Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Dobro 1.500 nebitno je...ali je parking cena prihvatljiva i ima besplatan shuttle bus. Ovo je cena u Garaži i prilično je jasno iskomunicirana i kroz medije i u samoj garaži.
 
Predpostavljam da se vozim imaginarnim busem od zgrade do p11 parkinga, oko pola 1 nocu. Mozda sam otrcao, a zaboravio. Ostavi se tih prevarantskih fora, kao na Slaviji u Kralja Milutina na stanici A1, gde dvojica taksista ubedjuju troje stranaca da autobus vise ne postoji. Kum i ja ih spakovali u kombi i odvezli na aerodrom za dz.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Dobrovoljno si odvezao ljude na aerodrom besplatno, ostavio kombi na parkingu i i svi ste usli u autobus koji vozi sa parkinga na aerodrom u pola 1 nocu?
 
Ne, kombi je ostavljen gde treba, a posto radim na aerodromu, znam kada ide i kada treba da ceka bus, od zgrade do parkinga i obrnuto. A to posto si svaki dan na aerodromu i tvrdis to sto tvrdis o autobusu, ne znaci nista drugo nego da ...Opet lažeš....stalno i nanovo...

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Ne, kombi je ostavljen gde treba, a posto radim na aerodromu, znam kada ide i kada treba da ceka bus, od zgrade do parkinga i obrnuto. A to posto si svaki dan na aerodromu i tvrdis to sto tvrdis o autobusu, ne znaci nista drugo nego da ...Opet lažeš....stalno i nanovo...

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
Evo ako nocas radis hajde zajedno da cekamo bus od 00:30h pa dok nenaidje garantujem da nece krenuti bar do 3.
 
Ne mogu, zauzet sam poslom. Nemam vremena za gubljenje kao ti...cak imas vremena i da nas lažeš ovde po forumu.

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Opet lazes kao i obicno

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Normalno je da ne kreće do 3 kad nema putnika...

Što više ljudi bude saznalo za ovu opciju i koliko je povoljnija od dva vaučera za koje nisi ni siguran da će da se uvaže...to će ceo sistem da lagne...sistem Holiday parkiranja postoji na svakom ozbiljnijem aerodromu.

Mare samo na svoju vodenicu...
 
Normalno je da ne kreće do 3 kad nema putnika...

Što više ljudi bude saznalo za ovu opciju i koliko je povoljnija od dva vaučera za koje nisi ni siguran da će da se uvaže...to će ceo sistem da lagne...sistem Holiday parkiranja postoji na svakom ozbiljnijem aerodromu.

Mare samo na svoju vodenicu...
Naravno da ima putnika.
Jer ima i dolazaka i odlazaka izmedju 00:00 i 04:00
Po tvom misljenju samo sto nisu zaziveli leteci kineski automobili koje ti je predsednik obecao😂😂😂
 
Mare gde ti je batica da ti lajkuje postove? Mislim nije u redu da samo ti njemu budzis reaction score, kakvi ste to taksisti ako niste solidarni?
 
Mare gde ti je batica da ti lajkuje postove? Mislim nije u redu da samo ti njemu budzis reaction score, kakvi ste to taksisti ako niste solidarni?
Ja da sam cekao na lajkove i podršku drugih(ne mislim na Baticu naravno) ne bi imao tri stana nego bi kao vecina forumasa bio podstanar.
 
Petak, sleteo na aerodrom... Nisam video gde je sada deo sa vaučerima. Verovatno su ponovo premestili negde. Valjda je sada cena taksija do NBG oko 2500 din.
Car:go dosao za 3 min, nov čist Jaguar, neki manji SUV.

Dole levo, u rupi, taksisti. Standardna stara i neuredna vozila, a u sredini parkinga, između njih, policijska Škoda, otvorena vrata i dva policajca (ne komunalna). Valjda čuvaju putnike od taksista, tako izgleda?!

Naravno, par divljaka mi je nudilo taksi.
 
Petak, sleteo na aerodrom... Nisam video gde je sada deo sa vaučerima. Verovatno su ponovo premestili negde. Valjda je sada cena taksija do NBG oko 2500 din.
Car:go dosao za 3 min, nov čist Jaguar, neki manji SUV.

Dole levo, u rupi, taksisti. Standardna stara i neuredna vozila, a u sredini parkinga, između njih, policijska Škoda, otvorena vrata i dva policajca (ne komunalna). Valjda čuvaju putnike od taksista, tako izgleda?!

Naravno, par divljaka mi je nudilo taksi.
Где си сачекао CAR:GO, колико је он до НБГ?
Нису сва такси возила неуредна, уосталом не мора се сести у први, ја увек изаберем неки уредан, дивљаке који вуку за рукав игноришем. Скоро сам узео ваучер, на више места је био путоказ и није био проблем наћи.
 
Vrh