Šta je novo?

Tošin bunar i Egipatska (Zemunska): proširenje i rekonstrukcija ulica

Sta je u planu da se rusi od objekata od ulice Tosin bunar do ulice Dordja stanojevica kuda ce prolaziti UMP?
 
@Игоре.89, све је срушено што је требало да се руши, а тога није ни било пуно. Најважније је било расчистити оно циганско "насеље", што је успешно решено.
 
Gago, prema tvojoj proceni, da li ih je i koliko usporila kisa i tece li sve predvidjenom dinamikom? Da li je 19ti i dalje realan datum?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384106#p384106:8goq7nl9 je napisao(la):
milos.tro » 03 Мај 2016 08:33 am[/url]":8goq7nl9]Gago odlična reportaža kao i uvek :kk: ,ne bi bilo zgoreg da nekoliko fotki koje tamo i pripadaju postaviš na temi UMP.
Хвала Милоше.
Да будем искрен размишљао сам о томе што предлажеш :kk: . Видећу да неколико слика изаберем и уз краћи текст поставим на теми о УМП-у. То ћу сутра да урадим, сад морам да завршим нешто око мог посла.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384251#p384251:xlnutq3i je napisao(la):
Galeks » 04 Мај 2016 12:53 am[/url]":xlnutq3i]Gago, prema tvojoj proceni, da li ih je i koliko usporila kisa i tece li sve predvidjenom dinamikom? Da li je 19ti i dalje realan datum?
Галекс, киша их јесте нешто успорила и сами су то рекли, а са динамиком радова је све у реду. За сада 19. мај остаје као реалан датум завршетка радова.

Имаће можда један "проблем" о коме су ми у понедељак причали, али су ме замолили да га не износим, док то не виде/нереше са инвеститором. Ствар није ни до извођача, ни инвеститора и сасвим изненада се "проблем" појавио у суботу.
Толико о томе, даље не могу више да говорим, надам се да ме разумете.
 
Hvala ti na brzom odgovoru. Razumem te i cenim sto postujes dogovor sa njima. Ulica je prohodna, tako da i nije veliki problem, dok god se resavaju novonastali problemi koji nas nece kasnije sustici.
Svako dobro.
 
prolazim svakodnevno novootvorenim delom tosinog bunara...lepo sve to izgleda..i tek ce lepo da izgleda...jos kad bi neko uslisio nase molbe i sredio asfalt do raskrsnice sa gandijevom...jer je u mnogo losem stanju...to je malo vise od 1km...nije neka investicija...mozda 2018. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384395#p384395:1bezutz0 je napisao(la):
dane bezanija » 05.May.2016/12:42 pm[/url]":1bezutz0]prolazim svakodnevno novootvorenim delom tosinog bunara...lepo sve to izgleda..i tek ce lepo da izgleda...jos kad bi neko uslisio nase molbe i sredio asfalt do raskrsnice sa gandijevom...jer je u mnogo losem stanju...to je malo vise od 1km...nije neka investicija...mozda 2018. :)
Treba renovirati sve od Studenjaka do Rome..
Da se srede trotoari koji su u uzasnom stanju..
Da se urade normalne biciklisticke staze, a ne ovo cisto da moze da se kaze da postoji...
Da se sredi asfalt..Pogotovo od Tosinog bunara do rome...Sto su mogli da urade sada ujedno sa ovim zatvaranjem ulice...

Ali su ovo opet sve "sporedne" stvari u poredjenju sa konacnim zavrsavanjem celog bulevara :D
I mozda jednog dana za 5 ili 10 godina ovo urade..Ali ne verujem da ce pre 2018 :mrgreen:
Sto se mene tice ima mnogo bitnijih stvari na koje trebaju da se fokusiraju...
Onaj deo od Studenjaka pa do Zemuna, Vinogradska, parkinzi itd...
 
pa sta bi sve trebalo ali za pocetak ako vec pominjes studenjak i romu onda svakako na raskrsnici kod studenjaka prvo jedan pravi kruznik tok...pa onda komplet sve do rome...prelepo setaliste bi se dobilo...ali s ozbirom da je ovo srbija mozemo da budemo zadovoljni sto bar i ovo prosiruju...jer nije moglo pesaka nikako ovde da se prodje..sada se to resava..asfalt nadam se da ce doci bar od prosiranje do rome...bar to..videcemo...ja se nadam iskreno...treba pisati svima..dosadjivati..sta drugo..
 
Слике 06. мај 2016.

На градилишту је прилично живо, на два места се обављају радови. На самој раскрсници где је у току друга фаза радова и на другом крају где је уклапање нове леве траке Тошиног бунара са постојећом левом траком. Због потребних радова извођач је свој жути контејнер-приколицу преместио на друго место тј. на стару трасу улице.
Радови се одвијају предвиђеном динамиком, уз повремене непредвиђене мање проблеме, а ради се продужено.

