Šta je novo?

Tošin bunar i Egipatska (Zemunska): proširenje i rekonstrukcija ulica

Odlcna reportaza kako bi mi neko u zelenilu fasovaob10%manju platu zbog kasnjenja papira
 
Где ли се Дулету журило када од 27 написаних знакова није стигао да упише још 4?
 
U nedelju sam "prošišao" Tošinim burarom, stanje je bilo kao na Gaginim fotografijama (samo komentarišem, ne kažem da treba da rade i nedeljom) i po viđenom ne deluje da je za samu ulicu potrebno da se radi čak 150 dana.

Da li se zna dinamika radova? Možda kolovoz završe ranije, a pozemne instalacije polože na mestu trotoara, pred kraj roka?
 
Verovatno uzimaju u obzir zimski period pa ako vreme posluzi, mozda bude i ranije.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=363153#p363153:3vwvvpll je napisao(la):
bl3y4 » 17 Dec 2015 05:18 pm[/url]":3vwvvpll]Evo malo novih slika..
Nije bilo nekog velikog napretka ali kada sam vec slikao barem da okacim :D
....
file.php

testere su zauzete kod Pevca, to je prioritet...
 
Желео сам да испадне лепа слика снимљена из Флиртићћћа, али ето није се дало. Сликао сам сад у недељу 20.12. око 09:15 часова. Бар сам имао вољу :D
 
Plusic za dobru volju :)
 
Игоре :sesir:
Директоре, имам слике Флиртићћћа, али само снимљен екран са брзином, то ми је било интересантно, слике ћу сад поставити на теми "модернизација железнице". Путовао сам од Врбаса до станице у Новом Београду. Нисам био у Србској Атини, него много много даље, али колима од Врбаса и до Врбаса.
 
Čudno deluje gradilište, kao da su ga po dužini podelili na parcele.
Do Nikole Dobrovića je nasut tucanik, do Vladimira Nazora je samo delimično raskrčeno...
 
Слике 26.12.2015.

Радови напредују, а обилато се користи лепо време. Ради се и суботом и недељом и тако ће бити док год буде лепо време, односно док не буду већи минуси.

Већ се полако назиру обриси улице, а на ткз. десној траци будућег овог дела Тошиног бунара су почели да утабавају шљунак Унимогом и ваљком.
Pogledajte prilog 23
Pogledajte prilog 22
Pogledajte prilog 21

Како ми је шеф градилишта рекао, следеће недеље би требало да почну да копају канале на ивици десне траке, за канализационе цеви, каналиеза електричне водове и све остале подземне инсталације.
Pogledajte prilog 20
Pogledajte prilog 19
Pogledajte prilog 18
Pogledajte prilog 17

И решење од Градског Зеленила за сечу стабала је стигло, тако да се она увелико секу и слажу у неколико гомила, а касније ће бити однешена до складишта Зеленила јер су они и власници тих посечених стабала.
Pogledajte prilog 16

Још има земље која се односи камионима
Pogledajte prilog 15
Pogledajte prilog 14

Помоћ шефа градилишта је добродошла у вађењу камена заглављеног између задњих пнеуматика камиона.
Pogledajte prilog 13

Два петла са својим кокама изашли мало у шетњу по градилишту у потрази за свежим глистама :D
Pogledajte prilog 12

Пар слика из улице Владимира Назора и то отприлике са места где ће бити будући разделни зелени појас између трака
Pogledajte prilog 11
Pogledajte prilog 10
Pogledajte prilog 9
Pogledajte prilog 8
Pogledajte prilog 7
Pogledajte prilog 6

А ко да не одоли Флиртићћћу кад наиђе да га не слика, кад сам ускочи у кадар :)
Pogledajte prilog 5

Део према већ завршеном Тошином бунару. Исто сам сликао са места где ће бити разделни зелени појас. У овом делу се још ништа не ради, сем што је посечено дивље растиње, а Зеленило тек треба овде да уђе.
Pogledajte prilog 4
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 2

Сликао сам баш са постојећег разделног појаса у Тошином бунару, где треба да се споје нови и „стари“ део улице.
Pogledajte prilog 1

И једна сличица иза ограде из улице Николе Добровића, сам почетак дела Тошиног бунара који се гради


Такође ми је речано да ће садашњи стари део Тошиног бунара бити исто уклоњен од стране овог грађевинског предузећа.
 
Odlicna reportaza i ucestala gradiliste pokriveno sto nedodje na pivo i cevape na okup
 
Gago vrhunski čitaj Beobuildovski odradjena reportaža :kk:
 
@Gaga
Sjajna reportaza, sve pohvale i uknjizen plusic.

Vreme ih sluzi i nemaju razloga da ne napreduju.
Jedno pitanje, da li imas informaciju da li su pravilno uklonjene septicke jame. Da li si mozda naceo tu temu sa sefom gradilista?
 
Хвала свима за плусићћће.

@Галекс, септичке јаме су нормално прво испразнили, а после уклонили бетон, тамо где су биле бетонске, па затрпали земљом, а на жалост било их је мало таквих. Једну од бетонских сам сликао у једној од претходних репортажа. Остале су биле једноставно земљане, знаш на шта мислим.
У сваком случају при следећем прављењу фоторепортаже, поразговараћу још једном са шефом градилишта о томе.
 
Hvala na odgovoru i na trudu.
Kada budes obilazio gradiliste, porazgovaraj i o dinamici radova, cisto da dobijemo neki okvir, kad sta da ocekujemo, kao i da znamo da li ce doci do delimicnog zatvaranja stare trase, ili ce otvarati stranu, po stranu.
 
Prošao danas, deluje kao da može da bude završeno da se pusti saobraćaj za mesec i po dana, u vrh glave....
 
Vrh