Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Šta sve ovde mogu pročitati........ :lol: :lol: :lol:
 
I šta mi drugi možemo da pročitamo od strane taxista :lool: :lool: :lool:
 
@BATICA pa argumentuj ako nismo u pravu ;) ovo je forum, ovde se argumentujem diskutuje, daju se podaci. Ajde, koliko šta košta jednog prosečnog taksisutu u Beogradu? svi troškovi?
 
Pa kako? Mali servis svakih 1000km, veliki servis na 16.000, sipa se samo ulje sa ekstraktom polarne foke ...
Sirotinja bre, nema ni za vodu.
Treba cena da se podigne jos 30% i da se uvede obavezna voznja jednom nedeljno za sve koji imaju prebivaliste u Bgd, a dvaput nedeljno za bugarske turiste.
4dd7c7edd0e84a98e3d5e36d831c10a7.jpg


Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Jos bolje obavezna taksa, kao za rts, al da ne moraju da voze, to ih mnogo kosta. :)
 
E kad postavi ovu sliku, to mi nikad nije bilo jasno kako se nekom to isplati? mislim, ima tih automobila polovnih za npr 20 tak hiljada al ono... odakle?? :D i ako se ima za ovo što se onda nema za neki EV? ako ništa drugo za te pare mnogo manje troši i ne menja mu se ulje.
 
Šta je bre ovo?
Tema "batica VS ostatak foruma?
Batica u klin, vi u ploču, a istina "tamo negde" između, mada je neinteresantna i jednima i drugima...

Najjača tema, tako dobro oslikava srpsku pamet i srpski inat...

Uostalom, uzdrzite se od korišćenja taksija i tako "uništite" Baticu

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Tacno tako, ja se nisam vozio taxijem bar 6 meseci. Pre toga sam koristio taxi 3-4 puta nedeljno.
 
Tako i treba ne voziti se sa taksistima ,sve je to olos,neradnici,kartel,mafija,monopolisti prljavih automobola
E prelazim na cargo,kod njih su ljubazni vozaci,mirisljavi i cisti automobili,znam kako se zove vozac,znam koji auto dolazi i mogu da mu dam ocenu.Bas su divni ,bore se za gradjane da im bude jeftiniji taksi ,bore se za digitalizaciju Srbije.A ovaj taksi kartel,mafija ih napada pa to je strasno.
 
@BATICA a da nam izneseš računicu umesto što kenjaš? mislim, izvini za izraz ali ove kao sarkastično cinične izjave.. argumentuj brate mili.
i realno, probaj da se provozaš njima i videćeš da jeste urednije od dobrog dela taksista :D mada ovde niko nije rekao da nema finih i dobrih taksista.
dakle, činjenice, mani se ovih fazona. Koliko šta košta taksistu?
 
Pa cinjenice ,argumente je iznela vecina forumasa u dosadasnjim postovima.
A nema nista sarkasticno,cinicno to je opste misljenje vecine forumasa i opste je poznato da su taksisti omrzena delatnost tj neradnici,mafijasi,monopolisti,kartelisti itd
Koliko sta kosta taksistu,ma to je nebitno,uglavnom taksisti za par sati uzimaju veliku lovu dnevno , mesecno zaradjuju i preko 1000 evrica.Kao da voze spejs~satl i samo kukaju da nema posla a nece da voze od Slavije do Trga
Tako je to kad su monopolisti,kartel,mafijasi,neradnici.......da imaju konkurenciju bilo bi drugacije,bolje,jeftinije

......

