Šta je novo?

Tramvaji

A kuda ce to da ide 11, kad Karadjordjeva nece biti zavrsena?

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631218#p631218:2i7piax3 je napisao(la):
solecar » 18 Jun 2019 01:32 pm[/url]":2i7piax3]Ako bude sve OK , trebalo bi 5 jula , kako su najavili , 11 i 13.
 
Dok ne završe Karađorđevu , ići će preko Sajma do Taša sa oznakom 11L. Barem nećemo imati tri linije sa maltene identičnom trasom 11L , 12L i 7.

11L Tašmajdan - Resavska - Nemanjina - Savski trg - BAS - Stari savski most - NBG
12L Omladinski stadion - Vukov spomenik - Tašmajdan - Resavska - Nemanjina - Savski trg - BAS - Stari savski most - NBG
7 Ustanička - Bulevar kralja Aleksandra - Vukov spomenik - Tašmajdan - Resavska - Nemanjina - Savski trg - BAS - Stari savski most - NBG
 
skowNk0.jpg

Ne mogu da obrišem prethodni post. Izvinite.
 
MidnightParkour , trebalo bi da vidiš šta ne radiš kako treba , kako ti se ne bi umesto fotografija pojavljivao tekst "slika". Za svaki post koji hoćeš da ti se obriše , samo klikneš na znak "!" u gornjem desnom uglu posta i u prozoru za prijavu napišeš da se post obriše. Mogućnost samostalnog brisanja poruka ne postoji.
 
И да, гледај да не сликаш када има много људи као на слици горе или када је густ саобраћај и гледај да је возило које сликаш цело у кадру.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631575#p631575:1fhxf0gg je napisao(la):
Djole Pevcanin » 19 Jun 2019, 18:51[/url]":1fhxf0gg]И да, гледај да не сликаш када има много људи као на слици горе или када је густ саобраћај и гледај да је возило које сликаш цело у кадру.

Мени је напротив супер слика са људима, делује живо, даје печат и динамику слици, то да трамвај првенствено служи превозу људи.
 
Nazalost, nisam u stanju da napravim savrsenu fotografiju sada jer ovih dana imam priliku da slikam samo u 'spontanim' trenucima. Uhvaticu celo vozilo u kadru i to bez ljudi kada budem imao vremena i svoj fotoaparat sa dobrim zoomom
 
Рипањац 405":v5vqbkke je napisao(la):
Крећу ли то Шпанци и на 10 након завршетка радова на Дорћолу?
Коначно више неће бити оних лудачких поскакивања, дрмусања и клаћења трамваја онуда, недавно сам се возио 10-ком када сам ишао у ЗОО врт и пар пута је било таквих дрмусања да сам мислио да ћемо се преврнути. :shok:
Kod pogledaš na šta liče šine,dobro si prošao.
c67d383cc0d6661c97cc7370b42bb6be.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Квалитет, не квантитет.

Стево, поента је да се види цео трамвај, аутобус или трола. Ако се ради о тролама и трамвајима поента је да се ухвати и пантограф.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631605#p631605:14w3mwlb je napisao(la):
Djole Pevcanin » 19 Jun 2019, 20:24[/url]":14w3mwlb]Квалитет, не квантитет.

Стево, поента је да се види цео трамвај, аутобус или трола. Ако се ради о тролама и трамвајима поента је да се ухвати и пантограф.

Већ има милион “чистих” слика, досадиле су ми више.
 
Šteta što ne vraćaju barem deo kaldrme na tramvajske baštice. Sa betonskom podlogom verujem da bi dugo ostala na mestu.
 
Ima li najava kad ce tramvaji poceti da saobracaju na Brdu i sta su gospodari nasih zivota zamislili, kuda ce ubuduce ici 12 i 13?

Kaobajagi bese do kraja godine, pa produzise odokativno do 30. juna i sta sad? I zasto 12 uopste ne saobraca kad nema nikakvih prepreka?
 
Zato što se oni koji odlučuju o tome voze u službenim automobilima pa ih baš briga, tako nekako.

Послато са Nexus 5X помоћу Тапатока
 
Receno je kolko se ja secam da ce tramvaji poceti 15. jula da saobracaju preko mosta pa samim tim mislim da ce 13 da puste od 45. Bloka preko mosta do banovog

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Receno je 05. Jula. Sta sada pomeraju na 15.? I kao sto sam rekao zasto ne istestiraju prvo skretnice kod hipodroma pa da se 3 i 12 vrqte na svoju trasu. Zbog 150 m radova ne rade godinu i po dana
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=632800#p632800:1f0vtvmy je napisao(la):
Straxa » Ned Jun 23, 2019 12:02 pm[/url]":1f0vtvmy]Receno je kolko se ja secam da ce tramvaji poceti 15. jula da saobracaju preko mosta pa samim tim mislim da ce 13 da puste od 45. Bloka preko mosta do banovog
Koliko se ja sećam , rečeno je da će istovremeno da se puste i linija 11 i 13 i nova linija od Rakovice , i to tek po završetku radova na proširenju i rekonstrukciji Bulevara patrijarha Pavla. :)
 
Pa posto od Bulevara Patrijarha Pavla u skorije vreme nema nista,sigurno ce raditi 11,12,13 na pocetku...tramvaj Jos nece pustiti Ka Rakovici...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
predrag1978":98b8jrw7 je napisao(la):
5 jul..niko nije spomenuo 15 jul...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
Ja se izvinjavam 5. jul upravu ste

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
A kuda ce da ide 11, kad Karadjordjeva nece biti zavrsena do ko zna kada? Cak i kad osposobe ovaj deo od mosta do pristanista, treba onda da srede i okretnicu na pristanistu.
 
11-ca od 5-og jula ide preko Mosta na ADI....


Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
Vrh