Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592096#p592096:nm9rabzt je napisao(la):
Alokin » 29 Dec 2018, 13:41[/url]":nm9rabzt]Ovo sigurno rade uz odobrenje GDS jer je razvodni orman za struju bio izmešten iz tog dela hodnika, ai hidrant nisu dirali verovatno jer bi imali problem sa protivpozarcima na tehničkom prijemu. Pitao sam prestavnika GDS o čemu se radi a on sleže ramenima i kaže pa on je kupio dva stana...
I meni su slicno rekli kada sam ih pitala kako neko moze da "prisvoji" hidrant i dobila odgovor "...ali meni to ne bi smetalo". Sad je vec vise nego jasno da se ovo radi uz amin nekoga iz GDS. Ali i iznad popa ima pop. Valjda.
 
Samo zamišljam šta bi bilo da je "baja" kupio ceo sprat.... Naplacivao bi prolaz na spratove iznad, ako se lift pokvari :)
Podrzavam predlog "masna boja" :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Masna farba nego sta. Eto u prolazu se slucajno prolila boja ili pregorelo ulje. Pa nek baja tuzi.
 
A jel prijavljeno direktno inspekciji - policiji itd? da li je dolazio neko ?

:lol:
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592123#p592123:b1qpne2r je napisao(la):
Dušan » Sub Dec 29, 2018 4:04 pm[/url]":b1qpne2r]Zazidati ga u njegovom ćumezu!
Izgovor: po projektu!!!
:lol: :lol:
 
Auuu,wtf pa kad radi nocu? Ja sam u cudu i ne mogu da verujem da neko ovo moze da uradi i da svi samo gledaju sacuvaj boze sta sve padne coveku na pamet.Banana drzava nema sta...
 
Sad mi dodje da uzmem safilicu i da im sve one stubice poskidam za 10 minuta posto su ih onako bedno stavili na 4 safa m8,samo se bojim da ne bi docekao jutro a vec bi me corkirali :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592219#p592219:1dyzukny je napisao(la):
IgorMa » Sub Dec 29, 2018 3:35 pm[/url]":1dyzukny]Sad mi dodje da uzmem safilicu i da im sve one stubice poskidam za 10 minuta posto su ih onako bedno stavili na 4 safa m8,samo se bojim da ne bi docekao jutro a vec bi me corkirali :D

Pa i nije losa ideja. Ne bi bilo lose da se organizujemo i coporativno poskidamo stubice. Pojedinac nista ne moze ali grupa moze.
 
Ja imam dve srafilice, samo recite datum i vreme i dolazim sa punim baterijama :)
 
Ako to uradite grupno u dogovoru, barem 50 vlasnika stanova, pokazaćete u startu da sa novim vlasnicima nema zezanja. Isto i sa onim bahatim koji pregrađuje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592293#p592293:307tmzs9 je napisao(la):
proj » Ned Dec 30, 2018 1:54 pm[/url]":307tmzs9]Počele su i nadogradnje :)

Molim!? :shock:
 
Kakva nadogradnja kad nema gde da se nadogradi.

Sto se tice stubica ako ih skinete to je upad na neciji posed. Kao kad bi vama neko skinuo vrata od stana. Mi ne znamo cije je to jer GDS cuti i to je problem. Ja sam vec video otkljucan stubic sa parkiranim vozilom.
Problem je veliki, pricao sam sa par komsija, apsolutno niko nije znao da ce ovako biti. Nikom nije receno za privatan parking. Medijski smo ucutkani, niko nista ne prenosi iz naselja. Cak je i ministarka tek radi reda napravila mini useljenje a da se naselje i stan prakticno nije videlo. Iz nekog razloga smo za vlast "strogo poverljivo" projekat, a trebalo je da odzvanja na sve strane.
U svakom slucaju nisam za nasilje.
 
Kakva nadogradnja kad nema gde da se nadogradi.

Sto se tice stubica ako ih skinete to je upad na neciji posed. Kao kad bi vama neko skinuo vrata od stana. Mi ne znamo cije je to jer GDS cuti i to je problem. Ja sam vec video otkljucan stubic sa parkiranim vozilom.
Problem je veliki, pricao sam sa par komsija, apsolutno niko nije znao da ce ovako biti. Nikom nije receno za privatan parking. Medijski smo ucutkani, niko nista ne prenosi iz naselja. Cak je i ministarka tek radi reda napravila mini useljenje a da se naselje i stan prakticno nije videlo. Iz nekog razloga smo za vlast "strogo poverljivo" projekat, a trebalo je da odzvanja na sve strane.
U svakom slucaju nisam za nasilje.