Код раскрснице су ископани сви потребни канали дуж овог дела Тошиног бунара, а за постављање високо напонских каблова од 10 киловата. На попречном делу улице се постављају каблови за Телеком и ЕПС, а људи из Телекома и ЕПС-а су на лицу места и обављају свој део посла. Раде се и одговарајући шахтови.
Pogledajte prilog 30
Pogledajte prilog 29
Pogledajte prilog 28
Pogledajte prilog 27
Pogledajte prilog 26
Pogledajte prilog 25
Pogledajte prilog 24
Pogledajte prilog 23
Pogledajte prilog 22
Pogledajte prilog 21
Pogledajte prilog 20
Pogledajte prilog 19

И на делу који спаја раскрсницу са УМП-ом се обављају даљи земљани радови. Прокопан је и канал за део новог водовода (није у пројекту, али се ради) који повезује постојеће објекте код овог дела раскрснице.
Pogledajte prilog 18
Pogledajte prilog 17
Pogledajte prilog 16
Pogledajte prilog 15
Pogledajte prilog 14
Pogledajte prilog 13
Pogledajte prilog 12
Pogledajte prilog 11

На разделном појасу између коловозних трака је већ изникла трава :)
Pogledajte prilog 10

Као што рекох и на другом крају градилишта где се нова лева трака уклапа са постојећом левом траком Тошиног бунара су обимни земљани радови. Једним делом леве траке је одраније постављен асфалт, само један слој, а другим делом леве траке су постављена два слоја, слој песка и слој туцаника. Кад се заврше земљани радови у овом делу, а то је ископан канал у који треба да се постављају цеви за каблове Телекома, а такође где је улаз/излаз у Ерпорт град, ископана је и рупа где је постојећи топловод, ће се поставити ризла и после утабавати. И у овом делу, где је лева трака, се требају поставити оне бетонске плоче које стоје одавно изливене. Такве плоче су постављене и на делу топловода испод десне траке.
Pogledajte prilog 9
Pogledajte prilog 8
Pogledajte prilog 7
Pogledajte prilog 6
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 2

На делу старог Тошиног бунара, где је циганско насеље, је скроз скинут слој асфалта. Такође су уклоњене и оне две бетонске бандере од ЕПС-а, а оне су биле између старе и сад нове трасе Тошиног бунара. Још једна оваква бандера стоји код дела раскрснице где се сад уклапа са УМП-ом, и биће исто уклоњена, а она се види на другој и трећој слици ове фоторепортаже.
Pogledajte prilog 1


Хвала на пажњи народе, :sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=384259#p384259:1xi7mq1j je napisao(la):
Гага » 04.May.2016/1:13 am[/url]":1xi7mq1j]
Имаће можда један "проблем" о коме су ми у понедељак причали, али су ме замолили да га не износим, док то не виде/нереше са инвеститором. Ствар није ни до извођача, ни инвеститора и сасвим изненада се "проблем" појавио у суботу.
Толико о томе, даље не могу више да говорим, надам се да ме разумете.

Hocemo li ikada moci da saznamo sta se to tako misteriozno dogodilo? :mrgreen:
 
neka se svi naljute ali ja moram da kazem...novi deo kojim se sada ide tosinim bunarom je po kvalitetu za mene los ili nedovoljno ravan...pogotovo spoj starog i raskrsnice...previse se to oseti i kola na samoj raskrsnici poskakuju...nije ravno,sve se oseca,previse se osecaju neravnine za jedan nov asfalt...da li su zurili ili sta vec, ja stvarno ne znam...ali pri malo samo vecoj brzini se bas bas oseti...ne znam da li ce se ostali sloziti sa mnom ali tako je.cak i oni meraci saobracaja se osecaju i vise nego na nekim dr mestima po gradu...napominjem sam spoj starog asfalta i raskrsnice nije dobro uradjen,zao mi je iskreno zbog toga..ocekivao sam vise... :( :( :( :(
 
Nije to avionska pista mozda imas prevelika ocekivanja nzm
 
Slazem se sa Direktorom... nemoj da trazis dlaku u jajetu... ja sam ziveo u NYC ni tamo nisu idealni prelazi tako da...
Prosao sam ulicom i fantasticna je! Svaka cast.
 
Mi sa NBG imamo visoke kriterijume, nije dovoljno SAMO da imamo bulevar, nego i da bude lep, kvalitetan, prohodan...itd. :D
 
To smo upravo i dobili. Idi prosetaj da vidis kako su lepe staze, drvored, ivicnjaci...
Ponavljam, odlicno odradjen posao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=385227#p385227:2v8q5sok je napisao(la):
astrodule » 10 May 2016 03:07 pm[/url]":2v8q5sok]Ja kao vozač nisam primetio neravnine, dok moja žena kao suvozač jeste.

