Šta je novo?

Tramvaji

Jer su prvo rekli da ce doci u aprilu sada kazu u maju za koji mesec u junu a 8 ce stici do kraja godine a ostali tramvaji ko zna kad verujem da kamere jos nece ubaciti i da cemo te kamere cekati jako dugo
 
Камере убацује сам ЦАФ не ГСП, тако да ће бити уграђене одмах.

Да се вратимо на распоред седишта.
Немогуће је да ће бити 2+2.
Хеке од приколица из Швајцарске имају 2+1 и ходник је ширине таман једног седишта. Значи да са распоредом 2+2 не би могло да се пролази.
 
Па ови ће бити шири него те приколице :rolleyes: Али и тако не могу да поверујем да ће бити 2+2, то би била катастрофа.
 
ma nema sanse da ce biti 2+2.jedino ako su toliko uska sedista da moze samo neko tanak da stane.Uporedite koliko je sirok BKM novi trolejbus?On ima 2+2 a prolazak izmedju sedista je uzasan kad su guzve
 
Pa ti 2+2 su namenjeni nekim gradovima gde ljudi nisu zalepljeni na vratima, nego gde normalno udješ u autobus/trolejbus/tramvaj i sedneš kao čovek :D za nas je 1+1 dovoljno :D
 
RockerSVK":22adrceu je napisao(la):
Па ови ће бити шири него те приколице :rolleyes: Али и тако не могу да поверујем да ће бити 2+2, то би била катастрофа.
Наравно, али колико?. За 2+2 и минималан ходник потребно је да ЦАФ буде шири од Швајцараца минимум пола метра.
 
А шта мислите да питамо ЦАФ директно?
 
Samo napred!Dobra ideja!Lep mail napisite i posaljite im.Valjda je njihova komunikacija sa javnoscu bolja nego ovih domacih.
 
Послао сам, узео сам слободу да питам у име целог форума.
 
Kapiram da je ok tehnologija samo kombinacija boja je ocajna :notok: Zar ne bi bilo lepse da je izabrana metalik-siva boja??
 
incidente":3oe0tn7i je napisao(la):
Kapiram da je ok tehnologija samo kombinacija boja je ocajna :notok: Zar ne bi bilo lepse da je izabrana metalik-siva boja??
Сиву треба декретом забранити.
 
incidente":2im7mw0u je napisao(la):
Kapiram da je ok tehnologija samo kombinacija boja je ocajna :notok: Zar ne bi bilo lepse da je izabrana metalik-siva boja??
То су, на жалост, ГСП боје. Који је бисер искомбиновао црвену, наранџасту и жуту са тегет, нема много везе са КАФ-ом, него са (не)укусом одговорних другова и (не)поштовањем традиције.
 
Bio je juce clanak u blicu oko tramvaja sa onim ekskluzivnim fotkama koje vec videsmo.Nista vredno pomena.Osim da sada montiraju harmonike tramvajima i da ce ih kod nas sklapati?Ajd jos 10tak dana da vidimo taj enterijer visse i sedista
 
Ја мислим, да ће се ентеријер видети најраније кад дођу у Београд, када их буде исликао неко, ко не ради све по наређењима. Интересује ме, да ли ће из КАФ-а одговорити на мејл, који је послао Арнориан у име свих форумаша.
 
Vrh