Šta je novo?

Trolejbusi

Isao sam ka zvezdari 40-icom, zglobnim bkm 333. Na raskrsnici je vozac malo preterao sa brzinom, trole su spale i jedna od njih je pocepala jednu od zica (nije zica na koju se kaci trola nego ona za stabilizaciju). Varnice sevale na sve strane.
 
Drze se bolje nego na lepom vremenu. Ipak je to istocnoevropski proizvod. :p
 
Primetio sam da su na stajalištu kod Politike postavili nekakve metalne kvržice koje sprečavaju da putnici prilikom ulaska okliznu i padnu pod vozilo. Ovo je verovatno zbog one nesreće od pre nekoliko dana kada je devojka pala pod trolejbus koji ju je pregazio. Nesreća se dogodilo tako što je trčala uz ivicu trotoara pokušavajući da sustigne autobus na liniji 31 na Studentskom trgu, oliznula i pala pod zadnji točak, na svu sreću ostala je živa sa povredama karlice i kostiju obe noge.
 
amm8990":2s072m2c je napisao(la):
Primetio sam da su na stajalištu kod Politike postavili nekakve metalne kvržice koje sprečavaju da putnici prilikom ulaska okliznu i padnu pod vozilo. Ovo je verovatno zbog one nesreće od pre nekoliko dana kada je devojka pala pod trolejbus koji ju je pregazio. Nesreća se dogodilo tako što je trčala uz ivicu trotoara pokušavajući da sustigne autobus na liniji 31 na Studentskom trgu, oliznula i pala pod zadnji točak, na svu sreću ostala je živa sa povredama karlice i kostiju obe noge.
pao je bio i lik pre par dana pod točak busa i ostao bez glave
 
novi trolejbusi su najbolji bilo bi lepo izbaciti one krsine
 
Nemoj tako o Zijasima kolko su izdrzali svaka im cast.

Ja sam cuo od nekog da ce moguce biti 10 Zijasa u rezervi i moguce ce da ih posalju na remont
 
Da se to desilo na zapadu otsteta bi bila ogromna ovako daj boze da plate ista...
 
Posle 6 meseci rada i čekanja mogu vam preneti radosnu vest koju sam sinoć saznao od trolejbusdžija:


1 PREBAČEN U MUZEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
СУПЕР! :vops: Заиста одлична вест и свака част људима, који су се борили за Кецов опстанак! :gobb:
 
Zar ne rece Direktor veceras na okupu, da tramvaju idu na secu, jer nemaju gde da parkiraju nove trole?
 
mislim da on to nije ni spominjao. samo je rekao da ima puno raznih gluposti u depou, koje bi trebalo izbaciti da bi se ubacile trole (uključujući i traktor)
 
JohnnyLee":2gfvo0o1 je napisao(la):
mislim da on to nije ni spominjao. samo je rekao da ima puno raznih gluposti u depou, koje bi trebalo izbaciti da bi se ubacile trole (uključujući i traktor)
Jeste, spomenuo je doka nas je jos bilo troje. Pre nego sto je vecina dosla.
 
Da rekaom sam da ce pomjerati tramvaje iz zmijarnika kuda jos se nezna poslije nove godine cu vise da se angazujem oko toga da se isti zastite.A sto se tice bolonje i trola www.atc.bo.it to je kompanija bila je rasprava sta da rade sa trolama. :kafa: Cak je o tome pisao i DW-world.de ali nemogu da nadjem vjest o tome u pretrazi ni u arhivi mislim da imam negdje sacuvano u kompu.
www.freeforumzone.leonardo.it www.corrieredibologna.corriere.it
 
Vrh