Šta je novo?

Trolejbusi

Mozda su rashodovali jos troli. Hteo sam danas da svratim pored pogona da provirim. 29 ide normalno. Izgleda da je gradonacelniku puklo srce.
 
1985. godine ZIU stižu u Segedin.
FB_IMG_1709481863318.jpg
 
Busevi koji su danas bili na 41 (koje sam video):
3073 (Solaris, Novi Beograd, 11/52 radnim danom)
3127 (Solaris, Karaburma, nema redovna zaduženja)
3132 (Solaris, Karaburma, nema redovna zaduženja)
Video sam i dva Higera ali ne i garažne
 
Opozicija u BG bi morala organizovati proteste i peticije, sve dok gangulačelnik ne raspiše tender za nove trole i ugovori nabavku. Nisu li ih na taj način jednom već naterali da vrate 28-cu, koju je gremlin iz Kruševca planirao da trajno ukine?

Neka trole budu i kineske, samo je bitno da ceo sistem ne izdahne kao što je zamalo izdahnuo sedamdesetih.
 
Opozicija u BG bi morala organizovati proteste i peticije, sve dok gangulačelnik ne raspiše tender za nove trole i ugovori nabavku. Nisu li ih na taj način jednom već naterali da vrate 28-cu, koju je gremlin iz Kruševca planirao da trajno ukine?

Neka trole budu i kineske, samo je bitno da ceo sistem ne izdahne kao što je zamalo izdahnuo sedamdesetih.
Ма брига и опозицију за јавни превоз, свима њима је ГСП увек крив за све,они не знају да постоје приватници који возе линије.
 
Nijedne trole nema na potezu glavna posta-banjica (bio sam u singl busu u kom ne rade srednja vrata..zamislite horor izlaska) a u suprotnom smeru za sve vreme tri singl autobusa. Uzas!
 
Najveća greška je rashod remontovanih Conectosa.... Bmc i Higer su dokaz da su nekvalitet, mislite da će trole biti kvalitetnijeg? Čisto sumnjam.

A nikada neće priznati grešku da su u*bali sa nabavkom.... Šta vredi 174 Higera, kada je 50 na popravci.... Nekima pitanje da li i ima spasa (#3524).
Higere i BMC su uzeli zato sto im je odgovaralo jer preko njih su mogli poprilcno da se ugrade, to je glavni razlog kupovine tih krseva. BMC je vise placen nego Solaris sto bi bio placen. Nisu oni birali ta vozila zbog kvaliteta, povoljne cene i odgovarajucih perfomansi.
 
Nema obavestenja nema nicega, koga briga mozda i zamene trole autobusima. Sve to lagano prolazi kod nas.
 
Samo 8 vozila na 41, a 40 ne radi?
Nekad ih je radilo sa šihtašima i do dvadesetak, plus desetak na 40
2064 ради 40 сад видим на апликацији.Треба неко послати мејл секретаријату да пита шта се дешава уопште са 41,видим 3307 и 3308 раде ту линију.
 
Bas ću da se provozam danas da vidim da li postoji konkretan razlog, neki radovi itd, ili su prosto otpisali neke trolejbuse i sad ih više nemaju za 41
 
Vrh