Šta je novo?

Tramvaji

becks89":2dygrb9u je napisao(la):
ali hoće li se konačno pojaviti neko ko će se usprotiviti bilo čemu što napišem sa činjenicama?

Sa činjenicama koje ti priznaješ kao validne , neće nikad.
 
ItJB523b.jpg
 
solecar":10crpu4v je napisao(la):
becks89":10crpu4v je napisao(la):
ali hoće li se konačno pojaviti neko ko će se usprotiviti bilo čemu što napišem sa činjenicama?

Sa činjenicama koje ti priznaješ kao validne , neće nikad.
Baš čudno da se ti naš'o prozvanim? Dežurni advokat...
A znam i šta te svrbi pa se busaš tu stalno, ali ne bih kvario sebi raspoloženje i širio dalje priču, ostaj mi dobro...
 
kako ih nije sramota da ovako unistavaju ove tramvaje Za ovo su trebali policiju da zovu :(
 
Grafiti koštaju GSP čak 150.000 evra
N. VUKIĆ | 05. maj 2015. 20:00 | Komentara: 3
Vozila najvećeg javnog gradskog prevozniika u poslednje vreme često na meti bahatih “umetnika”

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... 50000-evra

direktor gsp da cuvarskoj sluzbi podjeli otkaze ogradu da okrpe i na vrh iste stve bodljikavu zicu a medju tramvaje puste gladne kervoe
 
Navatatzi stetocine i naterati ih da oribaju tramvaje o njihovom trosku i ne samo to neka detaljno ofarbaju tramvaje kako bi sto lepse izgledali
 
becks89":2wug2hr3 je napisao(la):
solecar":2wug2hr3 je napisao(la):
becks89":2wug2hr3 je napisao(la):
ali hoće li se konačno pojaviti neko ko će se usprotiviti bilo čemu što napišem sa činjenicama?

Sa činjenicama koje ti priznaješ kao validne , neće nikad.
Baš čudno da se ti naš'o prozvanim? Dežurni advokat...
A znam i šta te svrbi pa se busaš tu stalno, ali ne bih kvario sebi raspoloženje i širio dalje priču, ostaj mi dobro...

Zvučiš ko pokvarena ploča. A nisi ni ukapirao šta sam hteo da kažem.
 
Siniša":2nkmwrk2 je napisao(la):
Koliko ja znam, stoji u garaži, neispravan i izgleda da nemaju nameru da ga poprave.

Nego ja imam jedno drugo pitanje. Da li neko slučajno ima svežu informaciju koji modeli tramvaja stižu iz Švajcarske? Po mojim informacijama, izgleda da je u Baselu ostalo malo Be 4/6 tramvaja, to je sve. Ne verujem da će sve isporućiti - treba im za muzejsku postavku.
Da li to znači da GSP dobiva još neki stari-novi model?

У овом броју ГСП-овог листа на 9. страни има текст о целом пројекту донација трамваја из Базела, наводно се ради о серији 100 сличној Düwag трамвајима које смо до сада добијали. Вероватно се ради о трамвајима Schindler Be 4/6 којих је у Базелу изгледа остало 15 према њиховом сајту.

http://gsp.rs/novine/Novine%20novembar- ... 202014.pdf

Basel-blt-tram-10-swpbbcsiemens-gt6-686802.jpg
 
Somi303":2setqp8v je napisao(la):
Ах ти вандали..
2014. by Graff-cool boy, on Flickr
SlCtD 2014. by Graff-cool boy, on Flickr
Ова је била, ал' чисто да се подсетимо
Belgrade 2014. by Graff-cool boy, on Flickr
После оваквих доказа глупо је кривити њих за толико графита :kafa:
Њих лепо у затвор па нека тамо шврљају до миле воље :kafa:
Siniša":2setqp8v je napisao(la):
^^Misliš na ovaj?
Basel-bvb-tram-2-be-686218.jpg
Ја бих хтео тај :sesir:
 
Dorcolski 44 ili ti Fipi, prestani da lupetas gluposti srece ti... Sto se tice grafitera, pa pobogu ljudi bre, narkomani i dzeparosi se svakodnevno voze 2kom, i redovno bivaju tuce, incidenti itd... A vama smetaju zvrljaci...? Koga oni ugrozavaju?
 
Jednako ugrozavaju kao i dzeparosi nike razlike pare idu iz mog dzepa direktno ili indirektno
 
Pa koliko sam puta zvrljao kao klinac po autobusima dok je 65 okretao kod mene u bloku, pa nikoga nisam ugrozavao... Vozaci koji su tad vozili na 65 su nas posmatrali kao normalnu pojavu, a vi kukate zbog zvrljanja...? A narkomancine i dzeparosi vam stoje blizu vas, pikiraju i merkaju torbice sa vasim papirima, novcem i dokumentima...? Je li?
 
Siniša":jrk74ept je napisao(la):
^^Misliš na ovaj?
Basel-bvb-tram-2-be-686218.jpg
Овај модел има веће стаклене површине од ових које смо до сада добили. Мислим да се стакло лакше чисти. Моше се механички састругати. Проблем су лимени делови где је боја на боју. То треба поново префарбати или стално заштићивати провидним фолијама.
 
Gaspar18":2xhjxqdj je napisao(la):
Pa koliko sam puta zvrljao kao klinac po autobusima dok je 65 okretao kod mene u bloku, pa nikoga nisam ugrozavao... Vozaci koji su tad vozili na 65 su nas posmatrali kao normalnu pojavu, a vi kukate zbog zvrljanja...? A narkomancine i dzeparosi vam stoje blizu vas, pikiraju i merkaju torbice sa vasim papirima, novcem i dokumentima...? Je li?


Добро, био си несташан клинац, ништа страшно. И шта сад хоћеш да кажеш? Да је то супер, жврљати по аутобусима? Нека пожељна супкултура, алтернатива, бунт због бомбардовања Ирака и глади у Сомалији, шта ли? Ено, групица дебила офарбала цео крај око Фонтане у црно-бело. Улазе, зидове, дечје клацкалице... Баш кул. Мислим, мора да је лепше тако, то никога не угрожава, јер сви више воле Душка Вујошевића од рођене кеве.

И остави наркомане на миру, немају они везе с тим. Само се бабе и малограђани увек ваде на наркомане.
 
Ево средина маја а систем заливања зелених трамвајских баштица још није укључен. Трава пропала скроз, почео и коров да избија.
 
Vrh