Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Pa da, trebali su beograd na vodi...

Msm ne znam kakve veze ima slobodna dalmacija sa crnom stranom medalje u srbiji, pogotovo mi nije jasno sto bi to neko uopste gledao a kamoli bivao trigerovan njihovim izborom fotografija...
 
Smešno je jer je Beograd, koliko god ga mi na ovom forumu pljuvali iz milion razloga, ipak ozbiljna metropola u poređenju sa Zagrebom.
 
Kad su Dalmosi voljeli Srbe, nikada. Sigurno nece o nama pisati o superlativima. Kao ni mi o onom narkomanu Perisu
Па кад им Срби увек скидали најбоље рибе. Мада доста је усташа из Херцеговине пресељено по Далмацији и отоцима.
 
Ma nije to samo Hercegovina u pitanju. Problematicna je Dalmatinska Zagora, Sinj, Drnis i ta okoliCa. Najtezi su ljudi odatle a onda presli u Split. Verujem da si citao Pilipendu.
 
pogotovo mi nije jasno sto bi to neko uopste gledao a kamoli bivao trigerovan njihovim izborom fotografija...

Pre 2012. ili 2014. Dragan Djilas je zvao urednike medija ako samo objave neku sliku na kojoj nije lepa faca/glava vec se krevelji. Sve mora biti cakum pakum i u skladu s reputacijom :)
Reputacija je danas sve.
Odnela pobedu nad foliranjem.
 
Pre 2012. ili 2014. Dragan Djilas je zvao urednike medija ako samo objave neku sliku na kojoj nije lepa faca/glava vec se krevelji. Sve mora biti cakum pakum i u skladu s reputacijom :)
Reputacija je danas sve.
Odnela pobedu nad foliranjem.
Kako takva lobanja moze uopće da ima sliku na kojoj nije lepa faca/glava?
 
Uopce ili uopste? Opcenito, bitne su slike s ozbiljnim ili lepim osmehom. Imao je slike s kreveljenjem pa se brisalo. Ruzni ispada al ne toliko ko Ajs Nigrutin :)
Kužim stari,
eo ja izvadio novi dokument gde sam na slici kao sa robije, jbg nisam stigao da se udesim tj da se obrijem (a lobanju sam sveže olindrao) - hebaće me na granicama...
posebno ako je onaj lik sto se isto zove i preziva kao ja i istog meseca i godine je rodjen, jos uvek na interpolovoj poternici...
 
Као и обично, приступиће разговорима са фараоновом сликом у руци, молећи за милост. Уосталом, он је за њих "Бог," па верују да ће им помоћи. Наш менталитет је као код старих Египћана. Продавали би себе за пиво и хлеб ако би фараон наредио. Једина ствар је што смо превише лењи да градимо пирамиде.
 
Pa da, trebali su beograd na vodi...

Msm ne znam kakve veze ima slobodna dalmacija sa crnom stranom medalje u srbiji, pogotovo mi nije jasno sto bi to neko uopste gledao a kamoli bivao trigerovan njihovim izborom fotografija...
Pa vidiš da nas mrze i koriste priliku da nas oblate u svakoj prilici:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Ma najvaznije je da gradjanisti nisu pobedili, aca srbin nas vodi u svetlu buducnost!
 
1976.

448683525_10220057708191691_2963805595166225372_n.jpg
 
Vrh