Šta je novo?

Trolejbusi

Ponovo radni dani i guzve. Bundevica dolazi na spas.
IMG_2757.jpeg
 
Ponovo radni dani i guzve. Bundevica dolazi na spas.
Pogledajte prilog 197523
Okretnice u katastrofalnom stanju. Neophodna je jedna velika akcija kompletne rekonstrukcije okretnica. Da se na svakoj izgradi uniformisani objekat za trafike ( i da se zabrani budženje fasade), da se pešačke površine obnove, postave info table, po jedna velika oglasa tabla, da se uredi zelenilo...
 
Okretnice u katastrofalnom stanju. Neophodna je jedna velika akcija kompletne rekonstrukcije okretnica. Da se na svakoj izgradi uniformisani objekat za trafike ( i da se zabrani budženje fasade), da se pešačke površine obnove, postave info table, po jedna velika oglasa tabla, da se uredi zelenilo...
Medakovic 3 je jedna od najgorih okretnica zajedno sa okretnicom na Zvezdari (Cingrina). Pod hitno prosirenje i skretnice da se stave na Medaku, a ne da vozaci stalno izlaze iz trole i spustaju motke i prebacuju. Bandere su prljave, zardjale. Sinoc na Banjici pala bandera i napravila havariju za tramvaje i trole. Troli letele motke po vazduhu...
 
Tad sam uveliko bio van Banjice, pa nije ni čudo što nisam video to.
 
Danasnja predstava na Medaku:
IMG_2835.jpeg

Tu je i servisno vozilo. Trola je 2057. Evo i 2030.
IMG_2837.jpeg
 
Ja idem trolom do Trga Republike i stade trola pre kocki,guzva. Zasto guzva? Pukla kontaktna mreza kod skretanja za garazu. Izbaceni smo bili na sred ulice. Posle 10 minuta sve je lepo bilo popravljeno i sve je pusteno u saobracaj.
 
Pretpostavljam da nije remontovana jer nisi naglasio da jeste. Mozda je 2066 ili 2007 (ne mora da znaci, ali one imaju nalepnicu klimatizovano vozilo). Da li je trola imala displej umesto reklame sa slikom?
 
Jutros kod Lidla u V Ilića pokidana mreža i zamršene motke. Učinilo mi se da je pukla motka mada nisam siguran
 
Malo sam se provozao 41icom od stanice "Admirala Geprata" do stanice "Paunova". Garazni broj 2069 (da,to je ona kojoj je pala visina i za koju sam kacio ovde na forumu kada je jos bila zima). Ova trola je TOLIKO brzo isla da sam prebrzo stigao. Ja mislim da je isla oko 60 km/h (mozda malo manje). Naglo je kretala i kocila. Imam i snimak. Fascinantno! Ne lupa i ne raspada se+. Mozda jedna od mojih omiljenih troli.
 
Evo upravo mi drugarica prenosi da je usla u trolejbus na 29ci u kojoj ima glasovna najava stajalista. "Sledece stajaliste: Medakovic 2". Odlicno! Mozda ima i neke nade za trole u bliskoj buducnosti.
 
Evo upravo mi drugarica prenosi da je usla u trolejbus na 29ci u kojoj ima glasovna najava stajalista. "Sledece stajaliste: Medakovic 2". Odlicno! Mozda ima i neke nade za trole u bliskoj buducnosti.
Sve dok ne govori "sledeće stajalište Medaković 2" na Slaviji, kao što moj 77 ponavlja "KBC Bežanijska kosa" celom trasom, sve je dobro! :D
 
Vrh