Šta je novo?

Stari savski most - Most Miladina Zarica

Gde sa Starim savskim mostom?

  • Povezati Blok 70 sa Adom Ciganlijom

    Glasovi: 177 36,8%
  • Povezati Veliko ratno ostrvo sa Zemunom

    Glasovi: 62 12,9%
  • Neka druga gradska lokacija

    Glasovi: 30 6,2%
  • Pokloniti most drugoj opštini u Srbiji u skladu sa potrebama

    Glasovi: 163 33,9%
  • Most treba da ide u staro gvožđe

    Glasovi: 29 6,0%
  • Ne znam

    Glasovi: 20 4,2%

  • Ukupno glasača
    481
Сматрам да за главне токове а пре свега булевара МП и НТ кружни ток није добро решење. Може, али као код арене она два јајета. Кружни ток на спрату, доле главни правац. И пре и после ушћа.
 
IMG-20240117-WA0000.jpg

1952
 
Sada prosao mostom od NBG ka BASu se izvodi neki radovi u toj traci ali nisam video kakvi deluje mi da su vezani za sine mada ima i iskopina.
 
Poslednja izmena:
Da li je negde propisano koliko okolni objekti moraju da budu udaljeni od mosta? Ovo je i sada toliko blizu da je za dečurliju veoma izazovno (da iz stanova koji gledaju na most leti gađaju automobile kesama punim vode, a zimi grudvama). Ja ne mogu da zamislim da sam kupio stan na ovoj lokaciji a da mi pod prozorom šiba saobraćaj preko mosta. Da je bilo pameti pa da je most postavljen stotinak metara uzvodno (da izlazi iz Bulevara Z. Đinđića).
 
Ako ga sruše, neće ga ni praviti, to je od početka jasno. Školski primer onog došli divlji oterali pitome. Zbog toga je važno da se ni po koji cenu ne dozvoli rušenje.
 
Ja jedva čekam da ne vidim ovaj most više u životu. Sve je bolje od ovoga što imamo sad.
 
Zar ne bi bilo bolje da su ga održavali kako treba?

Upravo je ovaj scenario SNS maslo - ne održavaš. pustiš da propadne i onda su oni kao neki spasioci, a to im je prilika da nameste preskupe tendere. slikaju kada se završi...
U održavanju je manja lova, ljudi vremenom shvate koliki je idiotluk da se hvališ redovnih održavanjem.
 
Vrh