Evo na taksi stanici Putnik kod doma zdravlja N.Beograd puna taksi stanica, zauzeli ulicui i vecina neradnici,vecina nece da vozi za 300din svi cekaju voznju od 1000din.
A automobil vecini prljava i strokva,stasno,bezobrazluk
 
okwj, odsustvo argumenata u tvojim postovima jasno kaže da je većina forumaša zapravo u pravu. hvala ti, odlično si zastupao taksiste :) kad bih ja tako zastupao ljude nikada dinara ne bih uzeo!
a uz konkurenciju bi sigurno bilo bolje, dokaži da nije ;)
 
Njegova prica je ista kao Vuciceva nemam dinara, nikad nista nisam uzeo, radim po 14 sati dnevno itd...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602941#p602941:3buli0ub je napisao(la):
Gorstak89 » Pon Feb 18, 2019 3:13 pm[/url]":3buli0ub]okwj, odsustvo argumenata u tvojim postovima jasno kaže da je većina forumaša zapravo u pravu. hvala ti, odlično si zastupao taksiste :) kad bih ja tako zastupao ljude nikada dinara ne bih uzeo!
a uz konkurenciju bi sigurno bilo bolje, dokaži da nije ;)

Pa, upravu si,nemam argumente dok svi koji su pisali na temu imaju neoborive argumente, a zbog tvojih argumenata ostao bez teksta
Nisam ja zastupanik niti zelim da zastupam taksiste
Slazem se da bi konkuencij u taksi prevozu donela bolje,pa to je pokazala praksa u svim vecim Evropskim gradovim,zar ne , tamo nema monopolista,kartela,mafijasa i taksi prevoz je jeftin.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602953#p602953:2pkjp0rp je napisao(la):
loyola » Pon Feb 18, 2019 3:51 pm[/url]":2pkjp0rp]Njegova prica je ista kao Vuciceva nemam dinara, nikad nista nisam uzeo, radim po 14 sati dnevno itd...

Da,da malo,eto ti znas da
Imam bre na banci par miliona i ne radim po 12-14 sati dnevno vec 3-4 sata i uzmem lovu,7-8 crvenih.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602989#p602989:237yiuqz je napisao(la):
BATICA » Pon Feb 18, 2019 4:35 pm[/url]":237yiuqz]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=602941#p602941:237yiuqz je napisao(la):
Gorstak89 » Pon Feb 18, 2019 3:13 pm[/url]":237yiuqz]okwj, odsustvo argumenata u tvojim postovima jasno kaže da je većina forumaša zapravo u pravu. hvala ti, odlično si zastupao taksiste :) kad bih ja tako zastupao ljude nikada dinara ne bih uzeo!
a uz konkurenciju bi sigurno bilo bolje, dokaži da nije ;)

Pa, upravu si,nemam argumente dok svi koji su pisali na temu imaju neoborive argumente, a zbog tvojih argumenata ostao bez teksta
Nisam ja zastupanik niti zelim da zastupam taksiste
Slazem se da bi konkuencij u taksi prevozu donela bolje,pa to je pokazala praksa u svim vecim Evropskim gradovim,zar ne , tamo nema monopolista,kartela,mafijasa i taksi prevoz je jeftin.

Meni ne trebaju nikakvi argumenti kao musteriji, idem tamo gde mi je jeftinije i bolje. Pa i da nije, trosim svoj novac gde hocu. A kad procitam tvoje postove, sve sam sigurniji da ih na taksi necu trositi.
 
Batice ovde imas bar 20 ljudi koji su potvrdili da su taxisti u Srbiji losi, ako vas ima 4,5k mozda 6 nisam siguran sad koliko u BG (znam da si negde to napisao) misljenje ovde sa foruma jeste da je bar 60% a mozda i vise taxista u Beogradu bezobrazno, da nece da voze kratke relacije, da hoce da voze po fixnoj ceni, da hoce da odere strance, da te vozi duzim rutama i tako to, dok je toga taxisti ce ostati mafija u Beogradu, kad bi vi imali tu ocenjivanje, pa svako ko koristi taxi usluge da moze da te oceni i onda na pola godine ili godine da oni koji su bezobrazni da im se lepo oduzme dozvola i da nekom ko ce da radi tu uslugu bolje e tad cemo mi reci da je u srbiji taxi odlican.

