Šta je novo?

Srbija - crna strana medalje

Nego kako još tragaju za telom nesrećene devojčice... Jesi ih ona dvojica odvela na mesto ili taj jedan koji je bacio njeno telo, ako je jedan... Obično ih odvedu na lice mesta sa tužiocem...

Kako sad bageri danima rade... Raskopali pola brda, a telo je bačeno pre nekoliko dana... Malo deluje neshvatljivo...
Ili nije rekao istinu ili je neka životinja odvukla...
 
Moja lična iskistva sa Crnogorcima su malo drugačija..

@mariks pomislio sam na životinju ili da neko ne govori istinu.
 
Pitanje je Centarfore koliko su dobro zakopali.

Kažu, imaju priznanje al se međusobno optužuju... Kakvo tačno priznanje imaju? Moram primetiti da je vrlo zgodna izjava Gašića da malu Danku "bez svesti stavljaju na zadnje sedište" on to iznosi kao činjenicu oko koje nema sumnje... a onda idu da je bace. Dakle nije umrla isprva kad je (pretpostavljamo nepažnjom a ne planski i namerno) udaraju kolima al odjednom postaju krvnici koji žele da je dokrajče?

Koje budale to rade? Nije li verovatnija verzija, mislili su da su je ubili ili su je ubili (to će obdukcija nadam se pokazati) i hteli su da se reše tela.

Ali kažem uvek se ide na maksimizaciju i po cenu laganja, ovo mora biti teško ubistvo.

Jer javnost zabole uvo. Ko šljivi dvojicu vodoinstalatera. Ne kapiraju ljudi da oni nisu bitni. Nego da državnog pakovanja ne sme biti zbog nas samih da mi ne bismo sutra stradali, a ne zbog dva majmuma vodoinstalatera... O tome se radi.

Spakovaće nešto drugo, kao da nadzorne kamere ne rade baš u odsudnom trenutku kad bi nama išlo u korist, a javnost očekuje ubicu ili da zaštite i skinu odogovrnost sa same države i slično.

Sad bi opet neki rekli ja štitim ubice. Baš mene briga za njih dvojicu, tebi i meni će sutra spakovati priznanje kako hoće, ako nema transparentnosti u to šta rade i preispitivanja kako rade...
 
Каква медијска клоака је б92, или како су га некада звали U92.
 
Ja da vam napomenem da, ukoliko se pokaže tačnom ova verzija da su dvojica radnika komunalnog preduzeća na zadatku zamene vodomera zadavila povređeno detence, zvanično prelazim u 'autošoviniste'. Što bih se ja na sledećem popisu izjaśnjavao kao ta hrpa nesoja što je ovo stvorila?

Mrš u pm, Srbijo, u tom slučaju. U 3 pm. I slavni preci, kad ste ostavili takve naslednike: yebite se. Brkati oficiri iz prošlosti, ljudi u smešnim haljinama, posebno Nejepci Antihristi ('Sveti Sava radio je isto što sad radi g. Hitler'), pagani prokleti, sejači mržnje i kuge, svetino koja kliče klanju u ime 'Pravoslavlja' (?!) - to je vaše nedelo, mr'š natrag u raku! Voljno!

A vi pišite o Vučiću i o efemernim stvarima i dalje. Ko da bi bilo Vučića bez ovoga zla.
 
Poslednja izmena:
Zar stvarno misliš da bi je ubili? Pa da su toliki bolesnici prvo ne bi priznali, drugo oprali bi auto, mogu sa inspektorima da vode kolo jer su svi gluplji od njih. Odakle uopšte to da su je zadavili? Nemojte mi samo reći iz informera ili kurira... Zadavili, a nema tela.
 
Мени је и то што су побегли са места злочина (пизде) и што су тело бацили на депонију довољно поражавајуће и за наш народ и за људски род.
Прво када сам чуо о нестанку сам страховао да ли се ради о киднаперима трговцима људима, педофилији, секти, трговини органима, психопати и тако тим девијантним гадостима. А сада када се ради ипак о "обичним" "људима", некако ми то дође још теже да прихватим као чињеницу.
 
I drugo, znate li koja je sila udarca predmeta od jedne tone pri brzini od 50kmh? To moze biti pogubno i za odraslog, a ne za dete od dve godine. A ovo su dva bolida u sluzbenom vozilu na seoskom putu, znaci 70-80kmh ko od sale. Pa Vi sad mislite da su je udarili i da je bila ziva pa je zadavili. Pa i da su vozili 30kmh dovoljno je da padne pod tockove.
 
Мени је и то што су побегли са места злочина (пизде) и што су тело бацили на депонију довољно поражавајуће и за наш народ и за људски род.
Desava se cesce nego sto mislis. Samo do sada nisam cuo da je to neko uradio kada je dete u pitanju.
 
Сећам се случајева да је у НС неки психо неког старца убио, исекао и побацао у кесама на депонију. А после је у претрази депоније полиција нашла главу неке скроз 10 особе.
Опет, то је несрећно дете. Срамота је бацити га у сметлиште (без жеље да омаловажим трагедију смрти других људи чија су тела или делови завршили по депонијама).
 
Čekaj malo Pantografe. Prvo da se utvrdi gde je telo.
Cenim da je prodato dete negde u UK ili USA. Možda Rumunija nekim bogatim Vlasima.

