Šta je novo?

Tramvaji

Gb1511dodatni broj sipki nisu postavili :roll: sedista crvena i sipke crvene inace 1511 danas radi na 7-ici
030320123148.jpg
 
Pošto je ovo druga desetica, a sedišta u drugoj boji, bilo bi okej da i treća desetica tramvaja ima drugu boju sedišta :D
 
Pa imaće :) Plava, Crvena, i Siva su boja sedišta :) Znači 1521 će imati siva sedišta :)
 
dziggy":15au79fp je napisao(la):
^^ treca desetica je plava, ova prva je bila siva :)

Činiti se da su siva :) plava su :)
novitramvajibojaenterij.jpg


mada neam pojma, meni ovo dosta vuče na plavu što sada imamo
 
moguce, gledao sam na ovim snimcima i nigde se tacno ne vidi od senke, inace koliko kontam boja je sa zadnje strane sedista. pogledacu u tramvaju kad mi naleti ovih dana pa cu da vidim dal su plava ili siva te cu da izvestim o tome :)
 
Na sajtu Bus Plusa sam primetio jednu zanimljivu stvar:
busplus.rs/page-servisi-spisak-linija-tramvaji.php
Na spisku tramvajskih linija je upisana i linija 11, a sadašnja 13 je označena kao 13P. P mu valjda dođe kao privremeno?
 
Neka oni razmisljaju ali zna se da je slavija za taj tramvaj kriticna zbog saobracaja. I bandera jedna bi mu smetala kada bi skretao u bulevar slikacu vam je sutra a i verovatno znate koja je
 
ako moze od BB do Tasa, moze i do Ustanicke ili Ruzveltove, ako nije kritican ugo skretanja u Ruzveltovu ili okretnica na Karaburmi. 12 neka se prebaci tuda a 3 neka ide Nemanjina-Slavija-Beogradska-Bulevar-Ruzveltova kako je i nekada isla.
 
Išao je CAF nekoliko puta Ruzveltovom. To su situacije kad se desi neka havarija u Bulevaru, pa 7 okreće kod Bogoslovije. Iskreno, 12-ici bi CAFovi legli mnogo bolje nego na 13-ici kao što je slučaj do sada. Ta promena sa Beogradske na Resavsku nije od nekog suštinskog značaja. :)
 
Pa imali bismo liniju na kojoj saobraćaju samo niskopodna visokokapacitivna vozila i ljudi bi počeli da koriste liniju, pod uslovom da se poštuje red ožnje. Najbolje bi bilo da on bude lak za pamćenje: 12:00, 12:20, 12:40...

To bi bila dodatna linija čime bi bio poboljšan tramvajski saobraćaj za BB
 
Sa foruma Autobusi .net:

Stigao je i CAF 1514
Lepa vest je sto je 1512 stigao sa vise rukodrzaca , na koje su bile primedbe otkad su stigli spanci , a za ostale koji su vec stigli , a nemaju ih naruceni su i stici ce uskoro ,

Izvor :
Gsp Forum
:D :D :D
 
Danas je na NBG bio :fijasko:
Neki manji sudar se dogodio, vozilo ostalo na šinama, a tramvaji su se gomilali.
Uskoro snimak, doduše kada sam otišao video sam da dolazi još tramvaja koji će se gomilati

http://youtu.be/QPFLl3xi_Os
 
Vrh