Šta je novo?

Tramvaji

Ma samo da voze kako treba prva moja zamerka na Caf od tada sam krenuo da mrzim Cafove bila je upravo to sto su mileli isli jako sporo i dok ja dodjem od blokova do zeleznicke stanice ja se bas smorim.Neka voze normalno kako treba samo da nemile .Koga god sam pitao u kraju za misljenje o spancu svako mi rekao brate katastrofa strasno su spori Ovo da im pricam ne bi mi verovali
 
1501 опет вози!
563947_340047782758679_1239508110_n.jpg

шала мала :lol:
 
Sve to zavisi od vozaca do vozaca i njegovog nacina voznje. Isto kao i kod nas na BG:VOZ-u,neko vodi vise racuna o samoj udobnosti putnika tokom voznje a neko ne. I sto se tice tog dela niko do sada nije ni nagradjen a ni kaznjen zbog toga. Jedino kad neko od masinovodja napravi tokom kocenja ravne povrsine(karakteristicno lupanje na obodu tockova) tada bude i kaznjen.
Tako je verovatno i sa vozacima tramvaja. Neki od njih previse vode racuna o samom tramvaju pa voze kao po jajima,dok drugi verovatno navikli na katice voze zustro. Npr.pre neki dan sam isao 12 do Pozeske od sajma i vreme putovanja se nije razlikovalo kao da sam isao sa katicom ili svajcarcem.
 
Upravo tako, neko zna kako sa putnicima neko ne.
Ima i vozača autobusa koji autobus voze kao automobil, a to baš ne ide, niti je prijatno za putnike
 
Vidi se uredjen Vuk koji je uradjen kada je gradjena stanica i Chico radnja sa desne strane.Dakle najranije 1996 godine je bilo moguce.
 
Svi ste pronmasili vagon tramvaja na slici je iz 1997 godine mislim da je slika starija od 2008 zgrada na uglu sa golsfortijom jos nije bila nadogradjena
 
969473_437754356321354_278995503_n.jpg


Eto kako samo malo drugacije nijanse plave i sive mogu totalno da izmene celu sliku i utisak o tramvaju, ili busu svejedno. Da poboljsaju ili pokvare utisak, u ovom slucaju prvo. Steta sto je ovo samo ps sminka. Ja ne znam stvarno kakvi to ljudi rade u tom gsp-u? Pa zar je stvarno tako tesko imati smisla za slaganje boja? Pa nije to talenat sa kojim se samo retki radjaju majku mu, treba samo ne biti slep ili tup i zadrt.
 
treba samo ne biti slep ili tup i zadrt. Oni koji su odlucivali su sve to navedeno jos neznaju sta je ral raspravili smo to u temi kolor seme i bojanje gsp vozila potrazi samo .
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KiffNU9t4KI[/youtube]
neko je svoju istoriju sacuvao, I sa ponosom je prikazuje.
 
kad bi sredili nase katice i one stare sto bleje na izmisljenom parku nanbg takozvanom terazije imali bi i mi i jos kad bi se kupilo tramvaja malo gde bi nam bio kraj ps svjia mi se posladnji
 
Да нема тамноплавог поља на трамвају, овај "Свифт" и "Каф" би се баш добро слагали :)
 
Popravljaće tramvajske šine na Dorćolu za vikend

Tokom predstojećeg vikenda, od subote pola sata posle ponoći do ponedeljka u 3.30 sati doći će do izmena rada tramvajskog saobraćaja zbog pregleda i popravke tramvajskih šina u Ulici 27. marta, saopšteno je iz Sekretarijata za saobraćaj.

230176_tramvaj-foto--blic-nebojsa-markovic_f.jpg


Tramvaji sa linije 2 će saobraćati na spoljašnjem krugu: Pristanište – Glavna železnička stanica - Trg Slavija - Vukov spomenik - Dorćol - Pristanište.

Tramvaji sa linije 10 će u oba smera saobraćati na relaciji: Kalemegdan (Donji grad) – Banjica, preko Pristaništa i Glavne železničke stanice do Slavije, i dalje redovnom trasom. Tramvajska linija broj 5 se ukida. Na relaciji Dorćol (SRC „Milan Muškatirović”) – Vukov spomenik uvodi se autobuska linija 5A koja će u oba smera saobraćati sledećom trasom: Tadeuša Košćuška – Cara Dušana – Džordža Vašingtona – 27. marta – Kraljice Marije – Vukov spomenik.

Na tramvajskoj linija 6 se uvode dodatni tramvaji.

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/383022/Popravljace-tramvajske-sine-na-Dorcolu-za-vikend
 
Vrh