Šta je novo?

Tramvaji

А како ћеш из Пожешке на Аду? Како ћеш са Општине Нови Београд на Аду? Да ниси у фазону да укинеш 85, 89 и 94 на самом мосту, да нас вратиш у 90те године, да са Новог Београда само 88 иде на Аду?
 
Ja u klin ti u plocu gdje sam ja pominjo ukidanje bilo cega ja samo naveo primjer racjonalnijeg koriscenja resurs da se prebacis od tacke A do B
Iz pozeske na adu preko ada mola pjesaka
Sa nbg strane ces dobiti most kod bloka 70 do ade
Do opstine nbg koja je centar svjeta za tebe mozes i elektro trototinetom. Zdravo i ekoloski ...
Zamisli kako su prelazili rijeku dok nije bilo mosta na adi ..
 
Које рационално коришћење аутобуса и трамваја када је исти далеко? Немој набијати речи у уста, и окани ме се... Узјахо си ме, јер немаш појма о миграцијама људи на нбг, и молим те да сјашеш лепо барем с мене!
 
Jeli bre prolazi omiljena 95 pored stanice bg voza pancevacki most prolazi tu udjes u bg voz izadjes na nbg sidjes uzmes tram ti vec u bloku a 95 zaglavila usput ...
Da prevoz treba da bude pod prozorom kao i konts i sve da se necim mnogo ...
Ja te ni jednom nisam uzeo usta i prozvao to je tvoj filing...Tram ruls...
 
Postojalo je to i u Beogradu, ali se samo mi stariji toga secamo. Upravo je takva bila stanica na pocetku Beogradske (Borisa Kidrica) na Slaviji, koje vise nema.
 
Jutros rađene probe šina na mostu preko Ade. Koliko vidim ima još da se dorađuju.



 
Квалитет истих је упитан итекако, биће проблема итекако, само да аутобуси не трпе тортуру, јер ценим да ће по самој попуњености бити довољни соло КТ4, у шпицу евентуално КАФ, а увече промаја...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626695#p626695:h8vrudy2 je napisao(la):
direktor » Sat Jun 01, 2019 11:38 pm[/url]":h8vrudy2]Jeli bre prolazi omiljena 95 pored stanice bg voza pancevacki most prolazi tu udjes u bg voz izadjes na nbg sidjes uzmes tram ti vec u bloku a 95 zaglavila usput ...
Da prevoz treba da bude pod prozorom kao i konts i sve da se necim mnogo ...
Ja te ni jednom nisam uzeo usta i prozvao to je tvoj filing...Tram ruls...
Да Бг Воз рулс, са интервалом од 60 минута, а за то време си од Панчевца чак и уз огромну гужву већ у Блоку 45, па ко ће нормалан да чека Воз, да јури Блок 42, када не мора? Ко ће луд да јури Бг Воз до Бувљака, када може и уз аутобуско преседање са минимум минимум да стигне свуда без трамваја и шинских средстава, јер јелте мрзи га да стоји? Осетљивост на преседање у вандредним околностима је јако тешка ствар...
 
БГ воз је нажалост упропашћен због радова и мањка гарнитура, а има потенцијал да растерети многе линије, ево поред наведене 95 може да растерети и трамваје 7 и 9 на трасама од Блока 42 до Карађорђевог парка и Вуковог споменика, када би имали редован такт од 10-15 минута БГ воза од НБГ до Вука и навикнули путнике на преседање могли би да се лепо растерете 7, 9 и 95 а путовање учини бржим и конформнијим, али нажалост прилике су скроз другачије и не иду у прилог томе.
 
Jutros sam video tramvaj pun ljudi ispod petlje kod hipodroma. Bio je zeleni svajcarac, a to verovatno su novinari ili majstori. Mislim da je to neka promotivna ili probna voznja, ali nisam siguran da li je otisao preko mosta ili ka Banovom brdu
 
Ovo je prvo uvećanje mreže nakon nepunih 32 godine. Zadnje se dogodilo u oktobru 1987, kada je otvorena trasa kroz Resavsku.
 
Već vidim žvrljanje stubova u blizini stajališta. Nisu se udostojili da barem ukolone ove stare žvrljotine.
 
Ovo je inače jako tužan dan jer smo umesto metroa, koji je bio najavljivan dok se most gradio i za koji je most projektovan, zbog svih skupa nesposobnjakovića i lopova na vlasti dobili TRAMVAJ i to švajcarski star 70 godina sa katastrofalnim saobraćajnim rešenjima sa obe strane mosta.
Blago glupima koji ništa ne znaju.
 
13: Блок 45 - Јурија Гагарина - Антифашистичке борбе - Милутина Миланковића - блок 42 - мост - петља Радничка - Хиподром - Пожешка - Баново брдо
11: Блок 45 - Јурија Гагарина - Антифашистичке борбе - Милутина Миланковића - блок 42 - мост - петља Радничка - Војводе Мишића - Сајам - Савска - Савски трг - Карађорђева - Пристаниште - Париска - Калемегдан - Беко
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627654#p627654:34rjrgxs je napisao(la):
Biciklistkinja » 05 Jun 2019 01:01 pm[/url]":34rjrgxs]Ovo je inače jako tužan dan jer smo umesto metroa, koji je bio najavljivan dok se most gradio i za koji je most projektovan, zbog svih skupa nesposobnjakovića i lopova na vlasti dobili TRAMVAJ i to švajcarski star 70 godina sa katastrofalnim saobraćajnim rešenjima sa obe strane mosta.
Blago glupima koji ništa ne znaju.


Žao mi je, ali što se mosta tiče, tada se samo PODVALJIVALA priča o metrou u skopu šire propagande o UMPu i velelepnom mostu "novom simbolu Beograda" između Rakovice, Čukarice i NBG.

Danas je samo isprobano ono što je bilo jasno od prvog dana.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627655#p627655:lftm6k4j je napisao(la):
Дошљак » 05 Jun 2019 01:02 pm[/url]":lftm6k4j]13: Блок 45 - Јурија Гагарина - Антифашистичке борбе - Милутина Миланковића - блок 42 - мост - петља Радничка - Хиподром - Пожешка - Баново брдо
11: Блок 45 - Јурија Гагарина - Антифашистичке борбе - Милутина Миланковића - блок 42 - мост - петља Радничка - Војводе Мишића - Сајам - Савска - Савски трг - Карађорђева - Пристаниште - Париска - Калемегдан - Беко

I nadam se da će 11 da postane učestalija nego do sada.
 
Шта имате против Швајцараца? Бољи су свакако него раздрндане Ка(н)тице. И нису стари 70, већ 47 - 50 година, уз изузетак приколица, од којих је најстарија 1948. године произведена. :wink:
 
Moram priznati da malo para usi Vesiceva izjava da je reka Sava tramvajskim sinama premoscena “prvi i jedini put” pre 35 godina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627680#p627680:jc7nfd90 je napisao(la):
Captain » 05 Jun 2019 01:57 pm[/url]":jc7nfd90]Moram priznati da malo para usi Vesiceva izjava da je reka Sava tramvajskim sinama premoscena “prvi i jedini put” pre 35 godina.


"Niste me najbolje razumeli...."

 
Mogli bi onda bar 94 da produze iz J. Gagarina na most odmah, ako dodatna linija nije opcija.
 
Vrh