Šta je novo?

Tramvaji

Čak i da neko/ neka bir ali to niko ne bira to je lični izbor, a ti sa svojim parama možeš da se voziš i u sledećem autobusu ako ti smeta. Pošten čovek sa rasističkim pogledima hehh
 
Postoje ustanove koje se brinu o ovakvim ljudima, postoje svratišta u kojima im je omogućeno da se povremeno okupaju, a negde im čak daju i čistu odeću, dakle stvar izbora je da ćeš da smrdiš ko tvor i da time ugrožavaš ostale ljude.
Ja treba da promenim vozilo i da i tamo platim kartu, da bi omogućio njemu da se švercuje i smrdi? Izvini, onda sam ja ugroženiji od njega, kontrola njega neće dirati, ali će mene dirati ukoliko se ne kucam i u sledećem vozilu...
 
Idi umri od smrada hehh od smrada još niko nije umro a od rasizma jesu milioni.

Ovde institucije za brigu o starima gotovo i da ne postoje a u Kumodraškoj su uslovi ravni uslova po zatvorima tako da je sasvim jasno zašto neko ne ide tamo, pomoć od socijalnog ne mogu da primaju jer nemaju adresu a javna kupatila u Beogradu ne postoje. I onda ih pored svega toga neko/ a ko/ ja ima para za kartu( a karta danas jeste luksuz) proziva i šutira, pa lepo.
 
Rasizam?
Vidim da koristiš reč za koju verovatno ne znaš šta znači, tako da se dalje nebih nastavljao sa tobom, samo ću ti reći jednu stvar, ti biraš kako ćeš da živiš, niko drugi!
Pozdrav!
 
becks89":29pp28jn je napisao(la):
Jao Dare, ne filozofiraj molim te! Ne opravdavam nasilje, ali voliš li ti da ti smrdi dok se voziš i za to platiš kartu?
Ja ne koko sam se puta vozio dvojkom i jeste grozno ali mi jos nije palo napamet niti ce da bilo koga sutiram.Koko puta sam usao u bus gde su ROMI i sta cu nije mi prijatno ali ni tad mi nije palop napamet da nekog sutiram i provociram.GOSPODIN COVEK VOLI BORILACKE VESTINE pa sto onda nije krenuo da trenira neku borilacku vestinu koj ce moj ko brojac karata smekercina do moga :twisted:
 
Ono sto mogu reci za kraj SRAM GA BILO DA GA SRAM BUDE
 
Gotovo da ne postoji tramvaj na liniji 2 a da u njemu ne smrdi kada uđem. Od tog smrada je nemoguće pobeći , osim ukoliko se ne napusti tramvaj , jer u koji god deo tramvaja da staneš , oseća se. Pored pomenute linije , kritična je linija 50 , pogotovo leti , kada su ljudi spakovani ko sardine , zatvoreni prozori , tuče sunce u vozilo , pa ne znaš šta je gore , da li da ostaneš u vozilu i crkneš od vrućine i smrada ili da izađeš napolje i čekaš ko zna koliko na drugi autobus , u kojem će biti ista situacija.
 
Ovi svi sto prozivaju ljude sto mrze da se voze u smrdljivim tramvajima, nek pokupe te smrdljive pa nek ih operu kod kuce da ne budu samo dobrotvori preko tastature. Isto ko za cigane svi se bune iz nvo a nikom ne pada na pamet da prime malo iste te u svoju kucu
 
ahahahahaha :lool: :lool: pa ne mislis valjda da treba da ih sutiramo iz tramvaja kao onaj genijalac :twisted: ko smo mi da delimo pravdu u tramvaju da mi je muka od tog smrada pa naravno da mi je muka kome jos nije.Ali ova nasa drzava treba da se pozabavi time :roll:
 
dare":33hzhx3v je napisao(la):
Ja ne koko sam se puta vozio dvojkom i jeste grozno ali mi jos nije palo napamet niti ce da bilo koga sutiram.Koko puta sam usao u bus gde su ROMI i sta cu nije mi prijatno ali ni tad mi nije palop napamet da nekog sutiram i provociram.GOSPODIN COVEK VOLI BORILACKE VESTINE pa sto onda nije krenuo da trenira neku borilacku vestinu koj ce moj ko brojac karata smekercina do moga :twisted:

dare":33hzhx3v je napisao(la):
Ono sto mogu reci za kraj SRAM GA BILO DA GA SRAM BUDE

