Šta je novo?

Trolejbusi

Cuburac93":313i4234 je napisao(la):
Mom drugu danas jedan taj novi kontrolor u naranđastom mom drugu naplati 50 evra. Ja mislim da to nije posteno
Aha.

Ovce su za sisanje.
 
Dogadjaj iz nove trole sinoc, na liniji 40, broj 2038.
Trola staje, zadnja vrata krecu da se otvaraju ali zapinju i ceo poklopac, panel iznad se odvaljuje. Sreca da je bila nedelja vece pa nije bilo nikoga na vratima. Bas bi bilo super da je nova trola overila par gradjana. Vozac je na sledecoj stanici pokusao da popravi kvar, ali nije bas u potpunosti uspeo.
 
Pa kad je bio namesten tender-evo sta je aleksandar na gsp-forumu napisao--

Nemojte ovo uzimati za gotovo, pošto je to jedna od informacija iz LAZ-a. Kako mi je PR LAZa rekao, zapravo rekla, dosta ranije pre otvaranja ponuda se znalo da je BKM pobednik, jer su se već dogovorili sa gradom. Njihova cena je bila samo malo niža od drugoplasiranog LAZ-a, to je isto činjenica koja ide u prilog ovome, jer je moguće da su im druge dve ponude bile poznate i da je cena nameštena. Ostali ruski proizvođači Trolza, VMZ itd. su odustali da učestvuju jer su znali za ovo, takođe i Solaris. Sada je jasno da je ova priča od strane LAZ-a ipak tačna

Ovakve je LAZ nudio na tenderu

2ed46u1.jpg


I redizajn za Skoplje

image_504445709.jpg
 
Što im je originalan logo, nisam znao da su građevinski preduzimači krenuli u posao s trolama :)
 
Belkommunash proizvodi i slavine za kupatilo,zato suti :)

A i njihov logo je originalan

m.gif
 
А Нокиа је кренула као фабрика хартије, а Ламборгини као фабрика трактора.
 
A Ikarbus kao fabrika aviona........ :lool: :lool: :lool:
 
Cuburac93":3vb2he8h je napisao(la):
Mom drugu danas jedan taj novi kontrolor u naranđastom mom drugu naplati 50 evra. Ja mislim da to nije posteno
U pravu je sto mu je naplatio, zasluzio je kad je bu**** da to jos i plati umesto da zovne policiju.

Dok je ovaca bit ce dzempera.
 
Mare ovaj da ti kazem nesto cale mu radi u u dvajesdevetom i to u zandarmeriji pa mu nebi nista mogli da mu urade
 
Ako vidim da se neko pored mene u busu, troli ili tramvaju švercuje i da još pokušava da zaje*******ava kontrolore, lično ću ga izbaciti napolje. Prevoz treba da se plaća, ko ne može ili neće da ga plaća neka ide peške, ionako širi centar grada može da se obiđe za 2 sata.
 
Nema tu sta da se zaje*******ava sa kontrolorima razgovor pocinje gospodine imate li kartu. Nemam .Da li ste bili ljubazni da mi date licnu kartu.Zao mi je niste sluzbeno lice.Najvise sto mogu da uradim za vas je da napustim vozilo na sledecoj stanici.Udjem u trambelaj otkucam kartu on se pokvari poslije dvije stanice svi napolje .Sta bi sad ja trebao da radim da otkucam kartu ponovo, zao mi je nisam rokfeler :kafa:
 
Vucko se ne svercuje prevozom,imam markicu uvek.

Nego,kazem za tog malog da je ovca kada se prima na te kazne od 50 eura,ili sto je takodje moguce da te je lagao cuburac oko toga.
 
Ma da,klinacka prica,nego od slika troli u rashodu ova mi je najupecatljivija,postavio Mihajlno na gsp forumu

dscn0007n.jpg
 
Па ако су већ поскидали све што се поскидати могло, могли су то и да исеку у старо гвожђе... :bash:
 
Seče se sve! Ovo je priprema za Železnik gde se obavlja konačna reciklaža!
 
Vrh