bi pomogao.A da ne pricam u kom problemu bi cela Srbija bila. Sve se to lepo poklapa, a naravno vreme ce pokazati...

p.s. Jedno pitanje u vezi ovog mosta za onog ko se razume u citav proces gradnje mosta,a moje pitanje je da li je ovo normalan tempo postavljanja kosih kablova?Jer nekako mi citav taj proces ide sporo. Naravno da razumem da ne mogu brze da se postavljaju kablovi ka NBG,ali da li moze brze ka Cukarici?
 
stek":2s5zujvh je napisao(la):
Od mog prijatelja. Meni je i to logicno. Ipak jedino tako ce moci ostali gradovi (NS,NI,KG...) da idu u korak sa BG-om. Jer ako bi dozvolili da se sve vise ljudi doseljava u Beograd imali bi veliki problem, da nam ni metro ne bi pomogao.A da ne pricam u kom problemu bi cela Srbija bila. Sve se to lepo poklapa, a naravno vreme ce pokazati...

p.s. Jedno pitanje u vezi ovog mosta za onog ko se razume u citav proces gradnje mosta,a moje pitanje je da li je ovo normalan tempo postavljanja kosih kablova?Jer nekako mi citav taj proces ide sporo. Naravno da razumem da ne mogu brze da se postavljaju kablovi ka NBG,ali da li moze brze ka Cukarici?
Hm, to mi lici na nekakvu konspiraciju!
 
stek":1jv67vf6 je napisao(la):
.... .To je generalni plan. Takvu sam ja cuo informaciju....
ti stvarno mislis da se ovde nesto planira, da se zadrzimo na tome i ne ulazimo u detalje tipa kako bi jedan takav genijalan plan bio sproveden u delo
 
razgradjevinar":3hjnri1t je napisao(la):
stek":3hjnri1t je napisao(la):
.... .To je generalni plan. Takvu sam ja cuo informaciju....
ti stvarno mislis da se ovde nesto planira, da se zadrzimo na tome i ne ulazimo u detalje tipa kako bi jedan takav genijalan plan bio sproveden u delo
"Generalan plan za teranje ljudi iz grada Beograda" - na primer. Mozda uzmemo kredit i za tako nesto.:bash::kafa::grand::blah:
 
A da ja Vas pitam, sta je sa 500 miliona neprijavljenih Kineza!?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LwuXFzdTE8k[/video]
 
Homer Jay":1zuzff8r je napisao(la):
A da ja Vas pitam, sta je sa 500 miliona neprijavljenih Kineza!?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LwuXFzdTE8k[/video]
Pa tako sam i mislio, informacija je od Zujkica! Nego kako cemo da se resimo tih kineza, majkumu!:lool:
 
Vrh