Šta je novo?

Tramvaji

slazem se Da se ja pitam za ovako nesto bi trajno oduzimao dozvolu
 
dare":3cdpb46k je napisao(la):
slazem se Da se ja pitam za ovako nesto bi trajno oduzimao dozvolu

Ma samo udaranje po usima!
Ostre novcane kazne pa da vidimo da li ce sledeci put po tramvajskim sinama da vozi.
 
Неки каф..
d191bed967a919222a167f200a956a95.jpg

Цео овај пластични део је изгребан шестаром или ножем
135ed2fb3748cb0d82ef9aadc797105e.jpg

И за крај
66aa25387cedd86ceeb3da39aa5af2fe.jpg
 
Mada ja verujem da je ovo plod nekog klinca a ne nekog ko stvarno prodaje drva.
 
Ја не знам шта људи раде на седиштима кафа али они су одвратно прљава !!!


Отправлено с моего iPad используя Tapatalk
 
Ne bih da pretpostavljam sta sve moze da bude, ali verovatno su zvake, mokre pantalone/jakne od kise. Nadam se da je to, drugi uzroci su prilicno odvratni.
 
Ja sam čuo da su neki videli , da uglavnom srednjoškolci , sednu na sedišta , a na suprotna dignu noge.
 
Пре неки дан видео сам гб. 409.Баш је супер са оним Новатроник дисплејем и оном колор шемом.Да не заборавимо и оригиналне округле фарове.Радио је на линији 2.
 
Dorcolski44":19eu8hzk je napisao(la):
Данас сам видео 409 наравно на линији 2.То је било код Бајлони пијаце.Невероватно изгледа са оном шемом пре ове шугаве(црвено плаве).Још Новатроник дисплеј... :) :) :)
Trodupli post ;) :D
 
Brzo, pa kuso! :p Verovatno su i ukinuli prugu za Zemun zbog brzine da se ne bi narod navikao. :lol:
 
Juče sam se vozio KAF-om 1522 i zadnji modul se baš tresao, izgleda da ima neko oštećenje na točkovima.
 
1514 se tako drma kada koci u zadnjem delu... Sinoc se vozio do brda sa njim
 
Onda će posle da kukaju kako je prošla vlast kupovala tramvaje za dva miliona evra koji ništa ne valjaju a zapravo ove ne zanima da ulažu u investiciono održavanje. Na kom nivou budale treba da budeš kao direktor da ne kupuješ točkove za tramvaje??? Možda su utripovali da po Beogradu saobraćaju maglevi. Verovatno su kinezi na samit doneli neku lepu drogu :)
 
Koliko se razumem, tockovi se ne kupuju vec idu na onu masinu za oblikovanje tockova, onu sto ulozise silne milione...
 
Video sam tu masinu na Nbgdu, odigne cceo tramvaj ko dizalica pa struze tockove valjda
 
Vrh