Šta je novo?

Taksi (Taxi) prevoz

Pa vi taxisti i nemate mnogo posla, cim dan i noc pisete po forumu, sem ako ne kucate u voznji...

Sent from my moto e(7) using Tapatalk
 
Eto vidiš,kucamo u vožnji
I zarađujemo svoj novac slobodno 🤣
 
Poslednja izmena:
Ispade svuda gde je taxi jeftiniji nego u BG, da je nelegalan. :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Ispade da je nelegalan taxi svuda gde dampinguju cene, a samo u BG nelegalan zbog dopingovanja cena.
Ispade da u drugim gradovima u stvari taxisti rade taj posao jer ne znaju šta bi sa slobodnim vremenom (moja pretpostavka), jer kako kaže @Mare81 , žive od drugih poslova kojima se bave.
Nek dotični pročita šts je napiso pošto ne zna..
Gde piše da veruješ Maretu,samo si napisao šta Mare kaže,a on je to rekao za onog sa audijem limuzinom iz Pa
A u prvom delu posta si se sprdao na odgovor žašto je taksi jeftiniji u manjim Gradovima i kako ja to pišem neistinu...
Kada sam te pozvao da se uveriš da je tako kako sam pisao...i da pišeš gluposti
Nemaš vremena, potrebu ali imaš vremana da blatiš..
Da bi opet na kraju tvrdio da pročitam šta si napiso tj. da si napisao da veruješ Maretu....
I opet .....sramota me da napišem kakav si lik
I stvaron si profesionalan na ovom forumu..ispoljio si mnogo toga....
I svako ko ima malo realnosti znaće šta sam hteo napisat..
 
Poslednja izmena:
Pa kad Vam se dokaže ili pokaže da samo znate da pljujete....e onda je rasprava besmislena i treba je zaključati 🤣
 
Odavno je trebalo zakljucati temu,za clanove koji ne koriste taxi usluge..
Kao i za one koji ga koriste SAMO za novu godinu, sv. Nikolu ili kad ih pas ujede..
 
Smisao slobodnog trzista je u izboru...
A i raspitaj se malo, inovativni nisu dosta skuplji, nego ti navodis vodu na svoju vodenicu izborom biznis klase vozila. Mada me poprilicno boli ***** za Cargo.
Mada me poprilicno boli ***** za Cargo.
Evo i tebi mogu da dokažem kako si.....xxxxxx
Ovi nije biznis klasa nego eco...
taksi za ovu relaciju je oko 600din kako sam i napisao dok je cargo za istu relaciju skuplji za oko 300din
A relacija je Dom Zdravlja N.Beograd - Z.Venac u periodu od 06.00h do 22.00
Ali ti pišeš da navodim na svoju vodenicu....i da poredim sa biznis klasom...
Samo lupaš ..kao i obični
Ako je suprotno od onog što pišem imaš 50e
Proveri pa da vidimo ko laze i lupa gluposti
ja ili ti
Lako je dokazivo....
Screenshot_20220614-184059_CARGO.jpg
 
Poslednja izmena:
Odavno je trebalo zakljucati temu,za clanove koji ne koriste taxi usluge..
Kao i za one koji ga koriste SAMO za novu godinu, sv. Nikolu ili kad ih pas ujede..
Temu treba zakljucati za sve, jer su je upropastili prvenstveno taxisti. Napravite grupu na viberu pa se dopisujte. Lock!
 
Odavno je trebalo zakljucati temu,za clanove koji ne koriste taxi usluge..
Kao i za one koji ga koriste SAMO za novu godinu, sv. Nikolu ili kad ih pas ujede..
Nemoj Mare tako i to su naši korisnici
Slobodno troše svoj novac i hoće tržište..tržište,Uber,Cargo...itd
Samo što se sa njima nikad neće voziti jer im je skupo..
Oni znaj koliko mi zarađujemo,koliko dnevno radimo,koliki su nam troškovi,ma sve oni znaju jer oni su korisnici...a imaju i zakon o zaštiti potrošača i ne smeš da odbiješ vožnju ako neko hoće da jede pljeskavicu
Tako su neki pisali kako domaću firmu cargo terorišemo i ne damo im da rade
Ma sve oni znaju...
Dok se nismo nas dojica pojavili međusobno su dizsli ego pljuvanjem po tsksistima i kako treba ovo ili ono zza 3,4e
A kad im izneseš dokazive činjenice...e onda je rasprava besmislena i treba zaključati temu


@Misha V

Vidim da ćutiš na prozivku da vidimo ko je lažov i ko lupa gluposti
Samo kukaš kako treba zaključati temu,pa i mene bi bilo sramota da sam tako pisao i tražio da se zaključa tema...

