Šta je novo?

Tramvaji

Мој коментар се односио на празну улицу.
 
И у многим другим метрополама су празне улице недељом изјутра или кад је неки празник, као и ова слика празне Немањине.
 
Тако сам их назвао зато што никако да их реновирају,среде...
 
Danas umalo opet nisu prebili vozaca tramvaja jer st*** ne zna da koristi tastere za otvaranje na svajcarcu.
Druga situacija matora drtina od 70 godina sa sve zenom sedi odmah do vrata, jeli neke slatkise i mrtav ladan na stanici samo zafrljaci napolje?! Seljacina matora
 
Da je mladji to ti nebi bio problem?
Mislim, tako ispada iz tvoje izjave...
 
Rekao bih da nije ocekivao od nekog starijeg takvo ponasanje
 
Da je mladji isto bi bilo, jednom sam jednom kretenu klincu sa devojkom vratio flasicu koka kole koje je prethodno izbacio u krilo.
Ovo me je sokiralo jer nisam mogao da veruje da covek od 70 godina, obucen veoma pristojno mrtav ladan to uradio bez blama pred ljudima, a zena mu rec nije rekla samo nastavili razgovor.
Izgleda da su ljudi navikli da budu st***, ko u naselju u Stepi sto su bacali kese sa djubretom u one male kante, iako ih gledam kako to rade samo ubace i prave se ludi.
 
sramota treba zavesti reda !!!RED MORA POSTOJATI I TE TAKVE STO BADCAJU OTPATKE I PIKAVCE TREBA DOBRO ODRATI PO DZEPU
 
najvise mrzim kad saraju sedista u autobusu ili tramvaju
 
dare":3ocv73tv je napisao(la):
sramota treba zavesti reda !!!RED MORA POSTOJATI I TE TAKVE STO BADCAJU OTPATKE I PIKAVCE TREBA DOBRO ODRATI PO DZEPU

Kod mene , soliteri preko puta Titovog groba , redovna pojava je bacanje kesa sa đubretom preko terase , uprkos tome što imamo odvod za đubre u celoj zgradi , pa leti čujem noću kako se lome grane dok kesa ne sleti na beton ili travu i razbaca đubre na sve strane. Tu bi se lepa para mogla zaraditi.
Najveći problem je što je većina "Beograđana" došla sa sela , i sa sobom donela i navike da bacaju gde stignu đubre , pa zato i ne čudi što na svakom koraku , pa čak i prevozu , imamo đubre.
 
To nikad necu razumeti kako mogu da bace djubre bez blama sa terase, na nbgdu isto zgrade imaju tu rupu al dzabe. Ko ke nadlezan za prljava sedista u kafu?
 
1510 se sudario sa mečkom ispred tehničkih fakulteta, okačiću sliku čim shvatimo kako ovaj tupavi tapatalk radi....
5d3ba2636686237f26e355806423db1f.jpg


Yay, uspeo sam!
 
A sta cemo raditi kad dodjemo u situaciju da svi CAF - ovi budui za rezervne delove?
 
Данас сам видео 409 наравно на линији 2.То је било код Бајлони пијаце.Невероватно изгледа са оном шемом пре ове шугаве(црвено плаве).Још Новатроник дисплеј... :) :) :)
 
Pošto nisam ja pisao u temi, mislim da se odnosi na vozača Mečke :lol: :mrgreen:
 
Vrh