dare":33hzhx3v je napisao(la):
ahahahahaha :lool: :lool: pa ne mislis valjda da treba da ih sutiramo iz tramvaja kao onaj genijalac :twisted: ]ko smo mi da delimo pravdu u tramvaju da mi je muka od tog smrada pa naravno da mi je muka kome jos nije.Ali ova nasa drzava treba da se pozabavi time :roll:
U sukobu si sa samim sobom, prvo ni ti ni ja, ni ostali naši sagovornici ne znamo šta se tačno desilo, sve ovo je samo nagađanje. Prvo je bila priča da je bio izbačen zbog karte, pa onda zbog smrada, a juče sam čuo od nekoliko drugara (inače, zaposlenih u GSP) da je matorac navodno smarao neku trudnicu da joj nije dao mira. Sve u svemu i navodna izjava onog popisivača u kojoj kaže "izbacio sam ga iz busa" bar meni ne pije puno vodu. Bilo kako bilo niko meni, tom liku, Đuri, Peri nebitno kome, ne daje za pravo da bilo koga na onakav način maltretiramo, pozove se policija pa nek oni vide šta će sa njim ako je stvarno pravio probleme.

loyola":33hzhx3v je napisao(la):
Ovi svi sto prozivaju ljude sto mrze da se voze u smrdljivim tramvajima, nek pokupe te smrdljive pa nek ih operu kod kuce da ne budu samo dobrotvori preko tastature. Isto ko za cigane svi se bune iz nvo a nikom ne pada na pamet da prime malo iste te u svoju kucu
[/quote]
Svaka ti čast na postu, od reči do reči se slažem! +


Samo bih vas pitao, ako ja treba da izlazim i čekam drugo vozilo zbog nekoga koji mi ne omogućava da se vozim u iole normalnim uslovima, ko je tu više ugrožen? On ili ja?
 
tragac":1pnufjr6 je napisao(la):
Govorio sam iz ugla Rakovice jer je neophodno obnoviti oba koloseka u celoj dužii od preko 20 km, a ne o akademskoj teoriji...
Пруга кроз општину Раковица је пруга републичког значаја, преко које иду сви возови за југ. Чак и када су у питању само градско-приградске железнице, путници из Раковице и Кнежевца би требали бити доста мали део укупног броја путника. У овом случају сам трамвај непосредно опслужује одређено градско подручје, и уз мало унапређења и добру интеграцију може представљати најбољу везу Раковице и централних делова Београда.

Овде осим саобраћајних, требамо размотрити и урбанистичке промене, поготову у околини железничке станице Раковица, која би требала да буде најважније јужно саобраћајно чвориште.
 
то је у Румунији :) а да је девојка дебил, дебил је. и још је имала луду срећу
 
Imala je srecu da ne predje tramvaj preko nje, odlicno je prosla. Trebalo bi pustiti ovo u nasim medijima da vide ljudi sta.se moze desiti...
 
[quote uid=2419 name="laki72" ][quote uid=1033 name="stf" ]<br /><br />Како можеш рећи да је дискутабилно? <b>КАФ је реномирани произвођач шинских возила а Кончар реномирани произвођач - шпорета</b>. Како то по теби није дискутабилно?<br />Узмимо да су оба производа прототипови. Који ћеш изети производ? Оног ко деценијама производи тарамваје и возове или оног ко деценијама производи шпорете?<br />[/quote]<br /><br />Stf, ja zaista sad ne mogu da procenim dal je ovo sto si napisao neznanje ili zanemarivanje cinjenica, ali reci da je Koncar proizvodjac sporeta ??? :shock:<br />[/quote]<br /><br />Kako da to ne znaš , pa oni su baš po tome poznati.<br/>
Okarakterisati Koncar sa 'proizvodjac sporeta' je ili neznanje ili zlonamernost.

U svakom slucaju svi koji su ubedjeni da je tako neka svoju pamet podele sa EPS-om...
Da ne trose vise nas novac za opremu koju im proizvodi proizvodjac sporeta...

E o i ovo radi proizvodjac iz 'susedstva' ;-)
http://www.24sata.info/vijesti/regija/1 ... v-225.html
 
Vecini naroda je koncar poznat po bjeloj tehnici , naravno da prvi i transformatore i da kupuijemo kad smo svoje fabrike minel i ei i sever unistili da su ostali samo dugmici , dok su sujsedi za divno cudo sacuval koncar
 
Vrh