Šta je novo?

Tramvaji

Meni se ovakav izgled uopšte ne sviđa. A čak i da odvali auto sa vozačem koji je umislio da je vozač F1, opet će morati da se zaustavi i da sačeka miliciju.
 
Треба му још бродкса сирена да сеје ужас и да се његова слава далеко чује.
 
биће камере које ће имати исти статус као и службене полицијске камере, тако да трамвај неће морати да се зауставља. само наставља даље
 
I jedan raketni bacač za parkirana vozila i jedan mitraljez na krovu za pešake koji neoprezno pretrčavaju. To treba zbog preventive da ne istrče na šine i da ne bi morao da koči.
 
Ovo je Vulović iz Kragujevca :)
Pošto se njegovi autobusi zovu BIK a ovo čudo liči na bika ne vidim šta drugo može da bude :):):)
Gradski prevoz MAD MAX
 
U pitanju je turisticki tramvaj, nema veze sa serijskom proizvodnjom tj nadogradnjom.
 
Dobro je. A za koju turističku svrhu će se tačno raditi, i da li će biti samo taj jedan ili više njih i koja je svrha ovakvog izgleda, osim da se razlikuje od Katica u redovnom saobraćaju?
 
мало смо се зезали на ту тему, али ми стварно није јасно чему ће такав трамвај да служи. какву туру могу да направе са тако оклопљеним и затвореним
 
Страшно, па чему таква шкљопоција? Једино ако је за неки филм па да кажем ок. Што рече Бендер, ја се понадао да је нека Пољска, Чешка, Украјина...
 
Na slici je depo Dorćol, ali mislim da su skinuli šine do njega. Možda im je to za muzej (koji je u tim hangarima), ili za neki film.
 
Пазите, проширење трамваја ка скупштини и јесте планирано, питање је само да ли ће одатле на Теразије или на Дечанску
 
Lepo krenulo jutro. U šta je tresnuo ovaj? Zato im treba onaj oklopni voz.
A imaš dobru obaveštajnu službu. Svaka čast!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=703242#p703242:3k2saohv je napisao(la):
SRBO » 29 Јан 2020, 22:25[/url]":3k2saohv]Пазите, проширење трамваја ка скупштини и јесте планирано, питање је само да ли ће одатле на Теразије или на Дечанску

да се ја питам, на Теразије, преко Трга ка Калишу, уз окретницу на Студентском. у Дечанској би га уништило чекање код тунела
 
Па где преко трга, тек су коцке ставили... То је још 450 дана због делиактности коцку ставити око шина......
 
Vrh