Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

Pocelo je:

https://www.halooglasi.com/nekretnine/i ... 8077?kid=1

Optimisticno zacenjeno za dve stanice ispred N. Galenike. Narocito kad se zna da se u ulici koja skoro da izlazi u ovo naselje, u novoj zgradi privatnog investitora, slican stan rentira za 200 sa svim troškovima osim struje.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Možda je dobio stan na nagradnoj igri. U suprotnom zlatna malina za investiciju :)

@Košutnjak, super ti je kuhinja.

I stanovi deluju fino odrađeni.

Možda tako sad ne izgleda, ali ovaj što vam je zazidao hidrant vam je učinio uslugu jer će to biti jedino crevo koje neće biti ukradeno.

Ovo sa parkingom je teška otimačina, obraz im je kao đon.

Ali savet vam je da se ne nervirate, uživajte u opremanju stanova i useljenju. To je jedna od lepših stvari koja se čoveku desi u životu, da se skući. Ne dozvolite da vam gamad to pokvari.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=592808#p592808:34xnrm20 je napisao(la):
StariPosmatrač » 02 Jan 2019, 13:34[/url]":34xnrm20]
Možda tako sad ne izgleda, ali ovaj što vam je zazidao hidrant vam je učinio uslugu jer će to biti jedino crevo koje neće biti ukradeno.

Ovo sa parkingom je teška otimačina, obraz im je kao đon.
https://www.youtube.com/watch?v=b7yZtinWhd8

U ovoj prici GDS krade, a komsija kraducka pa valjda treba da tolerišemo. :roll:
 
Pozdrav svima, ako na forumu ima komsija iz ulaza c2, neka mi se javi na PM, oformili smo Viber grupu, i dogovaramo dalje korake oko formiranja stambene zajednice, pa bi bilo lepo da nam se prikljuci! Srecna Nova godina, i useljenje! :)
 
Ja cu isto da jos jednom zamolim komsije iz C3 da se jave.

Sve najbolje svima!
 
I mi molimo komsije iz E3 neka se jave...

Sve najbolje!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
@StariPosmatrač

Stan je možda i dobijen na nagradnoj igri ili nekoj drugoj kompenzaciji jer sam ja trećeg dana od početka prodaje dobio informaciju od GDS-a da su svi jednoiposobni stanovi već prodati. Dal je moguće da ga je neko kupio u prva dva dana s namerom da ga izdaje?

Što se tiče hidranta, možemo reći i da je ovo i zvanično prvo crevo koje je ukradeno...
 
Odgovor GDS po pitanju pregradjivanja u C3.
No i dalje im se zuri za formiranje stambene zajednice. S jedne strane mogu da razumem da se stanarima zuri zbog pustanja lifta, no ne znam kako su zamislili formiranje skupstine stanara kad se zna koji je zakonski uslov za formiranje, 50% stanara za kvorum ili 30% za kvorum ukoliko u ulazu nema dovoljnog broja useljenih.

 
Upravo me je kontaktirala beogradska redakcija. Zele da snime prilog o komsiji koji je zagradio hodnik. Dogovorili smo se da sacekamo da prodju praznici pa ako ne dobijemo informacije o konkretnom postupku nadlezne inspekcije snimicemo prilog. Ako jos neko zeli da ucestvuje javite mi se pa cemo dogovoriti dalju akciju.

Pozdrav i srecni praznici!
 
Bravo, tako se to radi :kk:
Mislim da od inspekcije nece biti nista u skorije vreme, no ajd da vidimo tu navodnu urgenciju od strane GDS
 
Ja bas danas svratih da vidim kako komsiji napreduju radovi :lol:
Izbacio car hidrant na novi zid sto je uradio :p
 
Znaci bilo je zavrtanja hidrantskih instalacija da bi povezao prvobitni deo sa ovim novim delom sto je izveo. Da je izbio pozar u tom periodu, bilo bi interesantno.
Kakva bahatost - uriniraj po sirotinji.

Nisam proverio da li je ovaj novi ispitan, blombiran itd.
 
Vidi se da je kutija prazna ...
A projekat za pomjeranje ...
Zar nije propis da moraju H biti u liniji jedno iznad drugog..
 
direktor":zmdt1a68 je napisao(la):
Vidi se da je kutija prazna ...
A projekat za pomjeranje ...
Zar nije propis da moraju H biti u liniji jedno iznad drugog..
Ja vam garantujem da u ovom hidrantu nema vode uopste... i zivo me zanima na spratovima iznad da li funkcionisu hidranti.

Nije bas toliko jednostavno da neko izmesti hidrant iz linije...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ovo je nova kutija, drugačija od ostalih. Uzurpator čita forum pa se setio da zamaže oči požarcima... Biće veselo...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stavio i otirač da obrišemo noge kad izađemo iz lifta! Ma lik je car! :lol:
 
Fali mu plocica na cokli formirajte stambenu zajednicu pa trazite vracanje u predjasnje stanje inspekcija sve redom ...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=593033#p593033:1q6qpbh6 je napisao(la):
djpanta7 » Čet Jan 03, 2019 6:52 pm[/url]":1q6qpbh6]Ja vam garantujem da u ovom hidrantu nema vode uopste... i zivo me zanima na spratovima iznad da li funkcionisu hidranti.

Nije bas toliko jednostavno da neko izmesti hidrant iz linije...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Ja mogu da se kladim da su nakačili novi hidrantski ormarić iza ventila originalnog hidranta... A zbog toga će verovatno imati nedozvoljen pad pritiska.
 
U E1 su danas popodne pustili lift.

7b025f2b9ca288d1e9ac05810c89ace3.jpg
a03382dfff009224ee610d0fc5daa516.jpg
f4f0136860f3055a45f9d5670ed72a16.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da se ne osteti prilikom ubacivanja namestaja?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Kakvi su utisci po useljenju? Jel su popravili taj token za garaznu rampu? Da li je buka sa gradilista G lamele? Kakvi su ulicni prilazi, guzva? Famozni nadzemni parking?
 
Da li su svi zatekli obavestenje u ulazima da je izabran prof.upravnik ili je neko od vas uspeo da okupi skupstinu stanara?

U E3 smo naisli na obavestenje da je upravnik izabran iz vec pomenute firme a niti smo bili pozvani na skupstinu niti na glasanje.

Da li to znaci da se nije prodalo 50% stanova i da je vecinski vlasnik investitor odn GDS?

Hvala



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh