Šta je novo?

Tramvaji

Pa majku mu sto bre vise komplet ne rekonstruisu potez od ž stanice do pristanista !?

Stvarno ga pretareše više. Umesto da ceo taj potez kompletno rekonstruišu jok oni će šinu po šinu !!!!
 
Чека се завршетак моста Земун-Борча.
 
Ovo skretanje su rekonstruisali u sklopu rekonstrukcije Starog Savskog mosta.
 
Контроверзна приколица и даље у саобраћају.. :kafa:
DSC00142_zpscd69c6ed.jpg
 
Vozih se baš za vikend tramvajem, vozač devetke je tako ludo vozio po šinama ka pristaništu da sam stvarno pomislio da ćemo iskočiti iz šina! Da ne pričam o gomili izbezumljenih ljudi što u tramvaju što izvan kada su videli da devetka ide preko pristaništa :D
 
Somi303":2y170x6v je napisao(la):
Контроверзна приколица и даље у саобраћају.. :kafa:
DSC00142_zpscd69c6ed.jpg

Ja sam je igrom slučaja video nekoliko puta videop za ovih par dana , na liniji 9 , i uvek popizdim jer sada jedino pomislim na ono što je napisao dotični o psihičkom problemu. Bolje da ništa nije ni pisao , jer sada , hteli ne hteli , i mi drugi vidimo ono što je jedino on video.
 
solecar

Ето затшо је битно да се овакви ексцеси не дешавају. Теби ова реклама није сметала само зато што ниси знао за симбол усташтва. Сад кад знаш, сад ти смета.

Мислиш ли да не смета онима који су страдали од тог покрета?
 
Zamena teza. Meni smeta što je to Gaga morao to da uopšte da spomene , pa se uvek setim onoga što je on rekao , iako to , po meni , a i mnogima drugima uopšte nije bila prvobitna asocijacija , jer samo on , a vidim i ti , ste videli to , i pokrenuli celu priču bespotrebno. Ali da ne davim više sa ovim , dovoljno je rečeno.
 
И нису само њих двојица то видјели и мени јако смета.
 
Posaljete mejl gsp direkcij za javni prevoz ,komunalnoj inspekciji , i nakraju zastitniku gradjanja navedete da vrijedja osijecanja pa daim narede da skinu vrlo prosto
 
Ja opet kažem, meni smeta japanska zastava možda, to ne znači da treba da se skine ! JApanska zastava je japanska zastava, neko možda ima lošu prošlost sa japancima. Ali slovo U u ovom slučaju znači očito englesko YOU, to što vi vidite nešto drugo to je vaša paranoja. Ne treba ništa da se skida, tramvaj je radosan, cvetan. Ko god na cvetnom tramvaju vidi neki rat , ili neku grupu ljudi koju ne voli to je samo ništa drugo osim paranoičnog razmišljanja. Voleo bih napraviti anketu u gradu da ljudima pokažem sliku, da vidim koliko bi reklo da to znači I love ustaše...
 
Ali zaboravljas jednu bitnu stvar.
Mozda nekom pojedincu kome je 'crkao' sony ili mitsubishi, ili ko je ostao bez posla u elektronskoj industriji smeta japanska zastava
Jer ga asocira na neka neprijatna iskustva. Ali simbol pod kojim je stradalo minimim pola miliona ljudi svakako nije u tom rangu.
Shvatite da to sto ste vi licno svojim neznanjem bili 'zasticeni' od takve percepcije ne menja cinjenicu da velikom broji porodica na balkanu slovo U simbolizuje zlo, patnju, stradanje, pa i fizicko nestajanje.

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Ovo jednostavno nije taj simbol, kao što isto rekoh da recimo umesto I Love U piše, U Beogradu U 2h U kombank areni. To bi isto smetalo ??
 
Клинци који су рат преживели удобно смештени под мајчиним скутом у Београду то сигурно не могу схватити. Међутим, већи је проблем што не желе да схвате.
 
kopmania":2jggdkie je napisao(la):
Ovo jednostavno nije taj simbol, kao što isto rekoh da recimo umesto I Love U piše, U Beogradu U 2h U kombank areni. To bi isto smetalo ??

