Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Pitomac Zemunske gimnazije

Brzo smo pronašli učenika Aleksandra Vučića i mogli smo da vidimo stranicu sa ocenama koju bi svaki roditelj poželeo za svoje dete.


- Kažem vam ja da je bio izvanredan učenik - govori nam direktor pokazujući na kolone ocena gde su se redom nizale petice, za peticama, bez ijedne jedine četvorke - uspeh 5.00!

Primetno je čak da premijer Vučić nije puno ni izostajao iz škole, jer u rubrici neopravdanih časova stoji broj 7! Što bi se reklo "
SVEDOČANSTVO BEZ MRLJE I ZA PONOS!"

Sve do 12 - 13 godine sam bio sav onako mršav, nikakav. Krevet je tri puta bio teži od mene. Ali onda sam postao džambas, lokalni mangupčić. Krenuo sam na Zvezdin sever, na utakmice. Uvek sam imao dobre ocene u školi - ispričao je ranije u jednom od intervjua Aleksandar Vučić o svom detinjstvu.

Vučić je nakon završene Zemunske gimnazije u rekordnom roku diplomirao je na Pravnom fakultetu u Beogradu. Kao jedan od najboljih studenata generacije bio je i stipendista “Fondacije za razvoj naučnog podmlatka”, a sve ostalo je dobro poznato...
 
Ovo je kolorizovan snimak iz 60 ih, idilicno vreme kad te komsija isamara, a ti ne smes da kazes roditeljima jer ces i od njih da dobijes batine.
 
I državne škole i privatne imaju svoje prednosti i mane.

Sve zavisi. Koja je škola, kakva je sama generacija, kakvo odeljenje, kakvi roditelji, kakve su želje za kasnije (čime će učenik da se bavi)... i u državnoj i u privatnoj može sve da se idealno poklopi a može i da sve ispadne naopako. I za fakseve isto važi. Treba svako da bira i kroji u skladu sa svojim željama i mogućnostima.


Inače, otkrili su napokon i puno ime i prezime

Ana Radojičić (32), bivša odbojkašica, ćerka vlasnika Odbojkaškog kluba "Vizura", napala je i pretukla nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić" na Novom Beogradu. Prema nezvaničnim informacijama, uhapšena žena je i ranije bila poznata u školi po incidentnom ponašanju.

 
Не дао Бог чичи да сам ћале овом клинцу, или какав род. Или да сам био овај трећи човек са снимка. Могли би да пишу сутрадан малограђани шта хоће, до миле воље.

Зато, искулирајте мало и не реагујте на прву лопту кад чујете како је неко, мица мала, наебо; можда је и с правом. Овде је дуго стваран систем по мери оваквих чичишта. Пун је град удбашких и осталих маторих говвана.
 
Не дао Бог чичи да сам ћале овом клинцу, или какав род. Или да сам био овај трећи човек са снимка. Могли би да пишу сутрадан малограђани шта хоће, до миле воље.

Зато, искулирајте мало и не реагујте на прву лопту кад чујете како је неко, мица мала, наебо; можда је и с правом. Овде је дуго стваран систем по мери оваквих чичишта. Пун је град удбашких и осталих маторих говвана.
A ona prica igramo klikere, sidje pijani komsija sve nas isamara jer smo mu ometali popodnevnu dremku, posle nas i roditelji istuku, a onda svi zajedno ficom odemo u Trst? Deluje mi da si protiv idile?
 
I državne škole i privatne imaju svoje prednosti i mane.

Sve zavisi. Koja je škola, kakva je sama generacija, kakvo odeljenje, kakvi roditelji, kakve su želje za kasnije (čime će učenik da se bavi)... i u državnoj i u privatnoj može sve da se idealno poklopi a može i da sve ispadne naopako. I za fakseve isto važi. Treba svako da bira i kroji u skladu sa svojim željama i mogućnostima.


Inače, otkrili su napokon i puno ime i prezime

Ana Radojičić (32), bivša odbojkašica, ćerka vlasnika Odbojkaškog kluba "Vizura", napala je i pretukla nastavnicu biologije u OŠ "Jovan Dučić" na Novom Beogradu. Prema nezvaničnim informacijama, uhapšena žena je i ranije bila poznata u školi po incidentnom ponašanju.