Ukoliko nije, ukoliko se dokaže da su ovi garaganski Vlasi to učinili... onda svaki vlah, garagan, cincar, bugarin posrbica može reći da je Srbin.
U tom slučaju mora doći do segmentacije ili menjanja srpske politike. Romi da se ne mogu izjasniti kao Srbi jer su oni stvarno Romi.
Vlasi isto. Nek budu Rumuni srpskog porekla ili šta god.
Neće? Pojačava mi se želja da se izjasnim i zvanično kao Crnogorac. Što sebi da dozvolim da dodjem u isti nivo kao ovi sitnodušni klošari kojima ništa nije sveto?
Čak bih razvijao i beogradski nacionalizam. Kao Luksemburg fazon. Beograđanin. (Luksemburžanin). Malo, a kvalitetno.
 
Čekaj malo Pantografe. Prvo da se utvrdi gde je telo.
Cenim da je prodato dete negde u UK ili USA. Možda Rumunija nekim bogatim Vlasima.

Ukoliko nije, ukoliko se dokaže da su ovi garaganski Vlasi to učinili... onda svaki vlah, garagan, cincar, bugarin posrbica može reći da je Srbin.
U tom slučaju mora doći do segmentacije ili menjanja srpske politike. Romi da se ne mogu izjasniti kao Srbi jer su oni stvarno Romi.
Vlasi isto. Nek budu Rumuni srpskog porekla ili šta god.
Neće? Pojačava mi se želja da se izjasnim i zvanično kao Crnogorac. Što sebi da dozvolim da dodjem u isti nivo kao ovi sitnodušni klošari kojima ništa nije sveto?
Čak bih razvijao i beogradski nacionalizam. Kao Luksemburg fazon. Beograđanin. (Luksemburžanin). Malo, a kvalitetno.
 
Не треба злочинима придавати етничку етикету. Нема то везе са генетиком већ више са социологијом. бу**** има свуда. Само је код нас дух друштва труо. Трулији него 90их.
 
Мени је и то што су побегли са места злочина (пизде) и што су тело бацили на депонију довољно поражавајуће и за наш народ и за људски род.

Svakome je dovoljno porazavajuće.

А сада када се ради ипак о "обичним" "људима", некако ми то дође још теже да прихватим као чињеницу.

To je jer si ipak malo naivan, pa misliš da postoji neki kalup običnih ljudi. A da psihopati na čelu piše šta je spreman sledeće da uradi.
 
Naleteh na ovaj snimak, ne znam zasto ovo jos nije doslo do medija. Koliko shvatam neuroticna narcisoidna medicinska sestra se obracunava sa pacijentom.
Na nekom od prethodnih snimaka se vidi ista sestra kako nedolicno i bezobzirno igra, gotovo pravivsi kafansku scenu u bolnici.
Koliko jada ima u ovom narodu.

 
Dovoljno je prošetati se Zemunom i videti gomilu psihičkih bolesnika. Mnogo je ludaka po ulicama Srbije.
 
Čekaj malo Pantografe. Prvo da se utvrdi gde je telo.
Cenim da je prodato dete negde u UK ili USA. Možda Rumunija nekim bogatim Vlasima.

Ukoliko nije, ukoliko se dokaže da su ovi garaganski Vlasi to učinili... onda svaki vlah, garagan, cincar, bugarin posrbica može reći da je Srbin.
U tom slučaju mora doći do segmentacije ili menjanja srpske politike. Romi da se ne mogu izjasniti kao Srbi jer su oni stvarno Romi.
Vlasi isto. Nek budu Rumuni srpskog porekla ili šta god.
Neće? Pojačava mi se želja da se izjasnim i zvanično kao Crnogorac. Što sebi da dozvolim da dodjem u isti nivo kao ovi sitnodušni klošari kojima ništa nije sveto?
Čak bih razvijao i beogradski nacionalizam. Kao Luksemburg fazon. Beograđanin. (Luksemburžanin). Malo, a kvalitetno.
Prvo si se predstavljao kao nacionalista. Sada si Crnogorac, sutra ćeš opet biti Srbin. 😂 Razumem sve to, dešava se nama iz mešanih brakova. Samo što ja nisam opterećen time. Zabole me kako će me neko nazvati. Tako nešto preporučujem i tebi. Budi fleksibilniji i niko te neće smarati. 👍
 
Čekaj malo Pantografe. Prvo da se utvrdi gde je telo.
Cenim da je prodato dete negde u UK ili USA. Možda Rumunija nekim bogatim Vlasima.

Ukoliko nije, ukoliko se dokaže da su ovi garaganski Vlasi to učinili... onda svaki vlah, garagan, cincar, bugarin posrbica može reći da je Srbin.
U tom slučaju mora doći do segmentacije ili menjanja srpske politike. Romi da se ne mogu izjasniti kao Srbi jer su oni stvarno Romi.
Vlasi isto. Nek budu Rumuni srpskog porekla ili šta god.
Neće? Pojačava mi se želja da se izjasnim i zvanično kao Crnogorac. Što sebi da dozvolim da dodjem u isti nivo kao ovi sitnodušni klošari kojima ništa nije sveto?
Čak bih razvijao i beogradski nacionalizam. Kao Luksemburg fazon. Beograđanin. (Luksemburžanin). Malo, a kvalitetno.
Nemoj srati, svega ti.

Yebeni nacifikovani narod.
 
Vrh