ДА!!! Смета!

-Волим те.

-У Београду у 2 сата у Комбанк арени.


Овако не може да смета :wink:
 
Onda i reklama za zenski parfem B.U. treba da bude zabranje jer najverovatnije to neko smisljeno radi, regrutujuci ustase pod sloganom Budi Ustasa. :bash:
 
Борчанац":1njuutpz je napisao(la):
-У Београду у 2 сата у Комбанк арени.

Овако не може да смета :wink:

Izvini ali smeta. Ne može da stiji veliko slovo U na početku rečenice jer jasno asocira na Ustaše.
Evo jednog najboljeg rešenja , da mi lepo zakonom zabranimo da se kod nas upotrebljava to slovo , kako u maternjem , tako i u svim drugim jezicima , ali samo za teritoriju Srbije , kako bi smo živeli u zaštićenoj zoni.
 
Их ала сте планули...
Ту је акценат био да наши трамваји буду окићени нашим писмом, па на крају крајева и нашим рекламама. Нема домаћих парфема али можда буде некад. Нечега сигурно има да може да стоји уместо јалове рекламе да буде домаће и да ГСП приходује. Каква је вајда од овог цветног,осим што очигледно може и погрешно да асоцира?
То је поента! Извините што сам вас узбудио толико, сигурно и ви имате неки унутрашњи немир по овом питању, док сте тако острашћени, само различит од нас других.
 
stf":2kuqpukn je napisao(la):
Клинци који су рат преживели удобно смештени под мајчиним скутом у Београду то сигурно не могу схватити. Међутим, већи је проблем што не желе да схвате.

Upravo tako.
Zatvaranje ociju nad stradanjima je krajnje necivilazacijski cin.
Ali kada zatvaras oci i negiras patnju i stradanje sopstvenog, ja za to zaista nemam rec kojom bih to adekvatno okarakterisao.
Ponavljam da je ovde slovo 'U' bojom, velicinom, stilom i fontom izdvojeno od ostatka recenice i samim tim istaknuto.
Pod tim simbolom su vrseni zlocini kojih su se zgrazavali i sami nacisti!

http://www.jasenovac.eu/

http://m.youtube.com/watch?v=Rw6A034Yfxo

http://www.youtube.com/watch?v=NUi17EB8E34



Ako i pored ukazivanja na ovu nepobitnu cinjenicu pojedinci i dalje ne razumeju reakciju ja zaiste ne znam sta bih dodao

Sent from my LG-E510 using Tapatalk 2
 
Понекад помислим да би бико боље да су војна дејства током илегалних сецесија и распада Југославије више афектовали Србију. Нанета штета би свакако била мања од оне коју наноси ова потпуна отуђеност од сопственог народа, која карактерише, како stf помену, "клинце који су рат преживели удобно смештени под мајчиним скутом у Београду".

Која ли је сврха ових енглеских натписа, да ми је само знати.
 
Pa cirilica nije in sad ako hoces da budes in onda mora inglis i latinica
 
Баш супротно, добра већина људи сада прелази на ћирилицу. Погледај само на форуму, пола чланова пише нашим писмом :gobb:
 
'Ин'. Кад већ болују од готово парадоксалног споја комплекса ниже вредности и неподношљивог преузношења, могли би барем да прате развој терминологије, па да у једном погледу буду како треба. Док они почну да се хватају онога што мисле да је 'ин', оно је већ 'аут' тамо одакле је потекло.
 
Ova tema skrenula je u opasni desničarski off-topic.

Ja vidim kapitalisticki sareni i "razdragani" tramvaj koji sa "volim te" promovise neku robnu marku u svajcarskoj. Ko zeli da vidi "slona u sobi" - videce ga, ali to je samo njegov slon.

Sent from my M8 pro using Tapatalk
 
Vrh