48 sati zadrzavanje za kevu da se malo odmori i eto je u ponedeljak na splavovima
 
A ona prica igramo klikere, sidje pijani komsija sve nas isamara jer smo mu ometali popodnevnu dremku, posle nas i roditelji istuku, a onda svi zajedno ficom odemo u Trst? Deluje mi da si protiv idile?
Па и јесам.

Ово са снимка је оно из Радована Трећег: "Какав деееека! `Ебо те деееека!"
 
Ana Radojičić (32), bivša odbojkašica, ćerka vlasnika Odbojkaškog kluba "Vizura"
eh, taman se nesmetano napravio konstrukt o deci bahatih naprednjaka, kad ono ćerka borca protiv sprege politike i sporta:

Šokantno je, za neupućene, primljena vest da se trofejni Ženski odbojkaški klub Vizura gasi, što je potvrdio vlasnik ovog kolektiva Zoran Radojičić.

On je u objavi u kojoj je objasnio razloge izlaska iz odbojkaške priče potkačio i neke rivalske klubove da su "državni projekti" te de je teško nositi se sa takcima.

- Malo sam i umoran od takvih stvari. Priznajem, ne mogu više da se takmičim sa Ubom i TENT-om, koji su državni projekti! Stiže sada i Srem... Sve je veća sprega između politike i sporta. Nisam siguran baš da je to po Zakonu - rekao je Radojičić.
 
Не дао Бог чичи да сам ћале овом клинцу, или какав род. Или да сам био овај трећи човек са снимка. Могли би да пишу сутрадан малограђани шта хоће, до миле воље.

Зато, искулирајте мало и не реагујте на прву лопту кад чујете како је неко, мица мала, наебо; можда је и с правом. Овде је дуго стваран систем по мери оваквих чичишта. Пун је град удбашких и осталих маторих говвана.
Mene zanima što je ovaj klinac hteo da prodje kroz dedu? :)
 
Vučić je nakon završene Zemunske gimnazije u rekordnom roku diplomirao je na Pravnom fakultetu u Beogradu. Kao jedan od najboljih studenata generacije bio je i stipendista “Fondacije za razvoj naučnog podmlatka”, a sve ostalo je dobro poznato...
Diplomirao je u rekordnom roku od 6 godina...
Screenshot_20240614_125709_com.android.chrome.jpg
 
nije to nista, ja sam kolege sa faxa koji su dosli ispod save i dunava pozdravljao sa diste srbistanci lol
Како дивно... Да ли је то из шале или је ширење нетрпељивости?
Ако је иронично, онда заиста много подсећа на текстове са портала Аутономија.
 
Poslednja izmena:
Kad su Dalmosi voljeli Srbe, nikada. Sigurno nece o nama pisati o superlativima. Kao ni mi o onom narkomanu Perisu
 
Naravno, u Dalmaciji su procentualno uvek najviše bili protiv i najviše opterećeni, najviše "butthurt" davno prošlim događajima. Ali me je zapanjilo da je neko bio toliko zaludan i pokvaren da od svih danas dostupnih slika Beograda traži i/ili čuva ovu jednu koja je em bajata, em ružna, em slikana po nekoj kišurini ili oblačnosti, i reko bih - verovatno dodatno "cropovana" da se vidi samo ovaj najružniji ugao.

Jedno je tražiti lepu sliku Beograda, drugo je uzeti bilo koju ili prosečnu koja naiđe u rezultatima, a treće je baš namenski tražiti neku ružnu. Gledao sam sada rezultate pretrage ("panorama Beograda") i premda neće biti isti meni i nekome u Dalmaciji, znam da prvih 100 generičkih rezultata neće nikad dati ovakve predloge.

Mnogo su jadni, neki od njih, da to rade i dan danas. Ko deca neka nezrela i besna. Nikako da odrastu. Ovo se naravno ne odnosi na sve njih, ima ih odande koji rado dolaze ovde i lepo govore čak i tamo kad se vrate. Ovde mislim na ovaj jedan deo koji je opterećen i iskompleksiran, i nikako da odraste i izađe iz 1993. Kakvi jadnici.
 
Vrh