Poslato sa telefona
Princeza na zrnu graška :sesir:
 
Moj dobar drugar često putuje na relaciji Bežanija - Žarkovo. I često kaže da jedva čeka da preko UMP ,,preleti,, ceo NBG i spusti se na Čukaricu. BIće to odlično i tek tada dobiti deo fukcije koju bi trebalo da ima.

Ovaj projekat je ovde bio potreban i pre 15 godina, a ne sada. Nije bio potreban most na Adi, nego ovako širok deo Tošinog Bunara koji je povezan saobraćajnicom sa drugom opštinom, čiji dobar deo stanovnika ima potrebu za putovanjem iz jedne u drugu.

Ali ako, bolje što su i sada uradili, nego nikad, a ni to me ne bi čudilo.
 
Ja se nadam da ce pravac na semaforu raskrsnice Vojvodjanska +Gandijeva ka kruznom toku dobiti bar 2 trake (trenutno imamo jednu) jer cemo i pored ovog prosirenja na tom mestu imati cep.

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=385228#p385228:y5983v7n je napisao(la):
GOJE » 10 May 2016 03:08 pm[/url]":y5983v7n]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=385227#p385227:y5983v7n je napisao(la):
astrodule » 10 May 2016 03:07 pm[/url]":y5983v7n]Ja kao vozač nisam primetio neravnine, dok moja žena kao suvozač jeste.

Poslato sa telefona
Princeza na zrnu graška :sesir:

Ja mogu da potvrdim ovo što je napisao "dane bezanija".
Prvi put mi se učinilo da je talsasto, pa sam drugi put prošao sporo, bez noge na gasu - i da, oseti se.
 
Ja sam prosao par puta tuda ne mogu reći da sam primetio neki problem ni na spoju ni na ostatku puta
 
Слике 10. мај 2016.

Ради се пуном паром па данас и није било пуно приче са извођачем радова. Сад је на реду постављање разноразних подземних инсталација на делу где се Тошин бунар уклапа са УМП-ом. Осим тога се скидају каблови са бандера, скидају бандере, скинут је део и металне ограде постојећег ресторана. Скинути каблови са бандера се морају поставити сад у земљу и копају се одговарајући канали. Још увек проналазе разноразне подземне каблове којих има доста, а који нису били уцртани у постојеће планове. Све то опет треба сад уредно поставити и обележити, а ту се и помало губи време. Паралелно се и даље обављају земљани радови на делу уклапања са УМП-ом.
Pogledajte prilog 30
Pogledajte prilog 29
Pogledajte prilog 28
Pogledajte prilog 27
Pogledajte prilog 26
Pogledajte prilog 25
Pogledajte prilog 24
Pogledajte prilog 23
Pogledajte prilog 22
Pogledajte prilog 21
Pogledajte prilog 20
Pogledajte prilog 19
Pogledajte prilog 18
Pogledajte prilog 17


Шеф градилишта замишљено гледа пронађени кабл који није био нигде уцртан. :rant:
Pogledajte prilog 16

На другом крају где се уклапа нови и стари део Тошиног бунара је исто живо. Утабава се ризла и то се данас завршава. Током сутрашњег и прекосутрашњег дана ће се асфалтирати први и други слој леве траке улице, од украјања са постојећим делом улице до дела који је већ асфалтиран у овој новој левој траци. Постављене су и оне претходно изливене бетонске плоче изнад топловода на левој новој траци, а где је баш улаз/излаз за Ерпорт град. Урађен је и мањи паркинг, по пројекту, који је одмах уз улаз у малопре споменути „град“.
Pogledajte prilog 15
Pogledajte prilog 14
Pogledajte prilog 12
Pogledajte prilog 13
Pogledajte prilog 11
Pogledajte prilog 10
Pogledajte prilog 9
Pogledajte prilog 8
Pogledajte prilog 7
Pogledajte prilog 6
Pogledajte prilog 5
Pogledajte prilog 4

Поглед на улаз/излаз у Ерпорт град са друге-унутрашње стране
Pogledajte prilog 3
Pogledajte prilog 2

Завршен је и улаз у будућу бензинску станицу НИС
Pogledajte prilog 1


Хвала на пажњи народе :sesir:
 
zlajam":1qwgw0mm je napisao(la):
Ja se nadam da ce pravac na semaforu raskrsnice Vojvodjanska +Gandijeva ka kruznom toku dobiti bar 2 trake (trenutno imamo jednu) jer cemo i pored ovog prosirenja na tom mestu imati cep.

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
Bar 2 3 nedelje su krajnje dve desne trake sada za pravo za sve u saobracaju, pogledaj znak za trake sta pokazuje, a videces i da je autobuska stanica izmestena posle semafora.

Sent from my LG G4
 
Vrh