Šta je novo?

Trolejbusi

zohz5x.jpg


i zguza:

jkyi9u.jpg
 
Cuburac93":i7jts67h je napisao(la):
Mare ovaj da ti kazem nesto cale mu radi u u dvajesdevetom i to u zandarmeriji pa mu nebi nista mogli da mu urade
I? Dalje? Sto onda nije zvao policiju? Ti nisi shvatio sta sam napisao. Rekao sam da je tvoj drug trebao da zove policiju umesto da plati, a ne da ce oni zvati na njega.
 
Nije los ovaj Liaz ali mogli su da mu stave elektronski displej i nove motike sa pneumatskim sistemom
 
Nije LiAZ, već LAZ.

LiAZ (Ruski: Ликинский автобусный завод (ЛиАЗ)/Likinskij Avtobusnij Zavod)
LAZ (Ukrainian: Львівський автомобільний завод, L’vivs’ki Avtomobil’nij Zavod)

Makedonija je naručila 200 LAZ autobusa, obratite pažnju na sedišta, kao u IK Avansitiju :)
http://www.youtube.com/watch?v=7JjimV0PvrM

LAZ drift test
http://www.youtube.com/watch?v=6yjkBfXufQ4

No, LAZ je ponudio Skoplju izgradnju trolejbuske mreže uz povoljne uslove ako od njih kupe i trolejbuse, tako da se i to razmatra.

The Macedonian delegation has also discussed a LAZ's proposal to supply LAZ-E301 articulated low-deck trolleybuses with the attraction of Ukrainian companies into the building of trolleybus lines. As reported, the holding's proposal was declared best.
http://photo.ukrinform.ua/eng/current/photo.php?id=310873
 
Wile E. Coyote":qppim73h je napisao(la):
А шта је онда оно за Скопље? Колико знам, тамо нема трола. :/
Autobusi, kao sto rece Amm8990
 
stf":2btt476s je napisao(la):
Wile E. Coyote":2btt476s je napisao(la):
А шта је онда оно за Скопље? Колико знам, тамо нема трола. :/
Autobusi, kao sto rece Amm8990
Аха, ОК, сад је јасно, збунили сте ме причом о аутобусима усред приче о тролејбусима. :D
 
Iako je kontaktna mreza na Crvenom Krstu potpuno obnovljena pre ne vise 2 meseca, na spoju ispred Beogradskog Dramskog trole ispadaju na svakih pola sata. Guzva koja se pravi u 14. decembra je nenormalna.
 
vrachar":2x137jzw je napisao(la):
Iako je kontaktna mreza na Crvenom Krstu potpuno obnovljena pre ne vise 2 meseca, na spoju ispred Beogradskog Dramskog trole ispadaju na svakih pola sata. Guzva koja se pravi u 14. decembra je nenormalna.
Otkako su zamenili skretnice i tu i na na slaviji ispred hotela trole često spadaju. Verovatno su loše skretnice :/
 
Danas sam u Trolzi gb 155 video i zvanično obaveštenje tj. nalepnicu o osiguranju putnika i naplati štete...
 
Danas je doslo do pucanja mreze na raskrsnici Takovske i Svetogorske.. Bio sam u vozilu cija trola je pokidala zicu. Cini mi se da je vozac kriv, preterao je sa brzinom. Ali opet, mreza je nikakva. I naravno niko da obelezi, zica visi na 20cm od asfalta, automobili prolaze samo sto je ne zakace, jedan autobus 65 je cak dotakao i bas je lepo zasvetlelo. Haos
 
Auf...Mogu misliti koliko je bilo opasno.

Jer je bilo prekoracenje brzine pretpostavljam da je nova trola?
 
Trola je starija bkm znaci model pre ovih. Ja sam se zacudio sto je tako brzo prosla, obicno se tu smanji brzina na minimalu..
 
amm8990":2is0uowt je napisao(la):
Danas sam u Trolzi gb 155 video i zvanično obaveštenje tj. nalepnicu o osiguranju putnika i naplati štete...
Izgrebace vozaci kao sto su sve nalepnice sa telefonon za primedbe na voznju naprsno bile izgrebane.
 
Bila su saopstenja i o tome ko kontrolise u ime gsp-a da li se pusi u vozilima.Stoje brojevi ljudi koje treba kontaktirati ako vozaci trola puse
 
Vrh