Onda Kanto i ostali cutite i trpite dok vam divljaci uzimaju parking, uzimaju zajednicke hodnike, nadogradjuju. Sto se mene tice mi smo kupili podzemni parking a i stan u ZK nam je privremeno resenje tako da nas mnogo i ne doticu buduci problemi. Ako nam zafali jos jedno parking mesto, kupicemo ga ili iznajmiti jer smo u mogucnosti. Bili smo spremni da pripomognemo svaku akciju jer imamo empatije prema tudjim problemima ali ljudima ovde ocigledno ne smeta haos koji je vec poceo i tek ce da bude. Mozda vecina ceka da neko drugi to odradi za njih sto se nece desiti. I nemojte ocekivati da ce se nesto resiti zvanicnim putem jer je apsolutno svaka institucija u ovoj banani od drzave korumpirana sto se vec i sada vidi po ne reagovanju. U svakom slucaju podrzavamo unapred bilo kakvu akciju buducih stanara.
 
Bravo Panta. Slazem se u potpunosti. Ja sam par puta pitao no niko se ne prijavljuje za neke konkretne korake. Vecini smeta ali bi svi iz pozadine da ucestvuju. Ja sam vrlo blizu odluke da kontaktiram medije, pa valjda ce se neko naci ko ce objaviti sta se radi.
 
Pa proguraj pricu u medije da izadjemo iz mraka. Ove slike iz C su senzacija, u ovakvom drzavnom naselju zazidjivanje hidranta, a niko da objavi. Mislis da mediji ne prate forum? Mislis da neko nije pokusao, ako ne mi, onda konkurencija?
Stavljeni smo u totalni mrak.
 
Rekoh vam ja da ste trebali da razgradite to nocu i na vrijeme ...
Gurajte ovo u novine ...tviter ...svuda ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592351#p592351:2qwhf7gf je napisao(la):
lanmibg » Ned Dec 30, 2018 7:58 pm[/url]":2qwhf7gf]Bravo Panta. Slazem se u potpunosti. Ja sam par puta pitao no niko se ne prijavljuje za neke konkretne korake. Vecini smeta ali bi svi iz pozadine da ucestvuju. Ja sam vrlo blizu odluke da kontaktiram medije, pa valjda ce se neko naci ko ce objaviti sta se radi.
Slazem se! Ja nisam jos uvek vlasnik pa nemam osnov da se bunim ali ne verujem da nece ljudi da se udruze! Cega se plasite? Jel ste platili 80k ili 100+ za stan ili ste dobili na poklon???...i gledate kako vam neko zida zid u hodniku ili sta se to jos nadogradjuje?!
Za 5 minuta bih ga srusio sa zadovoljstvom!
Sa lanibg otisao u Ministarstvo! Tj svi koji se njemu jave.
Ja sam pisao N1 jos uvek bez odgovra - nemam neke veze kroz medije ali pisacu dalje.
Pisem direktoru direkcije N.Surlanu a Min. Gradjevine ide u cc tj.Zorana...pa ne mora on da odreaguje...I URADICU SVE STO MOGU DA TO NASELJE BUDE KAKO TREBA. Siguran sam da svi stanari citaju ovaj forum. Citajte i cekajte da neko odradi za vas sve sto treba.
Strah, apatija...sve u korist GDSa.
 
Evo ja sam poslala mail na Beogradsku hroniku i na N1 u vezi sa komsijom koji je zazidao hidrant, pa cemo da vidimo da li ce me neko kontaktirati. Onda mozemo da prosirimo pricu i na parking mesta.

Ne bi bilo lose da jos ljudi posalje. Mozda su vece sanse da se objavi ukoliko se vise ljudi zali.

Pozdrav
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592362#p592362:3k4i3kmq je napisao(la):
Zemunka » Ned Dec 30, 2018 1:25 pm[/url]":3k4i3kmq]Evo ja sam poslala mail na Beogradsku hroniku i na N1 u vezi sa komsijom koji je zazidao hidrant, pa cemo da vidimo da li ce me neko kontaktirati. Onda mozemo da prosirimo pricu i na parking mesta.

Ne bi bilo lose da jos ljudi posalje. Mozda su vece sanse da se objavi ukoliko se vise ljudi zali.

Pozdrav

Hvala Zemunka. I mi smo pisali Blicu, Kuriru, Informeru... Kao sto rekoste ne bi bilo lose da ljudi sa foruma kontaktiraju medije.
 
Vrh