E sad ti ces reci jeste tako ajde da ocenjujemo i friziera i pekare i ... , pa i ocenjujemo ih al se to ne vidi, jer ako te taj frizer mozda okinuti dva puta, treci put neces ici kod njega i onda ce vremenom da ostane bez musterija i morace da zatvori radnju ista situacija ce biti i sa ostalima.

A klijenti u retkim slucajevima mogu da biraju koji taxista ce da ih vozi, i onaj sto je bezobrazan ako placa porez drzavi moze da radi tako bezobrazno do penzije, mi nikad ne znamo koji ce taxista da nam dodje i dal ce da nam zakine.
 
Jeste al ja ne mogu da znam ko me je vozio prošli put, frizeru znam adresu :D eto, možda da taksisti imaju okačenu adresu na kolima hahahaha z amisli kolike bi batine dobijali kad nekog iseku na putu što su meni uradili nebrojeno mnogo puta... jednog lika u mom rodnom gradu su taklo pretukli, mali grad i jbg. isekao nekog onako baš bezobrazno a taj drugi lik poznat policiji od ranije i bam.
elem, Batice pokazao si ono što smo i mislili, i hvala ti, vozićemo se CarGo-om ili eventualno yandexom. Nije mi žao jer niste ništa učinili da porpavite sebe i svoju uslugu. A da ste mogli - mogli ste! mogli ste da angažujete studente etf-a npr da vam naprave aplikaciju, ili da to zahtevate od grada Beograda umesto da uvedu teži monopol vama. Mogli ste i da se udružujete pa da npr kupite el vozila i da ih delite, tj vozite na smenu pa da bar možemo reći da ste na ekologiju mislili. :) neću posećivati ovu temu neko vreme, poyy
 
100 ljudi 100 ćudi

Đe god se sastanu,ljudi ocenjuju druge,a sebe ne
 
Odlicno, taxista nam kaze kako treba sebe da ocenjujemo Jel treba i neku finansijsku pomoc da ti uplatimo? Kazi samo!

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=603064#p603064:39bu3p4p je napisao(la):
BATICA » Uto Feb 19, 2019 12:32 am[/url]":39bu3p4p]100 ljudi 100 ćudi

Đe god se sastanu,ljudi ocenjuju druge,a sebe ne
Tačno tako. Taxisti ocenjuju mušterije , a mušterije taxiste. I gle čuda , uvek ispadne da su svi uvek u pravu. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=603081#p603081:3e25im9b je napisao(la):
solecar » Uto Feb 19, 2019 1:55 am[/url]":3e25im9b]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=603064#p603064:3e25im9b je napisao(la):
BATICA » Uto Feb 19, 2019 12:32 am[/url]":3e25im9b]100 ljudi 100 ćudi

Đe god se sastanu,ljudi ocenjuju druge,a sebe ne
Tačno tako. Taxisti ocenjuju mušterije , a mušterije taxiste. I gle čuda , uvek ispadne da su svi uvek u pravu. :)

:kk: :kk:

:sesir:
 
Jel postojala ikad mogucnost taksija sa decijim sedistem od kako postoji taxi kod nas? Nije? A evo vidis konkurencija dosla i odmah to postalo dostupno, nije li to najjednostavniji dokaz da je konkurencija dobra? I to nije neki trivijalni dobitak vec bukvalno moze znaciti razliku izmedju zivota i smrti(deteta).

Da ne pominjem placanje karticom i nemogucnost koriscenja turbine i narucivanje preko aplikacije sa sve pracenjem u svakom trenutku. Pa samo to je dovoljan razlog da nikad vise ne koristim regularan taksi sve i da je 20% jeftiniji(a realno je cak i skuplji).
 
IMG-20190215-202436.jpg


Bagrovsko parkiranje ba sinama i cekanje da tramvaj zvoni i zvoni i pridje :bash:
 
Danas sam prolazio pored Taxi stanice na Terazijama. Regularni i divljaci parkirani , a pored njih stoje komunalci koji pričaju nešto za sebe.
 
Vrh