 
Poslednja izmena:
Nemojte ljudi, k'o Boga vas molim. Svi bacaju u moj bunar. Ne mogu više da čistim. ;)
 
Evo ovde se krije odgovor. Ko hoće i ume da rastumači, shvata šta je pisac hteo da kaže.

P.S.
Hvala ti što si mi na indirektan način odgovorio da ne umeš da prećutiš.
Normalno da ne mogu da prećutim na tu količinu licemerstva...
Kao i sam što znaš Mare je pisao o tipu koji vozi audija na tx od 100.000e a ne o ceni taksi prevoza u manjim Gradovima
Sads si već postao i manipulator,svakim danom napreduješ



@Bulbulderac17

Ma to na Aerodromu dno,dna sramota živa
Povraća mi se ..pisao sam u ranijim postovima skoro
Ma strašno, nemam komentar, kako ponižavaju ljude koji su uzeli vaučer...
Komentari su još dobri ja sam očekivo još gore,bar bi ja tako pisao
A što je najgore jesu regularni sa tx

 
Poslednja izmena:
Recite mi...pošto volim da pitam...:)...u proseku na koliko ste vaučera pozitivni a na koliko ne...tj koliko je vožnji sa odredištem na početku zone bliže aerodroma a koliko je na kraju?

Naravno ne računajući put do aerodroma.
 
Jos jedna edukacija za ovde svetske putnike:
Kada Vas je recimo troje i idete na tri adrese poslednja je recimo Vracar nije vaucer 2.200din
Nego ako idete novi beograd Dorcol pa Vracar, uzmete vaucer na 1.700din(novi Beograd) kad prvi(najbliži) izadje pali se taksimetar i sta otkuca do dorcola i Vracara platite plus 1.700din(vaucer)
 
Recite mi...pošto volim da pitam...:)...u proseku na koliko ste vaučera pozitivni a na koliko ne...tj koliko je vožnji sa odredištem na početku zone bliže aerodroma a koliko je na kraju?

Naravno ne računajući put do aerodroma.
U svakom slucaju ono sto rade na Aerodromu nije u redu,ako se neisplati nek ne idu na Aerodrom....nisu stranke krive,pa nece da ih voze na vaucer vec pogadjaju cenu
Mada uvek ima vise voznji sa Aerodroma nego do Aerodroma
Tako da ima dosta praznih km
Eto vozio stalnu stranku do Aerodroma iz hotela Putnik = 1348din a sledeca 2h nije bilo sletanja,vratio se prazan....km ispade oko 60din
Inace vaucer za tu relaciju je 1700din

Nisam bas razumeo pitanje...ako mozes da pojasnis
Inace 3.000 din = 13,80l
Automobili su poskupeli za 30% +
 
Poslednja izmena:
U proseku koliko vožnji od aerodroma je ka delu grada koji je na početku iste zone (NPR Čukarica) i gde potrošite manje goriva ...u odnosu na delove koji su u istoj zoni (NPR Zvezdara) i gde potrošite više goriva jer je dalje.

Za obe zone dobijete isto para 1.800

Nadam se da sada razumeš
 
Ne mogu ti odgovoriti jer slabo idem na Aerodrom,osim kad imam stalnu stranku.
Tako da nemam racunicu,sta,kako,koliko
Ne znam ,ne zelim da lupam ...
Samo znam da se 100km za cas napravi ako se radi Aerodrom

Eto sutra se počinje sa radom posle kraćeg bolovanja,mora da se radi,pola meseca prođe a ni blizu 1000e zarade,al biće do 31.😉 .... da, neki mogu da odahnu od mog pisanja ..
Nadam se da neće i dalje tražiti da se tema zaključ
✌️
Laku noć,Pozdrav
 
Poslednja izmena:
U proseku koliko vožnji od aerodroma je ka delu grada koji je na početku iste zone (NPR Čukarica) i gde potrošite manje goriva ...u odnosu na delove koji su u istoj zoni (NPR Zvezdara) i gde potrošite više goriva jer je dalje.

Za obe zone dobijete isto para 1.800

Nadam se da sada razumeš
Ja radim aerodrom uglavnom od 21h,diskutabilno je to sve dosta se prelazi, ali sa druge strane nema stranaka koje su pijane, drogirane, hoce da jedu u autu itd. Nema pravila neko za voznju od 1.700din ti da 20e,imas jaj.. plate ti na karticu 1.700din i jos hoce na pumpu da stanu da pazare..
Sve u svemu manje trosis auto i zivce...
 
Poslednja izmena:
I na proslo smo cekali 10 godina, sta je godinu dana🤣
 
Vrh